Şimdi Ara

8. SINIF SBS SONUÇLARI | KİMLER KAÇ PUAN ALDI ? | ANA KONU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
576
Cevap
1
Favori
44.685
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 08 Temmuz Perşembe saat 10.00'dan sonra büyük ihtimalle açıklanacak olan SBS sınav sonuçlarımızı burada paylaşalım, tartışalım. (Ana konudur.) Lütfen , sonuçlar ile ilgili başka bir konu açmayınız.

• İlk yazan ben olayım.
    Hepimiz hakkında hayırlısı..

Site çökecektir büyük ihtimal ve ben yine cok sinir olacagım

Birde bu diploma puanı mevzusunu tam olarak bilen varmı.. Bir katkı yapacakmı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oguzhan -- 7 Temmuz 2010; 23:50:25 >
  • İkinci yazanda ben olayım :D hepimizin hakkında hayırlısı olsun. Az kaldı. Umarım beklediğimiz sonuçları alırız. Herkes bu anakonuda puanlarını yazarsa güzel olur.
  • 3. Ben Olayım
    İlk 3. Doldurduk
    Diplomaları aldınmız mı ?
    Yoksa yarın mı almalıyız ?
  • benim de kardeşim girdi bu sene sbs 8'e bakalım kaç yapacak..isteyene tercih konusunda yardımcı olurum,pm atmanız yeterli..
  • Yarın bakalım Neyapıcaz herkezin sitediği yere gitmesi umuduylaYarın 10 dan sonra herkez burda puanlarını yazsın lütfen birbirimize tercih konusunda yardım edelim birde okullardamı yapıcağız tercihleri
  • Evet beyler 2 Saat 16 Dakika kaldı ....
  • Son 1.5 saat heyecan dorukta......(dermişim hiç heyecan yok nedense sadece stres var ya bir soruyu yanlış geçirmişsem falan diye )
  • Kuzenime bakacağız da hangi sitede açıklanacak bilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Marvel_

Kuzenime bakacağız da hangi sitede açıklanacak bilen var mı?

mebin kendi sitesinde açıklanır , e-okulda açıklanır, linki doğru tahmin ettiysem sbs2010.meb.gov.tr dede açıklanır ama en sağlıklısı meb ve eokul
  • www.meb.gov.tr 'de açıklanır..

Son 1 saat kaldı..
  • 1 saat
  • 59 dakika
  • Müzik dinliyorum biraz heycan alıyor..
  • valla ben trancemi açtım demin fena transtaydım şimdi msn cs bakıyorum herkes sbs bakıyor sanırım kimse yok :S
  • Actım sagoyu dinliyorum..
    MSN'de kimse yok..
  • Transformice oynuyorum benimde stresimi alıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: semidos

quote:

Orijinalden alıntı: _Marvel_

Kuzenime bakacağız da hangi sitede açıklanacak bilen var mı?

mebin kendi sitesinde açıklanır , e-okulda açıklanır, linki doğru tahmin ettiysem sbs2010.meb.gov.tr dede açıklanır ama en sağlıklısı meb ve eokul

sbs2010.meb.gov.tr açmamışlardı gece :D
    8 Den Beri bekliyorum
  • Son 40 dk..
  • Son 35 dk
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.