Şimdi Ara

Antalya Fiber İnternet BAŞLADI!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
427
Cevap
1
Favori
37.852
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dün iş çıkışı Dedeman kavşağından geçiyordum antalya taraftar büfenin arkasını kapatmışlar superonline fiber altyapı çalışmasını gordum bugunde kazıyorlardı kazan elemanlara sordum fiber geldi heryere yayılıyor dediler ve bir başka ekip de fener tarafını kazıyorlar dediler.
    Ey ANTALYA lılar gözumumz aydın :D

• Yer: Uncalı

Arkadaşlar torrent delisi bir kullanıcıysanız superonline iyi evet.
    Ancak online oyun oynuyorsanız " CS:S, World of Warcraft gibi " kesinlikle superonline'ı tercih etmeyin çünkü rezalet ötesi.
    1mb ttnet ile bu oyunlarda çok daha az ping alıyordum. Adamlar kesinlikle sorununuzu çözmüyor. Ben bağlattığım günden beri lanet ediyorum.

fibermiş, genişbant internetmiş, ışık hızıymış hikaye...

müşteri hizmetleri, ping ve internet hızı aynı şeydir diyen, her aradığınızda size hız testi yaptırtmaktan başka bi halt bilmeyen insanlarla dolu.
    " Yurt dışı çıkışlarımızda sorun var " tek bildikleri cümle bu. Ancak bu resimdeki 3 server ortadaki hariç TR. Rica ediyorum resme bir bakın.

http://img141.imageshack.us/i/pinglen.jpg/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sheldon-Cooper -- 31 Aralık 2010; 0:50:33 >

• quote:

Orijinalden alıntı: omgwtfimcow

Yer: Uncalı

Ancak online oyun oynuyorsanız " CS:S, World of Warcraft gibi " kesinlikle superonline'ı tercih etmeyin çünkü rezalet ötesi.
    1mb ttnet ile bu oyunlarda çok daha az ping alıyordum. Adamlar kesinlikle sorununuzu çözmüyor. Ben bağlattığım günden beri lanet ediyorum.

müşteri hizmetleri, ping ve internet hızı aynı şeydir diyen, her aradığınızda size hız testi yaptırtmaktan başka bi halt bilmeyen insanlarla dolu.
    " Yurt dışı çıkışlarımızda sorun var " tek bildikleri cümle bu. Ancak bu resimdeki 3 server ortadaki hariç TR. Rica ediyorum resme bir bakın.

Arkadaşım senin bağlanmaya çalıştığın serverların çıkışları çokmu kaliteli sence.Altı üstü bir CS serveri.Sana ben evden kurarım her türlü bağlant kötü ise sende böle ping alırsın.50Mbit fiber kullanıyorum Steam üzerinden Call Of Duty ve benzeri her oyunu oynuyorum ayrıca world of warcraft oynuyorum wow da 60 65 arası steamda 40 50 arası bir ping var çok çok iyi

• quote:

Orijinalden alıntı: melart

quote:

Orijinalden alıntı: omgwtfimcow

Yer: Uncalı

Arkadaşım senin bağlanmaya çalıştığın serverların çıkışları çokmu kaliteli sence.Altı üstü bir CS serveri.Sana ben evden kurarım her türlü bağlant kötü ise sende böle ping alırsın.50Mbit fiber kullanıyorum Steam üzerinden Call Of Duty ve benzeri her oyunu oynuyorum ayrıca world of warcraft oynuyorum wow da 60 65 arası steamda 40 50 arası bir ping var çok çok iyi

millet 10-20 ping arası oynuyorsa bence gayet yeterli. oynadığım server'a kaç kere girdin ki böyle bir yorum yapabiliryosun? bölgeden bölgeye hızların ve pinglerin değişebilceğini hatırlatmam gerekiyor sanırım. Kendi internetiniz kaliteli ve sorunsuz olması diğer kullanıcılarında aynı derecede iyi internete sahip olduğu anlamına gelmiyor.

bu arada bende wow oynuyorum lag spike ve 400ms'den aşşa inmiyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sheldon-Cooper -- 17 Ocak 2011; 3:04:18 >

• Burdan denediniz mi? Aktif olan yerler gün gün ekleniyor.

https://www.superonline.net/bireysel/basvuru/basvuru.aspx
  • Toros mahalleside oturan arkadaşıma da geçen hafta bağlandı. Hız çok iyi.

http://speedtest.net/result/1465662971.png
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pyloge

quote:

Orijinalden alıntı: Levopron

quote:

Orijinalden alıntı: Sheldon-Cooper

Beni asil uzen forum halkinin okuma konusunda cok tembel olusu.

Bak hala `kazi yapiliyor aman gelsinde hemen gecelim diyenler` var. Yazik...

Hocam size katılıyorum ben 1001 hevesle halamlara aldırıdım SOL. zaten öyle çok kullanan biri değiller 1mbit yetiyor onlara. 3 gece kaldım onlarda hemde SOL'un tadını çıkarırım diye 2.gün hız 1mbite düştü yahu.Demekki eve bağlatsam 1 saatte bitecek.Ne kadar lanet bir İSS imiş meğerse.Kimseye tavsiye etmiyorum.

Cahilce yorumunda bu kadarı. Sen kotanı düşük seçersen tabi 2 günde biter.
    Ben şu an Uydunet'te 100 mbps 80 GB kullanıyorum ve en fazla 60'a çıktı. Bu durumda Fiberkolik 20 MBPS 100 GB benim açımdan çok uygun. Ha her yerde kötü olacak diye bir durumda yok. Ben uydunetten çok memnunum ama 50 Metre ilerisindeki arkadaşım çok ciddi hat sorunları çekiyor.

Cahilce yorum felan değil,gayette bilinçli yazdım. 50mbps internete 100gb kota.Dalga geçer gibi uploada bile A.K.K uygulayan firmaya daha ne söylenebilirki.Şuan TTnet kullanıyorum 8mbps tarifede 24mbps alıyorum. AKK yok dert yok tasa yok.Telefonda bağlatmadım Aylık 59tl.Şuan benim için en mantıklısı.

Edit: uydunetin sitesinde 100mbps tarifesi göremedim? http://www.turksatkablo.com.tr/int-tarifeler.aspx?gclid=CMm7qOCQ0K4CFYdX3wodx3wiAA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi glikoz surubu -- 5 Mart 2012; 18:03:12 >

• quote:

Orijinalden alıntı: serdar1941

quote:

quote:

quote:

Hocam size katılıyorum ben 1001 hevesle halamlara aldırıdım SOL. zaten öyle çok kullanan biri değiller 1mbit yetiyor onlara. 3 gece kaldım onlarda hemde SOL'un tadını çıkarırım diye 2.gün hız 1mbite düştü yahu.Demekki eve bağlatsam 1 saatte bitecek.Ne kadar lanet bir İSS imiş meğerse.Kimseye tavsiye etmiyorum.

Ben şu an Uydunet'te 100 mbps 80 GB kullanıyorum ve en fazla 60'a çıktı. Bu durumda Fiberkolik 20 MBPS 100 GB benim açımdan çok uygun. Ha her yerde kötü olacak diye bir durumda yok. Ben uydunetten çok memnunum ama 50 Metre ilerisindeki arkadaşım çok ciddi hat sorunları çekiyor.

100 gb herkese yetmeyebilir bide onut ımkansız düşün uydunet 100 mgbt dıye bısey daha ben gormedım

quote:

quote:

quote:

quote:

Cahilce yorum felan değil,gayette bilinçli yazdım. 50mbps internete 100gb kota.Dalga geçer gibi uploada bile A.K.K uygulayan firmaya daha ne söylenebilirki.Şuan TTnet kullanıyorum 8mbps tarifede 24mbps alıyorum. AKK yok dert yok tasa yok.Telefonda bağlatmadım Aylık 59tl.Şuan benim için en mantıklısı.

Edit: uydunetin sitesinde 100mbps tarifesi göremedim? http://www.turksatkablo.com.tr/int-tarifeler.aspx?gclid=CMm7qOCQ0K4CFYdX3wodx3wiAA

Eheh yazım yanlışı. 100 GB nasıl herkese yetmez? 14 GB'tan 4 tane oyun, 10 GB'tan 4 tane film izlesen ve sörfede 10 GB ayırsan çok rahat şekilde yeter ki yılda sadece bir iki ayda çok kaliteli oyunlar ard arda çıkıyor bütün oyunlar ve filmlerin boyutlarıda aynı olmuyor... Ha upload konusunda haklısınız ama yinede aşırı yerden yere vurmaya gerek yok. Bazı ayıcıklar demek ki deli gibi sömürmüş ki böyle bir yol bulmuşlar. SOL konusuna bakarsanız ayda 400 GB indirmeden bahseden ilginç insanlar var.
    Ha ben 10 mbps'den memnunum ama aynı fiyata 20 mbps alabilicekken içim gidiyor tabii ki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Farwynd -- 5 Mart 2012; 20:10:53 >

• http://www.superonline.net/

Buradan konu hakkında bilgi alabilirsin ama fiberde site haricinde kalan apartmanlara pek bağlamıyorlar.Sitededeki haritadan bulunduğunuz yerde fiber desteği var mı kontrol edebilirsiniz.Ama işin komiği kapının önünden fiber geçmesine rağmen fiber bağlatamıyorsun.Neymiş efendim apartmanda en az 3-4 kişi fln kullanmak isteyecek artı yöneticiden ev sahibinden fln izin isteyeceksin falan filan oluyor.Sitelerde genelde böyle sorunlar olmuyor.

ADSL seçeneği de mevcuttur.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.