Şimdi Ara

Gasitaly marka sıralı sistem kullananların yorumları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
185
Cevap
6
Favori
62.197
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • LPG forumunda ülkemize yeni giren İtalyan LPG markası Gasitaly ile ilgili gerek montaj yapan firmalar gerekse kullanıcıların yorumları ne internette ne de bu forumda yok. Bu marka sıralı sistemi kullanan arkadaşların ürün hakkındaki kullanıcı yorumlarını ve montaj yapan bayilerimizinde ürünle ilgili bilgileri verebilirler mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: manovar

1000 km dir mazda 3 2010 aracımda kullanıyorum problem yok memnunum....

iyi sürüşler diliyorum size, umarım memnun kalırsınız.

Bu arada gasitaly test sürüşü videosuna denk geldim gezerken;

http://ekipgaz.com/default.asp?lang=tr&s=3&ss=310

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Berlin_ -- 12 Temmuz 2010; 11:47:25 >
  • herkese merhabalar...
    benim mitsubishi lancer plus aracım var.araştırdım brc yi herkes tavsiye ediyor ancak brc markanın ülkemizde imalatına başlanmış.italyadan gelmiyor yani
    http://www.sikayetvar.com/sikayetoku/k/570/f/17497/g/BRC+-+2A+Muhendislik
    sayfayı bi incelemenizi isterim.şikayetler çok yani.gasitaly nin orijinal olarak italyadan geldiğini biliyorum.denizlideki servis 1250 ye 10 taksit yaparım diyor.izmirde 1100 e taktırdığını yazmış bi arkadaş.bide benim araca uygun mu taktıran varsa lütfen bilgilerini bizimle paylaşsın saygılar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: cumhurfatih

sehırler arası...100 km 7 kt yaksa 400 km yaklasık gıtmesı lazım..en asagı....dıye dusunuorum....herneyse gasıtaly ıcın herhangı bır servıs bana yardımcı olacaktır oyle degılmı???

ayarlarınızı kontrol ettirin içiniz rahat olsun

ŞENBAYRAK OTOMOTİV
    Yetkili Kişi : AYHAN GÜNDÜZ
    Adres :
    SAKARYA MAH T.BERİKER BULVARI TRAFİK KARŞISI

ADANA - SEYHAN
    Telefon : 0322 436 11 00
    E-Mail : ayhangunduz@senbayrak.com.tr

GASİTALY OTOGAZ SİSTEMELERİ HAKKINDAKİ PAYLAŞIMLARA ARTIK BU ;http://forum.donanimhaber.com/m_64233779/mpage_1/f_/key_//tm.htm#64233779 BAŞLIKTAN DEVAM EDİCEM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sönmez usta-yıldız otogaz -- 7 Ağustos 2012; 9:31:03 >

• quote:

Orijinalden alıntı: gokhen

arkadaşlar, yaklaşık iki aydır gasitaly marka lpg kitini kullanıyorum, naçizane görüşlerimi aktarmak isterim;

* kit emsalleri ile aynı işi yapıyor, diğerlerinden bir eksiğini ben göremedim, yani gayet güzel
    * montaj çok çok önemli diyorlar ama kitin atla deve bir montajı yok, sadece dikkatli olmak gerekiyor, benim montajı yapan usta işinin ehliydi
    * bu kit ve daha pekçokları sonradan keşfettiğim bazı yurtdışı sitelerde yarı fiyatlarına satılıyor, montajcı bulabilirseniz getirtebilirsiniz, ancak garantisi olmaz
    * marka italyan gibi duruyor ama değil, tamamen bir türk markası, hatta izmir kaynaklı bir marka, bu yüzden ayrıca tercih ettim ve destekliyorum
    * ürün de italyan malı değil, türk malı da değil, tahminin uzakdoğu (taiwan) malı, zira üzerinde üretim yerleri ile ilgili ibare yok, genel anlamda 'made in eu' yazıyor
    * lpg kiti taktırdıkdan sonra arabada fazla bir düşüş olmadı, ama hiç olmadı da diyemem, yokuş çıkarken aynı viteslerle yine çıkıyorum ama birazcık zorluyor
    * ancak klima açıkken motordan acaip bir ses geliyor, özellikle düşük viteslerde, bu sorunu çözemedik daha doğrusu bu bir sorun olarak görülmedi
    * ilk iki depo çok yaktı, gittim ayar yaptırdım, yakışı düzeldi ve düştü, tavsiyem siz de ilk başlarda sık ayar yaptırın derim
    * ilk üç depo ilk çalıştırma ve kalkışlarda sorun yaşadım, gittim ayar yaptırdım, bu sorunlar yok denecek kadar azaldı, çok nadiren sabah ilk çalıştırmada zorlanıyor
    * lpg olarak aygaz'ı tercih ettim, kesinlikle memnunum, diğer markalarla bariz performans farkı var, bazı markalardan da daha ekonomik
    * aygaz lpg ile, gerek 90-100km geçmeden şehirlerarası, gerek 120-130km şehirlerarası hızlarda, klima açık ve klima kapalı yol yaptım
    * sonuçta 75-80 liraya dolan depoyla (gününe ve fiyatına göre değişiyor) 450 ve üzeri km yol yaptım
    * sonuçta bir depo fiyat km hesaplamasında, benzin kullanımı dahil, ortalama 110km hızla, klima açık, 0,18 tl/km yakıt harcadım
    * yakıt masrafı olarak kazancım %50'ye kadar çıktı, eskiden bir depo benzinle gidip geldiğim yeri bir depo lpg ile gidip geldim, rakam yarı yarıya farketti
    * bu işin tek zararı bütçeme oldu, şimdi her haftasonu dalışa kaçıyorum, nasıl olsa araba az yakıyor diye boş durmuyorum

;)

arz ederim..

ekonomik ve güvenli sürüşler

GASİTALY OTOGAZ SİSTEMELERİ HAKKINDAKİ PAYLAŞIMLARA ARTIK AŞAĞIDAKİ BAŞLIKTAN DEVAM EDİCEZ

PRİNS,KİTMTM,TARTARİNİ,ROMANO,AKL,GASİTALY,KME VE ALDESA OTOGAZ SİSTEMLERİ HAKKINDA..

• Hayirli olsun. Gasitaly nin ithalatcisi Istanbula giriste giselere gelmeden solda. Izmirle bir alakasi yok ama ordaki bayisi olabilir. Birde firma Turklerin Italya da kurmus oldugu Italyan bir firma diye biliyorum. Gerce kaliteli olduktan sonra farketmez ama yinede urunler Tayvan mali olsa zaten ustunde EU falan yazamaz. EU nun Turkcesi AB oluyor. Yani AB menseili demek. www.gasitaly.com adresinde detaylari var veya direk acip Turkiye distributorune sorabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkeralav

merhaba

gasitaly marka lpg yeni takıılmış focus araç aldım.lpg göstergesi arızalı usta diyorki bizimkide arızalı bunlar böyle ayar yapalım usta araba yakıyor.zafer usta baksın o iyi anlıyor 2 kez git zafer usta ortda yok makinaya bagladı çıkardı ayar yaptım dedi yapmadıgını biliyorum . velasıl kelam kralını taktırsan takan usta usta degilse sıkıntı.şimdi gebzede lpg ayar yapan iyi bir usta bulmam lazım .saygılar

GASİTALY OTOGAZ SİSTEMELERİ HAKKINDAKİ PAYLAŞIMLARA ARTIK AŞAĞIDAKİ BAŞLIKTAN DEVAM EDİCEZ

PRİNS,KİTMTM,TARTARİNİ,ROMANO,AKL,GASİTALY,KME VE ALDESA OTOGAZ SİSTEMLERİ HAKKINDA..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.