Şimdi Ara

Türkiye'nin En Yaşanılası Şehri Sizce? (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
260
Cevap
0
Favori
15.839
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: satantribal

Sosyal olarak tabikide İzmir fakat doğa olarak ise Doğu Karadeniz İl farketmez. İstanbul diyenleri anlamıyorum kendinizi modlama tekniğinize hayranım Milyon verseler yaşamam o iğrenç şehirde nefes alamıyor insan.

sadece doğu karadeniz değil. batı karadenizde öyle. yanlış anlaşılmasın lütfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: dabbemre

quote:

Orijinalden alıntı: freestyle_

Birazda biz reklam yapalım. Hava kirliliği sorunu olmasa Zonguldak güzel şehir. Ankara İstanbul a yakın. Deniz kenti. Özellikle Ereğli ilçesine bir gezin beğenmemek elde değil. Orada hava kirliliğide olmaz. Yazın bol bol çilek yersiniz.
     Türkiye'nin En Yaşanılası Şehri Sizce?

Ereğlide büyüdüm . Konyaya taşınana kadar 12-13 sene ordaydım. Hani nası diyim bi Konya kadar gelişmiş değil yerini tutamazda, aşırı güzel yerdir ereğli. Özellikle akşamları sahil kenarı, çilek festivali fln unutamam hayatta . Tabi ne yalan söyliyim insanları bozuk biraz. Tabi geneli için değil.

İnsanı kötü değildir ya sana öyle denk gelmiştir. Yada tarzına uymamıştır. Konya insanıda bana garip gelir mesela. Gitmiştim bir kaç kere.
    Denize kıyısı olmayan kent istediği kadar gelişsin bir şey eksik kalıyor ama ya.

• Şehir dedigin öyle bir şehir olmalıki trafik olmucak şehir içinde istedigin herşey olucak bırakın şimdi anadolu şehirlerini yaşanıcak dedigin yerin güzel yeşillik alanları hafta sonu çıkıp gezebilecegin heryeri olması gerekiyor BÜYÜKŞEHİR'lerde Mesire alanları yapılıyor bence yok yozgat yok hatay kastamonu yazan arkadaşlar çok haksız oralarda istedigin çoğu şey yoktur.

Eskişehirin tek eksigi bence deniz yok
    istanbul'u bilen biliyor
    izmir belediyesi kötü.

ben kocaeliliyim ama benim şehrim bana yetiyor seka park,kartepe,kandıra kefken,kumcagız,kerpe,mesire alanları,aquaparklar ama bence tabiki antalya derim.. 3 ay için olsa bile
  • Giresun
  • Edirne
  • kayseri
  • İzmir Karşıyaka tarafları bence DÜNYANIN en yaşanılası yerlerinden biri Alsancakta olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: MicrosoftluFasulye

İzmir Karşıyaka tarafları bence DÜNYANIN en yaşanılası yerlerinden biri Alsancakta olabilir

Bana göre çok iddialı bir cümle olmuş
  • ANTALYA
  • İstanbulda doğmuş,büyümüş birisi olarak Ankara ve İstanbul gibi 2 dev metropolün ortasında doğası baki kalmış,aşcılarıyla ünlü,insanı güzelmi güzel,sessiz sakin memleketim B O L U'm diyorum.
    Bolu'yu fotoğraflar anlatmaya yetmez.Daha çok fotoğraf var gerçi ama abartmayalım
    Daha ilçelerine inemedim .
    Abant

Gölcük

Yaylalar

Kartalkaya kayak merkezi

Yedigöller

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eskiler -- 11 Kasım 2010; 2:13:51 >

• cennet Türkiyemin her yeri güzel fakat doğma büyüme Fethiyeli olmak ve hayatını Fethiyede sürdürmek başka bi güzellik
  • hawaii :P
  • Belki bana karşı çıkanlar olacaktır ama elimde olsa Türkiye'de 1 saniye bile durmam ama bir tercih yapacak olursam bana göre yine en yaşanılası şehir İstanbul.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reaglew

İzmir hiçte güzel bir yer değil boşuna apaçileri toplamayın memleketime

apaçilerin toplanmasına gerek yok apaçilerin anavatanı orası zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eskiler

İstanbulda doğmuş,büyümüş birisi olarak Ankara ve İstanbul gibi 2 dev metropolün ortasında doğası baki kalmış,aşcılarıyla ünlü,insanı güzelmi güzel,sessiz sakin memleketim B O L U'm diyorum.
    Bolu'yu fotoğraflar anlatmaya yetmez.Daha çok fotoğraf var gerçi ama abartmayalım
    Daha ilçelerine inemedim .
    Abant

2. resim bolu -gölcük olmasın?

• TaMaM MaRiQuAnTe

Resmin ismini Abant diye kaydettiğim için uploadlayınca karşıklılığa gelmiş.
    Abant'ın fotoğrafınıda ekledim.
  •  Türkiye'nin En Yaşanılası Şehri Sizce?

Ben rizeliyim Ama İstanbulda oturuyorum Her yaz gitmek istiyorum böyle bir yer yok gerçekten Bir yaylaya Çıktığınız zaman Temiz oksijen almanın ne demek olduğunu anlarsınız. Gider Ayder yaylasında konaklarsınız. Ve dünyanın en meşhur ballarından olan anzer balını tadarsınız Mükemmel çayından İçersiniz
    İnsan daha ne ister Gerçekten Tatil için mutlaka gidilmeli O tahta evlerde kalmak başka bir duygu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Agressive` -- 11 Kasım 2010; 3:55:20 >
  • rize yi görmeyenler ormandan çıkıp plaja ulaşmanın nasıl bir duygu olduğunu bilemez
    ayrıca insanlarıda çok espirilidir
  • Eskişehir alır. Tek eksiğimiz deniz, o olsaydı güneye kimse inmezdi :P
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.