Şimdi Ara

Recovery My Files Kullanımı ==silinenler geri gelsin== (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
128
Cevap
2
Favori
246.912
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş
    S.a. sayın hocam!Samsung note 2 tel yanlışlıkla resimlerim silindi henüz 2,3 gün oldu ne yapabilirim yardım ederseniz çok müteşekkir kalırım..Saygılar..
  • ALLAH (C.C.) razı olsun,telefona root felan atmaya gerek varmı acaba pek bilgili değilim duyduğumdan soruyorum.Birde ücretsiz hangi siteden bulurum bu programı yada güvenilir site hangisi.. biraz fazla oldu ama kusuruma bakma.. :)
  • Gerçekten çok işime yaramıştı zamanında anlatımı çok güzel olmuş eline sağlık
  • merhabalar,
    recover my files ı kullanıyorum, benim şöyle bir sorum olacaktı: dosyları tarattım ve büyük çoğunluğunu kurtardım ama dosyaları kaydederken dosya isimleri ve alt klasörleri de isimleri ile kaydetmiyor.
    seçeneklerden uygun bir ayar bulamadım. yardımcı olabilirseniz sevinirim?
  • Eyvallah

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gayet güzel bir program birkaç defa formatlamama rahmen yine de yıllar önceki resimlerimi word excelimi kurtarabildim. gayet başarılı bir program kesinlikle tavsiye ederim.
    Güzel bir detaylı anlatmışlar hem video görsel olarak hemde tek tek resimli anlatılmış
    http://www.teknocinim.com/recover-my-files-resimli-ve-gorsel-anlatim#more-534
    Umarım sizlerinde işinizi en az benim kadar görür...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi simontra -- 27 Ocak 2016; 17:50:05 >
  • Recover My Files 6.1.2.2390

Here are some new features you will see in Recover My Files v6:

Full 64-bit multi-core threading support for faster recovery.
    Support for Microsoft Bit-locker protected drives.
    Improved support for Virtual Machine recoveries.
    Improved partition recovery. Faster recovery speed and better validation of duplicate or invalid files.
    New file type signatures for File carving.
    Faster saving and loading of search results.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.