Şimdi Ara

Laptop DVD Okumuyor...

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
19.619
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Lapotop'dan yeşil ışık geliyor cd dvd orj. cd ve orj.dvd takmama rağmen hiç birini okumadı windows 7 kurulum dvd takıp boot yapmaya denedim yine okumadı.Aygıt yöneticisinde donanım sorunsuz çalışıyor diyor ama ne okuyor nede yazıyor

Marka:Optiarc dvd rw ad-7530b son driver NX9 Galiba onuda yükledim sorun düzelmedi..

lÜTFEN Yardım edin hiç bir şey yazamıyorum

• DVD okuyucu içerisindeki merceği pamuk yada benzeri bir şeyle ıslatmadan temizleyin, okursa okur, okumazsa bozulmuş demektir.
  • Bendede benqr55 var dvd-rw den dolayı üç kez garantiye gitti. Slim dvd-rwler çok fazla sorun çıkıyor. Büyük ihtimal bozulmuştur. Garantiye gönder hemen değiştirsinler.
  • deniyorum inşallah çalışır...
  • Pamuk değilde gözlük bezi tarzı yumuşak iplikcik bırakmayan bişey daha iyi olur.Ama kuru olması lazım.
  • işe yaramıyor arkadaşlar mecburen slim dvd yazıcı alacağızOnlar kaliteli midir?
  • Garantisi yok ise uygun bir DVD RW alıp kendiniz takabilirsiniz. Slim DVD RW pahalıya mal olacaktır. Ebay de ve biçok yerde uygun olarak bulabilirsiniz.
  • aynı markamı olmak zorunda yoksa herhangi bir laptop dvdside olabilir mi bu arada cevaplar için hepinize teşekkürler
  • Aynı marka olmak zorunda değil ama kasasının ve ebatlarının aynı olması gerekiyor. Üzerindekinin ayrıntılı dökümanını bulup alacak olduğunuz ile karşılaştırmanız iyi olur. Eğer bu işlerden pek anlmıyor iseniz anlayan birini bulup ona taktırmanızı öneririm.
  • teşekkürler şuan ebaye bakıyorum en kötü ihtimalle tamirciye yaptıracağım ...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.