Şimdi Ara

EN İYİ YABANCI ARKADAŞLIK SİTELERİ (LÜTFEN NORMAL ARKADAŞLIK SİTELERİ OLSUN)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
3
Favori
204.085
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • var mı bildiğiniz adam akıllı siteler.. fakelerin az olduğu..

lütfen xxx arakdaşlık siteleri yazmayınız.. adam akıllı siteler olsun..

• Bende arada zaman geçirmek isterim güncel olsun konu
  • http://forum.donanimhaber.com/

binlerce üyesi var, çoğunu tanımazsınız genelde yabancı
  • adam akıllı diyoruz arkadaşın yazdığı siteye bak
  • millete bak.. biliyorda söylemiyor..
  • www.bride.ru var. ama bilmiyorum fakemidir, güvenilirmidir. Arada girip bakıyorum..
  • chatroulette.com
  • başka var mı bilen
  • http://www.livemocha.com/

Yabancı arkadaşlık ve dil öğrenme sosyal ağ sitesidir kendisi. İçinde her ülkeden insan bulmak mümkündür. Tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uygurca
    http://www.livemocha.com/

Yabancı arkadaşlık ve dil öğrenme sosyal ağ sitesidir kendisi. İçinde her ülkeden insan bulmak mümkündür. Tavsiye ederim.

ben de tavsiye ederim
  • www.icq,com
  • www.interpals.net

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AprilThe1st -- 8 Temmuz 2010; 12:25:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uygurca

http://www.livemocha.com/

ben o siteye yazıyorum ama kimse bana cevap yazmıyor
  • Yabancı arkadaşlık siteleri mi ? Bari yabancı evlilik sitesi sorsan söylerdim belki evlenir yurtdışına kaçardın:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mavisever -- 20 Mayıs 2014; 19:28:56 >
  • >>>Arkadaşım şöyle bir site var bakabilirsin.Türk ve yabancı kullanıcıları var onu sen seçiyorsun ama giriş paneli türkçe.Bu sitedeki sistem ise şöyle işliyor.Kendine uygun adayları seçiyorsun ve onlarla cep telefonu veya kamera üzerinden görüşüyorsun fakat olayın güzel yanı şu:Kullanılan sistem ağı sayesinde cep telefonun karşıdakine görünmüyor ve telefon göüşmen faturana yansımıyor.Ayrıca yine sistemdeki bir özellik sayesinde sana telefon sadece senin istediğin saatlerde gelebiliyor. Yani sen dersen ki beni sadece 16,00-18,00 arası uygun adaylar arayabilir,sana sadece o saatler arası telefon geliyor diğer saatlerde telefonun aramalara bloke oluyo çünkü. Tabi sen istediğin saatte arayabilirsin insanları eğer onlar da bloke koymamışsa.Bu anlamda gerçekten profesyonel bir hizmet olmuş ben de bunu kullanan arkadaşlarımdan duymuştum gayet memnunlar. İnternetteki bir ton çöp siteden millete gına gelmiş zaten.Botla otomatik mesaj atmalar,bayan ağzıyla sahte konuşmalar falan. Bunda öyle birşey yok telde veya kameradasın karşındakini görüyorsun.Güvenlikleri de bayağı iyi şöyle bi araştırdım dünya çapında kullanılan bir sistemmiş bu. Türkiye de de onaylı yaklaşık yarım milyon üyesi varmış.Elit bir platform.1 yıla yakındır kullanıyor arkadaşlarım hiçbir sorun da yaşamadılar herkese tavsiye ediyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sercinato88 -- 11 Temmuz 2014; 16:11:32 >
  • sercinato88 kullanıcısına yanıt
    sitenin adı nedir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pek cevap gelmemiş ben bildiklerimi yazayım en büyüklerden birwww.match.com ağırlıklı kullanıcı kitlesi amerika ingiltere pazarı üyelikler hem bayan hem erkek için paralı avrupa pazarında da büyümeye başladı şu ara.

arksından misstravel com geliyor bence oda çok büyük ama karmaşık bir site kullanım olarak fiyatlar match com la yakın

Bir ara whowantstotravel vardı ama herifler tam dolandırıcı çıktı site açıldı üyelik satıldı baya sonra site öldü :))))

en uygun fiyatlı rus ukrayna beyaz rusya tarafları ile ilgiliyim dediğinde üye olabileceğinwww.fmbgirls.com var

e tabi birde dedikleri gibi donanimhaber var en iyisi hemde bedava :)))
  • Up up

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 19 yorum
    103899 okuma

Geniş çaplı bir yalnızlık söz konusu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yazmayı_Severim -- 5 Aralık 2015; 20:35:56 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.