Şimdi Ara

kolonya içmek ne yapar?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
1
Favori
130.294
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şimdi aklıma takıldı kolonya içmek körlük yada ölüm getirir mi?

• heralde yapar...
    yoksa içecen mi...
  • Ya onun bi etil alkolden yapılanı bi de metil alkolden yapılanı vardı hangisi olduğunu hatırlamıyorum ama zararlı olanı brak içmek koklamak bile kör ediyo yani durum o kadar vahim
  • etil alkol ya kör yapar yada öldürür(kolonyada kullanılan alkol etil alkoldür.içkide kullanılan metil alkol yani metanol dür.enazından ben böyle biliyorum)
  • malesef tam tersini biliyorsun. kör ede,n metil alkol yani zararlı olan. kolonyada etil alkol kullanılır.
  • Bi şeyler olacağı kesin, bi dene istersen, hem bizde öğrenmiş oluruz... Benim denemeye niyetim yok, senbi denede önce...
  • +1 aykman, etil alkol dediğimiz bildiğimiz tuvalet ispirtosu. Kör eden metil alkol...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi airea -- 16 Eylül 2005, 15:04:05 >
  • manyak baş agrısı yaptıgını bılıyorum.
    onun bı taktıgı vardı
    galıba ekmekten sızdırıp ıcıyorlar galıba yada oyle bır sey ıste.Ama baş agrısı yaptıgını bılıyorum
  • Ben yarım bardak kolonyanın üstüne yarım bardak su ekleyerk içtim.Kulaklarım kızardı biraz başım ağıdı başka bir şey olmadı.
  • kolanya içersen sahte rakı içmişlere dönersin
  • İçin mis gibi kokar...
  • İğrenç. Git ucuz şarap al iç bari :)
  • için temizlenir
  • İçmeyi mü düşünüyorsun.Böyle birşey düşünüyorsan vazgeç git başka şey iç.
  • Rakıda etil alkol bulunur,bu kör edenlerden değil

Sahte rakıda ve kolonyada metil alkol bulunur.İnanmayan araştırsın bulsun.Kesinlikle kolonyada ki metil alkoldür.İçmeyin,içirtmeyin
  • Öldürür beyler sakın denemeyin içki yüzünden kolonya içip ölen tanıyorum ben
  • ben tersini biliyormuşum.olabilir illa etil alkoldür demedim zaten.yanlız 11 senedir içki içmememi kolonya ya borçluyum.enson içtiğim şey kolonyaydı.nezaman canım içki istese aklıma kolonya gelir,içim kalkar içemem alkol. iğrençti öööööööğğğk
  • Bi kere eve giren kertenkeleyi nasıl yakalayacağımı düşünürken üstüne bir şişe kolonyayı boşaltmıştım. Kertenkele sarhoş oldu ve çöpe gitti.

(Üzüldüm ama napiimmm)
  • quote:

Orjinalden alıntı: hayattakiler

Bi kere eve giren kertenkeleyi nasıl yakalayacağımı düşünürken üstüne bir şişe kolonyayı boşaltmıştım. Kertenkele sarhoş oldu ve çöpe gitti.

(Üzüldüm ama napiimmm)

müsafire kolanya dökmek adatendir
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.