DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
yeni web site için konu fikri..
29
Cevap
0
Favori
11.649
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı Özel >> yeni web site için konu fikri..
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      7 Mesaj
      13 Temmuz 2010 02:32:54
      Arkadaslar yeni bir web site açmak istiyoruz fakat konu bulamadık sizlerdende fikirler bekliyoruz.

• Uzaklaştırılmış 5 gün cezanın, 4 gün 10 saat 24 dakika kadarı kaldı.
      13 Temmuz 2010 02:44:46
      cep telefonu incelemeleri olabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    • Er
      7 Mesaj
      13 Temmuz 2010 03:07:18

quote:

Orijinalden alıntı: 1

cep telefonu incelemeleri olabilir

daha kapsamlı bi site olmalı

• Teğmen
      115 Mesaj
      13 Temmuz 2010 03:11:21
      bence işletim sistemleri üzerine gidersen daha iyi olur şöyle bi windows-linux-mac os sistemleri hakkında bütün herşeyi teknik sorunları, incelemeleri, özellikleri vb. şeylerle iyi bir hit alabilirsin

edit: imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tembel Yazar -- 13 Temmuz 2010; 3:12:48 >

• Er
      7 Mesaj
      13 Temmuz 2010 03:15:48

quote:

Orijinalden alıntı: Tembel Yazar

bence işletim sistemleri üzerine gidersen daha iyi olur şöyle bi windows-linux-mac os sistemleri hakkında bütün herşeyi teknik sorunları, incelemeleri, özellikleri vb. şeylerle iyi bir hit alabilirsin

edit: imla

ama bunun içinde işletim sistemlerinde çok ii anlamak lazım alıntıyla yürütemeyiz sonucta ama güzel fikir

• Uzaklaştırılmış 5 gün cezanın, 4 gün 10 saat 24 dakika kadarı kaldı.
      13 Temmuz 2010 03:17:56
      Yabancı dilde hazırlayabilirseniz eğer daha fazla hit alabilir ve siteniz daha iyi yerlere gelebilir. mesela arabalar ile ilgili bir site de olabilir.

• Er
      7 Mesaj
      13 Temmuz 2010 03:20:14
      arabalarla ilgili bir sürü site var aslında hem yaratıcı hem eglenceli olması gerekyo

• Binbaşı
      1168 Mesaj
      13 Temmuz 2010 04:23:38
      hangi konuda bilgin varsa onu konuda ac para kazanmak icin bilmedigin konuda acarsan cok fazla ilerleyebilecegini sanmiyorum

• Er
      7 Mesaj
      13 Temmuz 2010 04:25:30

quote:

Orijinalden alıntı: TechnoMANYAK

hangi konuda bilgin varsa onu konuda ac para kazanmak icin bilmedigin konuda acarsan cok fazla ilerleyebilecegini sanmiyorum

aslında genel bi forum istiyorum ama dh varken zor .. :D

• Binbaşı
      1168 Mesaj
      13 Temmuz 2010 04:30:30

quote:

Orijinalden alıntı: pesimistboy

Alıntıları Göster

aslında genel bi forum istiyorum ama dh varken zor .. :D

artik yeni acilan genel forumlar tutmuyor ama :)

• Yarbay
      2356 Mesaj
      13 Temmuz 2010 04:36:42
      Bence gençlerin ilgisini çekebilecek konulara yoğunlaş.

• Er
      7 Mesaj
      13 Temmuz 2010 04:37:13
      malesef. bu yüzden yaratıcı olmak gerekiyor sırf para için değil eğlenmek de gerek

• Yarbay
      2373 Mesaj
      13 Temmuz 2010 04:42:05
      biraz kendimi zorladım ama yok;

1. İnternet aleminin (global çapta) %66'ı zaten P*rno ve türlü belaltı siteleri ile kaplanmış durumda..
      2. Geri kalan limitin %5-%10 luk kısmı video-mp3-vesair multimedya için kullanıldığı da bir gerçek...
      3. Global çapta chat, arkadaşlık, partner, eskort, oyun, incleme, müzik, otomobil, günlük paylaşımı vs... hertürlü site mevcut olduğu için açıkçası yeni bir alan türeyemiyor... Açıkçası kısır bir döngü içinde internet ağları sürüklenmektedir...
      4. Ancak yaratcılık elimizde ; işte örnek Facebook, zamanında böyle birşey yapabilseydik iyi olurdu ama o trend de kaçtı...

yok yok gerçekten aklıma birşey gelmiyor...

• Binbaşı
      1168 Mesaj
      13 Temmuz 2010 04:57:51
      ac bir blog samimi ve orjinal ol :)

• Yarbay
      2356 Mesaj
      13 Temmuz 2010 05:07:43

quote:

Orijinalden alıntı: TechnoMANYAK
      ac bir blog samimi ve orjinal ol :)

Senin var mı?

• iOS Beta Kullanıcısı
      4003 Mesaj
      13 Temmuz 2010 05:17:40
      Bende geçen ay blog kurdum. Link değişimi yapmak isteyen arkadaşlar varsa link değişimi yapacak blog arıyorum. İlgilenirseniz PM atın. :)

MacBook Pro with Retina Display - iPhone 5S Black - Playstation 4 Black 1TB
      ❤ Volkswagen Jetta 1.2 TSI BMT 105 PS DSG ❤
      Russian Citizen - Hacettepe University Student
      English - French - Russian Speaker

PHP / Javascript / NodeJS Programmer
    • Yüzbaşı
      387 Mesaj
      13 Temmuz 2010 05:47:34
      Havaclıkla da ilgili olabilir mesela ucuyorum var tayyareci var bi kaç tane de uçak simulasyon forum var onun dışında birşey yok..

Detaylı bir havacılık sitesi kurarsan çok insan çekersin ama sen bu konularla igili misin bilemem kardeşim.

• Binbaşı
      1318 Mesaj
      13 Temmuz 2010 06:22:02
      Oyunlarla İlgili Yap.Görüntülü İnceleme Filan Yaparsın

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      13 Temmuz 2010 08:51:59
      Bende site açıcam domain‘i aldım, hosting lazım. Ucuz ve güvenilir hosting satan siteler hangileri?

• Er
      7 Mesaj
      13 Temmuz 2010 13:57:44

quote:

Orijinalden alıntı: metinardicli

biraz kendimi zorladım ama yok;

1. İnternet aleminin (global çapta) %66'ı zaten P*rno ve türlü belaltı siteleri ile kaplanmış durumda..
      2. Geri kalan limitin %5-%10 luk kısmı video-mp3-vesair multimedya için kullanıldığı da bir gerçek...
      3. Global çapta chat, arkadaşlık, partner, eskort, oyun, incleme, müzik, otomobil, günlük paylaşımı vs... hertürlü site mevcut olduğu için açıkçası yeni bir alan türeyemiyor... Açıkçası kısır bir döngü içinde internet ağları sürüklenmektedir...
      4. Ancak yaratcılık elimizde ; işte örnek Facebook, zamanında böyle birşey yapabilseydik iyi olurdu ama o trend de kaçtı...

yok yok gerçekten aklıma birşey gelmiyor...

Facebook gbi bi trent yakalamamız gerekiyo onu yapanda insan bizde

• Binbaşı
      1168 Mesaj
      13 Temmuz 2010 14:28:06

quote:

Orijinalden alıntı: GunayMan

Alıntıları Göster

Senin var mı?

aspx.gen.tr var ama orda sadece dersler var :) kisisel blog yok suan ama dusunuyorum

13 Temmuz 2010 15:21:26
      Forum açacaksan artık genel forum modası geçti belli bir konu ele alarak açabilirsin.
      Blog açacaksan özgün yazılar yazabilmelisin buda o konuda birikimin olmasını gerektirir.
      Ya da bu iş üzerinde fazlaca kafa yorarak yeni akımın başlangıcı olabilirsiniz. Facebook, twitter gibi.. Twitter özellikle, kim diyebilirdi sadece 1 2 cümle yazıp bırakacaksın, böyle bir siten olsun mu diye kim isterdi? Hadi ordan derdiniz ama adam işi biliyor şuan en büyük sitelerden biri..

• Er
      7 Mesaj
      13 Temmuz 2010 15:23:43

quote:

Orijinalden alıntı: Shisha

Forum açacaksan artık genel forum modası geçti belli bir konu ele alarak açabilirsin.
      Blog açacaksan özgün yazılar yazabilmelisin buda o konuda birikimin olmasını gerektirir.
      Ya da bu iş üzerinde fazlaca kafa yorarak yeni akımın başlangıcı olabilirsiniz. Facebook, twitter gibi.. Twitter özellikle, kim diyebilirdi sadece 1 2 cümle yazıp bırakacaksın, böyle bir siten olsun mu diye kim isterdi? Hadi ordan derdiniz ama adam işi biliyor şuan en büyük sitelerden biri..

aynenn öylee ama lise son sınıftaki bi öğrenci olarak siteye mi kafa yormalıyım yoksa derslere mi burası muamma..

• Er
      9 Mesaj
      13 Temmuz 2010 15:25:54
      Eğer düşünürsen adult işine giriyorum, script için ortak lazım, nakitim eksik. 75 TL çıkartabilirsen ilk aşamada birlikte girelim derim. 2 haftaya kadar geri dönüşü başlar.

13 Temmuz 2010 15:27:32

quote:

Orijinalden alıntı: pesimistboy

Alıntıları Göster

aynenn öylee ama lise son sınıftaki bi öğrenci olarak siteye mi kafa yormalıyım yoksa derslere mi burası muamma..

Üniye geçiş yaz tatilinde bu işle uğraşırsan senin için daha iyi olur. Üniversite zamanı sitenle ilgilenebilirsin. Şimdi başlama yazık edersin kendine

• Yüzbaşı
      321 Mesaj
      13 Temmuz 2010 15:52:02
      Sadece websitesi açmak istiyorum diye bakarsan işe olmaz. Ama diyelim ki aklına bir fikir geldi, bunu hayata geçireyim dersen o zaman iş yaparsın. Eğer websitesi kurmak gibi bir gayen varsa webmasterlık yap. O zaman sana fikirler kendiliğinden gelir. İşin zaten o fikirleri gerçeğe aktarmak olacaktır.

• Teğmen
      235 Mesaj
      13 Temmuz 2010 22:29:49
      Tam tersi olması gerekmiyor muydu?Yani konuyu bulup site hakkında yardım istemen?

Zulme tapmak adli tepmek hakka hiç aldırmamak; Kendi âsûdeyse, dünyâ yansa, baş kaldırmamak;
      Ahdi nakzetmek yalan sözden tehâşî etmemek; Kuvvetin meddâhı olmak aczi hiç söyletmemek;
      Mübtezel birçok merâsim: İnhinâlar, yatmalar, Şaklabanlıklar, riyâlar, muttasıl aldatmalar;
      Fırka, milliyyet, lisan nâmıyla dâim aynlık; En samîmî kimseler beyninde en ciddî açık;
      Enseden arslan kesilmek cebheden yaltak kedi... Müslümanlık bizden evvel böyle zillet görmedi!
    • Er
      7 Mesaj
      13 Temmuz 2010 22:39:19
      site acmak için konu gerekiyo sonucta onuda bulamadıgım için yardım istedim anca suanda facebookta ki sayfamızı açtık bunun için destek bekliyoruz.

• Yarbay
      3833 Mesaj
      14 Temmuz 2010 00:23:45
      Aklımda güzel projeler var aslında. Paylaşmam doğru olmaz.

Mesela: video, resim, mp3 upload ve paylaşım projesi olabilir. Sağlam bi çalışma lazım.

• Er
      7 Mesaj
      14 Temmuz 2010 00:53:10
      eger sayfamıza girersen onlara ulasabilrsin :D

Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı Özel >> yeni web site için konu fikri..
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.