Şimdi Ara

==> PEUGEOT 508 Hakkında Herşey <== (16. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.609
Cevap
137
Favori
1.300.545
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar 50 bin tlye 407 executive aldım (sözde en üst paket) navigasyon dvd ekranı yok. (maliyeti fabrikaya belki 1000 tldir) 30 binlik corsa ların bile bazılarında var.eğer 508 de de böle ekran olmassa kesinlikle almam,,kusura bakmayın ama alan da enayidir..60 bin lira vereceksin iki satırlık bilgi ekranına bakacaksın,bu devirde adama gülerler valla.. hani bi laf vardır; en güzel de olsa hayat kadınıyla evlenilmezya..
  • Ürün gamına girdiğiniz zaman fiyat yazıyor, hala sw ile ilgili bir fiyat yok. YA satmayacaklar yada bedava verecekler

http://www.peugeot.com.tr/urun-gami/508/sedan/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GozgurS -- 18 Şubat 2011; 10:24:24 >
  • Görülen o ki Pug TR bu işi eline yüzüne bulaştırdı.. Passat variant için kapora yatırmıştım ama hep de aklımın bir köşesinde 508 SW nasıl olur diye düşünüp duruyordum. 2 kez Pug TRye mesaj gönderdim kesin olarak araçlar ne zaman satılmaya başlanacak diye. Bana hep Mart ayı içerisinde başlanacak gibilerinden cevap verdiler. İyi ki Variant siparişimi bu sözlere güvenerek iptal etmedim çünkü 508 SW nun ne fiyatı belli daha, ne de gelip gelmeyeceği. Gelse de ne zaman gelecek o da meçhul. Araç motor ve yakıt tüketimi ve tip olarak iyi olabilir ama hem donanımlar resmi olarak belli değil hem de açıklanıp kaldırılan fiyatlar yüksek. Doğrudur, ileride fiyatlarda düşme olur ancak benim gibi hemen alması gerekenleri kaçırdı/kaçırıyor Pug TR maalesef..
  • Yine fiyatları kaldırmışlar .... bunları denetleyen kimse yok mu? pego bu işe çok fransız kaldı..

quote:

Orijinalden alıntı: GozgurS

Ürün gamına girdiğiniz zaman fiyat yazıyor, hala sw ile ilgili bir fiyat yok. YA satmayacaklar yada bedava verecekler

• quote:

Orijinalden alıntı: GozgurS

Ürün gamına girdiğiniz zaman fiyat yazıyor, hala sw ile ilgili bir fiyat yok. YA satmayacaklar yada bedava verecekler

oradan da kaldırmışlar... komedi

• Sevgili arkadaşlar neden web sayfasına takılıp kaldınız anlamıyorum. Şu anda bütün bayi teşkilatında gerek fiyat gerekse donanım ile ilgili tüm bilgiler verildi. Size en yakın bayiyi arayıp gerekli tüm bilgileri alabilirsiniz. Araç şu anda avrupa da satışa başladı Peugeot Türkiye'nin amacı bu aracı avrupa ile aynı anda Türk tüketicisine ulaştırmak. Onun için mücadele ediyorlar. Malesef Türkiye'nin avrupadaki konumunu biliyorsunuz. Ayrıca aracı görüp test ettikten sonra daha iyi fikirlere sahip olacağınızı düşünüyorum. Herkesin beğenmesini beklemek tabiki mümkün değil, ama görmeden ve test drive yapmadan araç ile ilgili ahkam kesmek haksızlık olur diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: merkan27

Sevgili arkadaşlar neden web sayfasına takılıp kaldınız anlamıyorum. Şu anda bütün bayi teşkilatında gerek fiyat gerekse donanım ile ilgili tüm bilgiler verildi. Size en yakın bayiyi arayıp gerekli tüm bilgileri alabilirsiniz. Araç şu anda avrupa da satışa başladı Peugeot Türkiye'nin amacı bu aracı avrupa ile aynı anda Türk tüketicisine ulaştırmak. Onun için mücadele ediyorlar. Malesef Türkiye'nin avrupadaki konumunu biliyorsunuz. Ayrıca aracı görüp test ettikten sonra daha iyi fikirlere sahip olacağınızı düşünüyorum. Herkesin beğenmesini beklemek tabiki mümkün değil, ama görmeden ve test drive yapmadan araç ile ilgili ahkam kesmek haksızlık olur diye düşünüyorum.

Sn. merkan27,

Okuduğum kadarıyla siz peugeot bayisiydiniz. Sizden ricam sw fiyatları, donanım bilgileri ve navigasyon hakkında bilgi vermeniz.

• wip Navigasyon paket halinde opsiyon olacak. Active ve Allure donanım seviyesinde alabileceksiniz. SW nin fiyatı açıklanmadı ama 2 motor seçeneği olacak 1.6 112 bg auto6R ve 2.0 163 bg auto6R bunda da yine active ve allure olanlarda navigasyon opsiyon olacak. Sw de sedan da nisan ayı içerisinde teslim edilebilecek. avrupada satılan 508 de opsiyon olan bir çok özellik tr de standart olacak. Opsiyonlar ise navigasyon, sunrooy ve metalik boya gibi şeyler...
  • önceki sayfalara bakarsanız Active ve Allure da neler standart bir arkadaşım yazmıştı..ama isteyene tekrar mail atabilirim...
  • quote:

wip Navigasyon paket halinde opsiyon olacak. Active ve Allure donanım seviyesinde alabileceksiniz. SW nin fiyatı açıklanmadı ama 2 motor seçeneği olacak 1.6 112 bg auto6R ve 2.0 163 bg auto6R bunda da yine active ve allure olanlarda navigasyon opsiyon olacak. Sw de sedan da nisan ayı içerisinde teslim edilebilecek. avrupada satılan 508 de opsiyon olan bir çok özellik tr de standart olacak. Opsiyonlar ise navigasyon, sunrooy ve metalik boya gibi şeyler...

Teşekkürler.
  • quote:

wip Navigasyon paket halinde opsiyon olacak. Active ve Allure donanım seviyesinde alabileceksiniz. SW nin fiyatı açıklanmadı ama 2 motor seçeneği olacak 1.6 112 bg auto6R ve 2.0 163 bg auto6R bunda da yine active ve allure olanlarda navigasyon opsiyon olacak. Sw de sedan da nisan ayı içerisinde teslim edilebilecek. avrupada satılan 508 de opsiyon olan bir çok özellik tr de standart olacak. Opsiyonlar ise navigasyon, sunrooy ve metalik boya gibi şeyler...

Navigasyonun fiyatı belli mi?
  • biz de bilmiyoruz malesef henüz paket fiyatları gelmedi. ama navigasyon paket içeriğinde head up ekran ses sistemi ve ara konsol da bazı değişikler var(joystic kumanda gibi)...
  • quote:

biz de bilmiyoruz malesef henüz paket fiyatları gelmedi. ama navigasyon paket içeriğinde head up ekran ses sistemi ve ara konsol da bazı değişikler var(joystic kumanda gibi)...

active navigasyon ile 1.6 e-hdı auto6r fiyat olarak ne olur bu bilgiyi nerden alabiliriz...
  • active 65 000 tl navigasyonla beraber tahminim 68 000 civarı olabilir...
  • quote:

active 65 000 tl navigasyonla beraber tahminim 68 000 civarı olabilir...

Bu fiyatlar net fiyat mı acaba... Bayilerde özel indirim vs. olmayacak mı ?
  • quote:

active 65 000 tl navigasyonla beraber tahminim 68 000 civarı olabilir...

Şu donanımları en detaylı haliyle yazabilirseniz buraya çok makbule geçecek..

Sadece bir örnek olarak, burada verilen listede "ısıtmalı koltuk"un adı bile geçmiyor? Böyle bir araçta ısıtmalı koltuğun en azından Allure donanımda standart olması lazım, hatta ön arka opsiyonu da olmalı?
  • 508 Sedan : Donanım seviyeleri

ACCESS
    •Ön,yan,perde hava yastıkları
    •Arka park sensörü
    •16’ Alüminyum alaşım jantlar (Style 01) ve Yedek Lastik
    •ESP + ASR Perfo + Hill assist
    •Hız sınırlama / sabitleme sistemi
    •Elektrikli ön ve arka camlar
    •Çift bölgeli otomatik klima
    •Ön sis farları
    •MP3 uyumlu CD Çalar + bluetooth telefon kiti
    •Elektrikli ve ısıtmalı yan aynalar
    •Yol bilgisayarı
    •Deri direksiyon simidi

OPSİYONLAR
    •Metalik boya
    •Görüş Paketi
    •Güvenlik Paketi (Alarm+Süper
    kilitleme)

ACTIVE
    •17' Alüminyum alaşım jantlar(Style 04) ve Yedek Lastik
    •Ön ve arka park sensörü
    •Elektrikli katlanan yan aynalar
    •Görüş paketi ( yağmur sensörlü otomatik silecekler, otomatik
    yanan farlar, kendiliğinden kararan iç dikiz aynası)
    •Elektrikli koltuklar
    •Head-up ekranı
    •Krom çerçeveli yan camlar

OPSİYONLAR
    •Sunroof
    •Metalik boya
    •Deri koltuklar
    •Dört Bölgeli Otomatik Klima
    •WIP Navigasyon Sistemi
    •Güvenlik Paketi (Alarm+Süper
    kilitleme)

ALLURE
    •MPD (park mesafe ölçüm sistemi)
    •FSE (elektronik park freni)
    •ADML (anahtarsız giriş ve çalıştırma sistemi)
    •Dört bölgeli otomatik klima
    •Deri koltuklar
    •Akıllı uzun far sistemli Bi- Xenon farlar
    •17' Alüminyum alaşım jantlar(Style 05)

OPTIONS
    •Sunroof
    •Metallic Paint
    •Quadrizone auto air
    conditionning
    •Leather seats
    •WIP Navigation system

En alttan üste doğru Access-Active-Allure her donanım bir öncekini kapsıyor...

• Bu arada deri koltuklarda ısıtma standart...
  • Active modelinde el freni otomatik mi yoksa çekme kolumu var.
  • active donanımına bi xenon far ekliyemezmiyiz acaba..
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.