DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Grup İlkesi Sorunu (Oturum Açamama Sorunu)
10
Cevap
1
Favori
17.862
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> Grup İlkesi Sorunu (Oturum Açamama Sorunu)
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      135 Mesaj
      02 Temmuz 2010 18:06:44
      Laptopda kendi oturumumu açmak istediğimde şu hata ile karşılaşıyorum:

Grup İlkesi İstemcisi hizmeti oturum açamadı.
      Erişim Engellendi.

daha sonra tamam deyince oturumu kapatıyor tekrardan. Naptım ne ettimse çözemedim. Recovery de sonuç vermedi. Yardımlarınızı bekliyorum, teşekkürler şimdiden.

• Yarbay
      7973 Mesaj
      02 Temmuz 2010 22:32:45
      Eğer ulaşılabiliyorsa windows + R tuş kombinasyonu ile çalıştır kutusunu açıp services.msc yaz oradan Grup İlkesi İstemcisi ni başlat ve başlatma şeklini otomatik seç.

• Teğmen
      135 Mesaj
      03 Temmuz 2010 11:29:01
      Farklı bir kullanıcı ile girebiliyorum 2 kullanıcı var kendi kullanıcımla girerken o hatayı veriyor, bu girebildiğim kullanıcı oturumuyla dediğini yapayım dedim ama zaten başlamış ve otomatik olarak görünüyor. Kısacası işe yaramadı Çıldırıcam 4 gündür aynı şeyle uğraşıyorum ilk defa gördüm böyle bir hatayı :S Yinede teşekkür ederim uğraştığın için

• Çavuş
      70 Mesaj
      01 Şubat 2011 17:45:30
      Bende de bu sorun vardı. Ama ben bilgisayarı biraz kurcaladığım için olmuştu. çözüm:
      Bir oturuma girebiliyorum demiştin. o oturumu aç. başlat-çalıştır'a şöyle yaz : gpedit.msc

windows ayarları-güvenlik ayarları-yerel ilkeler-kullanıcı hakları
      yanda görülenlerin hepsine teker teker bas ve giremediğin hesabın kullanıcı olanların hepsini sil. not:everyone yazanları falan silme!
      sonra bilgisayarı yeniden başlat(umarım şifreyi unutmamışındır.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e-_g-_e-_ -- 21 Haziran 2011; 11:27:01 >

• Onbaşı
      31 Mesaj
      23 Temmuz 2011 13:57:05
      arkadaşlar benim pc güvenli modda dahi girmiyo misafir hesabı yok ben hiç giremiyorum ne yapmam gerek

mirza
    • Onbaşı
      31 Mesaj
      23 Temmuz 2011 14:16:09
      yardım edecek kimse yok mu acill pc hiç açılmıyo formatta atamıyorum çünkü cd veya dvd sürücüsü yok

mirza
    • Onbaşı
      31 Mesaj
      23 Temmuz 2011 15:28:34

quote:

Orijinalden alıntı: FK Designer

Farklı bir kullanıcı ile girebiliyorum 2 kullanıcı var kendi kullanıcımla girerken o hatayı veriyor, bu girebildiğim kullanıcı oturumuyla dediğini yapayım dedim ama zaten başlamış ve otomatik olarak görünüyor. Kısacası işe yaramadı Çıldırıcam 4 gündür aynı şeyle uğraşıyorum ilk defa gördüm böyle bir hatayı :S Yinede teşekkür ederim uğraştığın için

ben farklı bir kullanıcı ile bile giremiyorum oturum hiç açılmıyo bu hata çıkıyo sürekli lütfen yardım

mirza
    • Yarbay
      2432 Mesaj
      10 Ocak 2012 22:10:47
      usb disk oluştur onla format at

i7 4770k,ASUS Z87-PRO,EVGA GTX 1070 FTW, Kingston Hyperx 2x8gb 1866 Ghz, Samsung 850 EVO 500 GB, Creative X-fi Titianium,Seasonic X-850 PSU, Samsung XL 2370
    • Yüzbaşı
      355 Mesaj
      11 Ocak 2012 12:20:15
      Farklı kullanıcıdan oturum açabiliyorsan. Regedit ten değişiklik yaparak açabilirsin.

GIGABYTE GA-EP45-UD3LR Q9300@3.2 6GB Sapphire HD3850 Creative Audigy 2 , High Power 500W Powersupply
      2.5 TB HDD
    • Yarbay
      11893 Mesaj
      11 Ocak 2012 12:32:14
      mirza72

tam masaüstü gelecekken oturum kapatılıyor yazıp başa mı dönüyor?

• Er
      2 Mesaj
      02 Temmuz 2014 13:11:05
      arkadaşlar ben hiçbirine giremiyorum 3 kullanıcı var 2 sinde hata veriyor 3.de yönetici ondada şifre var güvenli mod dan çalıştıra gpedit.msc
      yazıyorum fakat hata veriyor

Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> Grup İlkesi Sorunu (Oturum Açamama Sorunu)
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.