Şimdi Ara

Antalya Fiber İnternet BAŞLADI!! (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
427
Cevap
1
Favori
37.852
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ahmetg7

Merhaba,dün akşam itibari ile Fiber superonline bağlandı.Uncalıda oturuyorum,10 Mpbs limitisiz aldım ve tüm testlerde download hızı en düşük 9Mpbs ,wirless ile 6-8 mbps civarı.(10.800 çıktığını da gördüm) Çoklu indirmelerde 70-200 kbps arasında değişken bir download hızı var ki,10 yıldır internet kullanıcısıyım ev için süper..
    Apartman girişinde Huawei fiber omni switchten Cat6 kablo ile eve bağlanıyor.Merakla webtv hizmetinin başlamasını ekliyorum.
    Hız isteyen fiber bağlatmalıdır..Tavsiye ediyorum..10Mb için 49 tl,3 ay ücretsiz,modem bedava...sabit ücret 48 tl..24 aya bölünüyor.

hayırlı olsun dostum, acaba bizim buralara ne zaman gelicek ya :(. bi ara yetkili görürsen sorarmısın ? :D şirinyalı mah. ne zaman gelecekmiş. sabırsızlıktan çatlayacam ya. gelsin 50 mbit bağlatacam zaten. işim gereği lazım bana

• tesadüfün bu kadarı arkadaşlar bugün öğlen superonline kapıyı çaldı :). 3 yıldır beklediğim haber sonunda geldi ya. Fiber bağlıyoruz dediler apartman yöneticisi kim dediler felan. neyse arkadaşla apartman yöneticisine gittik ama gel gelelim bizim apartman yöneticisi metronet ile anlaşmış şimdi ne olacak superonline fiber alamayacakmıyım ya ? olacak iş değil hakketen. Daha metronet felan kurulmadı galiba protokol anlaşmışlar. Ama bana kimse sormadı metronet vs diye. Böyle iş mi olur. Metronet in anlaşmasındada bi madde varmış başka firma gelip kuramazmış altyapı sadece onlar kuracakmış. Ne kadar saçma yaaaa.

Nolacak şimdi ya adil değil bu beyler ? böyle iş mi olur. biri yardım etsin lütfen. Metronet olan yerde superonline nasıl olamaz ya ? kafayı yiyeceğim 3 yıldır bu forumlarda sıyırdım gelsin artık gelsin diye şimdi de geldi ama alamıcaz gibi. Düşünün insanda yarattığı psikolojik depremi :). valla depresyona girmek üzereyim sıyıracam ya...

teşekkürler,

• gardaşlar ozmn mazıdağına hiç gelmıyecek desenıze :D ttnet de olmasa net denen bır ıcat yk mazı dagında
  • @ahmetg7

Bizim caddenin her sokağına,ara sokağına her bina önüne her geçişleri superonline sistemi döşendi ve 1 ay kadar oldu...Size bu döşemeden kaç ay sonra geldiler takıcaz diye ?
  • Merhabalar kısmet olursa 3 ay sonra yeni evimize geçicez ve ben superonline bağlatmak isiyorum evin önünden hat geçtiler geçen hafta. Şimdi apartmanda 2 kişi bulsam alabailir miyim acaba? İlla site mi olması gerekiyor yada belirli bir sayı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ramazan_yıldız

Merhabalar kısmet olursa 3 ay sonra yeni evimize geçicez ve ben superonline bağlatmak isiyorum evin önünden hat geçtiler geçen hafta. Şimdi apartmanda 2 kişi bulsam alabailir miyim acaba? İlla site mi olması gerekiyor yada belirli bir sayı?

apartmandaki daire sayısı kaç ise onun yarısı kadar imza toplaman gerekiyor....
  • @ramazan_yıldız

% 51 imza toplamanız lazım.İlla site olmasına gerek yok.Nerede oturuyorsunuz arada ?

@alpa07

Mazıdağına yakın zamanda gelicek.
  • @Penryn, Biz apartman olarak imza topladık protokol yaptık imzaladık gitti. Acaba bizim bölgeye ne zaman girerler ve altyapı kurulması ne kadar vakit alır ? Şirinyalı mah. de oturuyorum 5 katlı bi apartmanda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aydindril

@Penryn, Biz apartman olarak imza topladık protokol yaptık imzaladık gitti. Acaba bizim bölgeye ne zaman girerler ve altyapı kurulması ne kadar vakit alır ? Şirinyalı mah. de oturuyorum 5 katlı bi apartmanda.

Şuan kablo çekilmesi ve pop noktası yapılandıması sürecinde.Net bir tarih veremicem.Ama kısa sürede verilir diye tahmin ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Penryn

quote:

@Penryn, Biz apartman olarak imza topladık protokol yaptık imzaladık gitti. Acaba bizim bölgeye ne zaman girerler ve altyapı kurulması ne kadar vakit alır ? Şirinyalı mah. de oturuyorum 5 katlı bi apartmanda.

Şuan kablo çekilmesi ve pop noktası yapılandıması sürecinde.Net bir tarih veremicem.Ama kısa sürede verilir diye tahmin ediyorum.

Bilgilendirme için teşekkürler.
  • quote:

@ramazan_yıldız

% 51 imza toplamanız lazım.İlla site olmasına gerek yok.Nerede oturuyorsunuz arada ?

Etilerde oturuyorum apartman 3 katlı zeminle beraber 7 daire var ama inşaat olduğu için kim aldı hangi daireler dolu bilmiyorum inş hepsi alınmıştır kafa dengi biri çıkar benim gibi bıktım artık ttnetten.
  • @Penryn, dostum bir haber varmı çalışmalardan en son ? hala bizim burada hiç yakınlarda bir kazı felan göremiyorum. İmza atarken superonline yetkilisi dedi nisan 10 dan sonra altyapı başlayacak dedi. Ama ses yok hala :(. aramadılarda hala beni altyapı için. yönetici benim ben attım imzayı sözleşmeye. bakalım bekliyoruz hala :).
  • @Aydindril

Özgürlük Bulv. ve Şirinyalı beklemede.Başka lokasyonlarda sorunlar var düzeltilmeye çalışılan.Bu yüzden azcık gecikebilir.Bu sene hepsinin bitmesini bende sizin gibi umud ediyorum.Az daha sabır.

Sizlere açılacak ve aktif olacak lokasyonları bildiririm.
  • Burhanettin onat tarafına henüz uğramadı malesef.
  • quote:

@Aydindril

Özgürlük Bulv. ve Şirinyalı beklemede.Başka lokasyonlarda sorunlar var düzeltilmeye çalışılan.Bu yüzden azcık gecikebilir.Bu sene hepsinin bitmesini bende sizin gibi umud ediyorum.Az daha sabır.

Sizlere açılacak ve aktif olacak lokasyonları bildiririm.

Teşekkürler dostum. haberlerini bekliyorum.

sağolasın. iyi günler,
  • ARKADAŞLAR BUNLAR SUPERONLINE ' NIN FİBER OPTİK KABLO ÇALIŞMASI ÇÜNKÜ GİRESUNDA BİZİM MAHALLEYEDE DÖŞEDİLER AYNEN BU ŞEKİLDE
  • Arkadaşlar meltem mahallesi asya sitesi 15 gün önce switcler takıldı bugünde bina içi kanalları açıldı 1-3 gune pazarlamacıları satışa başlayacakmış. migros karşısında montajlar tamamlandı satışa başladılar.
  • Arkadaşlar ;

Zafer mahallesi(antkoop yukarısı) aktif oldu.Ardından Yavuz Selim mahallesi (mazı dağı) olacak.

Bilginize.
  • quote:

Arkadaşlar ;

Zafer mahallesi(antkoop yukarısı) aktif oldu.Ardından Yavuz Selim mahallesi (mazı dağı) olacak.

Bilginize.

Hadi hayırlı olsun. Şanslı arkadaşlar :). İnşallah bizede gelir bir an önce :(.

Birde Penryn bişi sorcam bize gelince 50 - 100 mbit alabilirmiyiz desteklermi altyapı ? yani tam net olarak bu hızları verebilecekmi superonline ? ben çünkü 50 yada 100 düşünüyorum.

iyi günler, kolay gelsin.
  • quote:

quote:

Arkadaşlar ;

Bilginize.

Hadi hayırlı olsun. Şanslı arkadaşlar :). İnşallah bizede gelir bir an önce :(.

Birde Penryn bişi sorcam bize gelince 50 - 100 mbit alabilirmiyiz desteklermi altyapı ? yani tam net olarak bu hızları verebilecekmi superonline ? ben çünkü 50 yada 100 düşünüyorum.

iyi günler, kolay gelsin.

Destekler mi yani hakaret sayarım.Kendi altyası olan bir firma ve 96 lık fiber kablosu geçiyor.Ayrıca Şirinyalı'da fiber evlere kadar gelecek.Yıllardır bakır ile neler çekiyoruz.

Kısaca kendi altyapısı olan bir firma ve elbette yeni olduğu için ufak tefek sıkıntılar olacaktır.Bunun dışında 100 mbit'e kadar alabilirsiniz.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.