Şimdi Ara

FORD FOCUS satanların ve alacakların buluştuğu yer. (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
761
Cevap
16
Favori
92.811
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • evet arkadaşlar bende focus 2002 ghia hb ile aranıza katıldım,geçen hafta 128bin km de otomatik şanzumanlı hb arabamı 18.200 e aldım,sizce nasıl;araba temiz çok şükür;motoru 92 çıktı ekspertizde ,muhtelif yerlerinde 4-5 parça boya var o kadar...arabada tüp yok hiç takılmamış...ben alıp 1600 e brc taktırdım,ama büyük bi hata yaptım;ruhsatı üzerime aldıktan sonra tüp taktırdığım için ruhsata işlet ,tüv e onaylat(muayne 2013 de idi ) derken 300 tl bi param gitti;millet keşke ruhsatı üstüne almadan bu işleri halletsseydin 300 tl gitmezdi diyor...
  • İlandaki araç ev alınması dolayısıyla satılık.
    Üzüntü ve saygılarımla.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-ogretmenden-tertemiz-ford-focus-1-yasinda-77751791/detay/
  • ford focus mk1 sedan manuel hatasız araç arıyorum ankara ve çevresi.önerilerinizi bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ordinarysss

İlandaki araç ev alınması dolayısıyla satılık.
    Üzüntü ve saygılarımla.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-ogretmenden-tertemiz-ford-focus-1-yasinda-77751791/detay/

boyas vs. yoksa fiyatınız çok uygun hocam. bende 2009 kasa arıyorum. keşke biraz daha param olsaydı :)

madem jant değiştirecektiniz, keşke stu jantlardanalsaydınız. dehşet duruyor bence..

FORD FOCUS satanların ve alacakların buluştuğu yer.

• Merhaba arkadaşlar, 30000'i aşmamış 2011 TDCI Collection arayışındayım (109 Hp.) Tamamen orjinal bir araba için fiyat aralığı ne olmalıdır sizce?

Ayrıca collection serisi için çok önemli bir handikap var mı bilmiyorum, ben titanium için bütçe ayırmayı düşünmedim açıkçası baya uçuk geldi temizleri için fiyatlar.

Yardımlarınız ve yorumlarınız için şimdiden teşekkürler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi imy -- 24 Mart 2012; 19:02:00 >
  • hocam bende 2011 titanium var aracımdan çok memnunum.Aynı zamanda 2011 collection da kullanıyorum arasında ses vs. gibi farklar yok fakat direksiyon simidi kullanılan pencere tuşları yol bilgisayarındaki direksiyon sertliği ayarlama ve en önemlisi sony cd çalar daha birçok farklılıklar var.Ama para sıkıntın var ise collectionda güzel araba temiz 2011 collection 1.6tdci 109bg 10000-20000 km arasında sedan ise 41.000 değer ama genellemede 39000-41.000 arasında alınacak güzel bir arabadır.sedan ve hatcback arasında fiyat farkı vardır onu unutma!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: ziyayurtcan

hocam bende 2011 titanium var aracımdan çok memnunum.Aynı zamanda 2011 collection da kullanıyorum arasında ses vs. gibi farklar yok fakat direksiyon simidi kullanılan pencere tuşları yol bilgisayarındaki direksiyon sertliği ayarlama ve en önemlisi sony cd çalar daha birçok farklılıklar var.Ama para sıkıntın var ise collectionda güzel araba temiz 2011 collection 1.6tdci 109bg 10000-20000 km arasında sedan ise 41.000 değer ama genellemede 39000-41.000 arasında alınacak güzel bir arabadır.sedan ve hatcback arasında fiyat farkı vardır onu unutma!!

Çok teşekkürler hocam cevabınız için. Anlaştık gibi 23000 kilometre, ustaya baktırdık boya badana değişen yokmuş. 2011 collection sedan... Alcağız gibi nasipse Allah herkese kazasız belasız kefiyli sürüşler nasip etsin.. :)

• 2003 ylında 2001 model Focus Ghia HB almış ve 3 yıl sonra istemeye istemeye satmıştım. Çok fazla araba marka ve modeline baktım ancak yine Ford almayı düşünüyorum.
    -İstanbul'dan,
    -İlk sahibinden,
    -2010 dan eski olmayan,
    -Titanyum,
    -HB,
    -Benzinli,
    -Kazasız,
    -40.000 i geçmemiş orj. km li

bir focus bakıyorum. Daha doğrusu fırsat bulunca bakacağım. Alırken de km'nin orjinal olduğuna dair noter belgesine not düştüreceğim zira satarken benim de başım ağrısın istemiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: imy

quote:

Orijinalden alıntı: ziyayurtcan

hocam bende 2011 titanium var aracımdan çok memnunum.Aynı zamanda 2011 collection da kullanıyorum arasında ses vs. gibi farklar yok fakat direksiyon simidi kullanılan pencere tuşları yol bilgisayarındaki direksiyon sertliği ayarlama ve en önemlisi sony cd çalar daha birçok farklılıklar var.Ama para sıkıntın var ise collectionda güzel araba temiz 2011 collection 1.6tdci 109bg 10000-20000 km arasında sedan ise 41.000 değer ama genellemede 39000-41.000 arasında alınacak güzel bir arabadır.sedan ve hatcback arasında fiyat farkı vardır onu unutma!!

Çok teşekkürler hocam cevabınız için. Anlaştık gibi 23000 kilometre, ustaya baktırdık boya badana değişen yokmuş. 2011 collection sedan... Alcağız gibi nasipse Allah herkese kazasız belasız kefiyli sürüşler nasip etsin.. :)

hayırlı olsun. ne kadara alıyorsunuz acaba merak ettım?

• Arkadaşlar bu saatte erkenden yazıyorum..İnanın çok acil yardımınıza ihtiyacım var..2008 triptonic lpg li ford focus hb alacağım..hiç bir vuruğu çarığı yok..ilk arabam olacak artı v eeksilerini paylaşır mısınız..teşekkürler

Model :1.6 Collection
    Yıl : 2008
    Km : 54000
    Renk : Gümüş Gri
    Motor Hacmi : 1401 - 1600 cm3
    Motor Gücü: 76 - 100 hp
    Yakıt: Benzin-lpg
    Vites:Otomatik
    Kasa Tipi:Hatchback 5 kapı
    Çekiş:Önden Çekiş

RESİM TEMSİLİDİR...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi terminus41 -- 8 Nisan 2012; 9:01:17 >

• quote:

Orijinalden alıntı: someone74

2003 ylında 2001 model Focus Ghia HB almış ve 3 yıl sonra istemeye istemeye satmıştım. Çok fazla araba marka ve modeline baktım ancak yine Ford almayı düşünüyorum.
    -İstanbul'dan,
    -İlk sahibinden,
    -2010 dan eski olmayan,
    -Titanyum,
    -HB,
    -Benzinli,
    -Kazasız,

bir focus bakıyorum. Daha doğrusu fırsat bulunca bakacağım. Alırken de km'nin orjinal olduğuna dair noter belgesine not düştüreceğim zira satarken benim de başım ağrısın istemiyorum.

Var aslında böyle bir arac ama titanium değil collection 2010 model 1.6 collection 11 bin de arkadasım satıyor Firtina grisi sedan tertemiz memur olduğu ve servisle gidip geldigi için araç hiç kullanılmadı gibi 11 bin km de iki kez memlekete gitti 3+3 6 bin düşünen olursa mülkemmel aractir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: polimex

quote:

Orijinalden alıntı: someone74

2003 ylında 2001 model Focus Ghia HB almış ve 3 yıl sonra istemeye istemeye satmıştım. Çok fazla araba marka ve modeline baktım ancak yine Ford almayı düşünüyorum.
    -İstanbul'dan,
    -İlk sahibinden,
    -2010 dan eski olmayan,
    -Titanyum,
    -HB,
    -Benzinli,
    -Kazasız,

Var aslında böyle bir arac ama titanium değil collection 2010 model 1.6 collection 11 bin de arkadasım satıyor Firtina grisi sedan tertemiz memur olduğu ve servisle gidip geldigi için araç hiç kullanılmadı gibi 11 bin km de iki kez memlekete gitti 3+3 6 bin düşünen olursa mülkemmel aractir

Titanyum olsaydı hiç düşünmez arkadaşınızla irtibata geçerdim ancak full paket olmasını istememin sebebi uzun süre kullanmayı planlamış olmam. Fiyatı uygun 2 tane daha buldum ama modifiye edilmiş oldukları için güvenmedim. Haftasonu da pazarda bakınacağım olmazsa aramaya devam.

• quote:

Orijinalden alıntı: imy

Hayırlı uğurlu olsun :) Memnun kalırsınız emin olun ::)
  • focus 2 hb tit dizel 5000km de kazasız boyasız ekstra park sensörü ses yalıtımı boya koruma olan araç kaç tl eder ?
  • Arkadaşlar yeni araç almam sebebiyle 2007 Ford Focus 1.6 trend otomatik sedan 91500 kmde aytozu gri benzinli aracımı satıyorum sol arka çamurluk boyalı ve sol kapıda çizik var orayı yaptırmadım yeni aracımı haftaya teslim alıcağım için 3 4 günlük bir sürede satamazsam takasta vericem .Fiyat olarak 22500 istiyorum araç bahçelievlerde görmek isteyen olursa eğer yardımcı olurum.(pm atarsanız telefonumuda veririm)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shuffy -- 20 Nisan 2012; 14:15:58 >
  • Arkadaşlar herkese merhaba. Sorunsuz, hasarsız,boyasız çarpığı kırığı olmayan 2006 focus tdci trend deluxe aracımı satıyorum. 40000kmdir. Kesinlikle orijinal km. Servis bakımlı 4adet yeni lastik var. Trend üzerine ek olarak sony mp3 çalar,sis farı, 16inç jantlar var.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-sahibinden-temiz-2006-focus-tdci-trend-deluxe-orijinal-km-83459766/detay/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi skyline334 -- 24 Nisan 2012; 23:37:11 >
  • bende 25 bine 2006 dizel focus trend aldım beyaz renk inşallah memnun kalırım
  • hb 2006-2008 model civarında focus arıyorum acaba bildiğiniz temiz bir araba var mı?? otomatikte olabilir..
  • Ankara ve civarinda 2000 veya 2001 model ve tercihen km si 100.000 altinda temiz arac ariyorum ozel mesaj ile ulasabiliraeniz sevinirim, tesekkurler
  • bir yakınım 2009 model 1.6 benzin-lpg li comfort trend paket üstüne çelik jant,dijital klima , yağmur far sensörü var titanyum değil, 55000 km de focus alıyor fiyatı 31.500 fiyatı nasıl sizce
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.