Şimdi Ara

DÜĞÜN SLAYT GÖSTERİSİ(İlginç fikirler bekliyorum)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
13.554
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Allah'ın izniyle Eylül ayında evleniyorum. Düğün günü nikahtan önce bir slayt gösterisi hazırlamak istiyorum ama klasik sadece fotoğraflardan oluşan bir şey olsun istemiyorum.Nişanlımın çok sevineceği ve bol bol güleceğimiz bir slayt olsun istiyorum.

Benim bazı fikirlerim var ama 2005 yılından beri sürekli takip ettiğim DH konu dışı forumdan eminim çok ilginç fikirler çıkacaktır.
    İlginç fikirlerinizi bekliyorum.

İlk olarak klasik ikimizin fotoğraflarımızdan başlayacak. Ama tek bir müzik eşliğinde değil.
    Mesela benim askerlik fotolarımı koyacağım, fonda askerlikle ilgili bir müzik. Daha sonra nişanlımın ağlıyormuş gibi yaptığı bir foto var (komik bi şey) fonda hüzünlü bir şarkı olacak
    böyle özel bazı fotoğraflarımızı biraz eğlenceği hale getireceğim.

Sonra elimizde bir video var, sahilde Türk filmlerindeki aşıklar gibi birbirimize koştuğumuz. O da eğlenceli bir video

Bir de şöyle bir şey yapmayı düşünüyorum, slayt gösterisinin sonuna doğru. Kanal D haber bülteninden bir görüntü.
    Mehmet Ali Birand : Yılın düğünü için sayılı saatler kaldı, arkadaşımız .... davetlilerle konuşuyor, şimdi .... ya bağlanıyoruz.

sonra ünlülerin kırmızı halı üzerinde yürürken videolarını bulup onları da seslendirip eğlenceli bir şey yapmak istiyorum.

Sizin fikirleriniz neler?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adriano123 -- 13 Temmuz 2010; 20:57:55 >

• bence bundan daha ilginç fikir yok:

valla bu düğün slaytı işi ciddi zor. umarım aradığını bulursun

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.