Şimdi Ara

40 TL'ye Aldığım Xclio A380 Fantom Kasaya küçük Çapta Mod Çalışmam. (Foto eklendi)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
93
Cevap
0
Favori
6.914
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Sizlerin yaptığı modlamalar kadar olmasa da kendimce ufak çapta modlama yapayım dedim. xclio a380 kasamı 40 TL karşılığında Samsun'dan Fanları olmadan satın aldım. Daha Sonra Hepsiburada'dan Akasa 22 cm'lik iki adet fan aldım. birisi ön tarafa diğeri yan pleksiye.
    Fan kontrolü olarak da yine hepsiburada'dan aerocool Modern-v model fan kontrol ünitesini aldım. hepsini fotoğrafta görüğüniz gibi monte ettim.
    Ekstra olarak kasa kapağı kapalı iken üst tarafta yazan xclio yazısının altına kırmızı ve yşil led yerleştirdim. sürekli bu iki renk dönüşümlü olarak yanıyor. kırmızı renkte gördüğünüz ışıklı kısım ise (fb ogosunun atında) normal ışıklandırma için iki kırmızı led. ortasına da hardiske bağlı iki kırmızı led daha ekledim. normalde kırmızı yanarken hardiskten veri okumaya başlayınca diğer kırmızılar hardiske bağlı oalrak yanıp sönüyor. küçük çapta bir çalışma oldu ama sizinle paylaşmak istedim arkadaşlar...

Unutmadan fotoğrafta gördüğünüz evimdeki diğer eski kasaya da far kısımlarına beyaz ve kırmızı yeşil led taktım. Geldiginden beri boştu bu kısımları. renklendirmek istedim.
    Arkadaşlar bu fotoğraftakiler de diğer Kasalarım. siyah ve beyazı yakında foruma koyacağım satılık için :)
     40 TL'ye Aldığım Xclio A380 Fantom Kasaya küçük Çapta Mod Çalışmam. (Foto eklendi) 40 TL'ye Aldığım Xclio A380 Fantom Kasaya küçük Çapta Mod Çalışmam. (Foto eklendi) 40 TL'ye Aldığım Xclio A380 Fantom Kasaya küçük Çapta Mod Çalışmam. (Foto eklendi) 40 TL'ye Aldığım Xclio A380 Fantom Kasaya küçük Çapta Mod Çalışmam. (Foto eklendi) 40 TL'ye Aldığım Xclio A380 Fantom Kasaya küçük Çapta Mod Çalışmam. (Foto eklendi) 40 TL'ye Aldığım Xclio A380 Fantom Kasaya küçük Çapta Mod Çalışmam. (Foto eklendi) 40 TL'ye Aldığım Xclio A380 Fantom Kasaya küçük Çapta Mod Çalışmam. (Foto eklendi) 40 TL'ye Aldığım Xclio A380 Fantom Kasaya küçük Çapta Mod Çalışmam. (Foto eklendi) 40 TL'ye Aldığım Xclio A380 Fantom Kasaya küçük Çapta Mod Çalışmam. (Foto eklendi) 40 TL'ye Aldığım Xclio A380 Fantom Kasaya küçük Çapta Mod Çalışmam. (Foto eklendi) 40 TL'ye Aldığım Xclio A380 Fantom Kasaya küçük Çapta Mod Çalışmam. (Foto eklendi) 40 TL'ye Aldığım Xclio A380 Fantom Kasaya küçük Çapta Mod Çalışmam. (Foto eklendi)
     40 TL'ye Aldığım Xclio A380 Fantom Kasaya küçük Çapta Mod Çalışmam. (Foto eklendi) 40 TL'ye Aldığım Xclio A380 Fantom Kasaya küçük Çapta Mod Çalışmam. (Foto eklendi) 40 TL'ye Aldığım Xclio A380 Fantom Kasaya küçük Çapta Mod Çalışmam. (Foto eklendi) 40 TL'ye Aldığım Xclio A380 Fantom Kasaya küçük Çapta Mod Çalışmam. (Foto eklendi) 40 TL'ye Aldığım Xclio A380 Fantom Kasaya küçük Çapta Mod Çalışmam. (Foto eklendi)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elusive -- 4 Eylül 2013; 7:37:48 >

• oooo güzel ama fb logosu kötü olmuş mili takım ols daha iyi olurdu
  • Gayet güzel ama dantel + fb işi bozmuş
  • o dantel ne ya bmw farları beğendim
  • hocam hakıkaten hersey 10 numara hele fb arması cuk dıye oturmus ama dantel ısı bozmus beyaw
  • Dantel iyimiş.
  • Farlar gayet iyi durmuş...
  • Güzel olmuş,eline sağlık. Bu arada kasanın markası nedir?
  • Ellerine sağlık güzel olmuş.
  • Arkadaşlar,Dantel annemin işi. ne yapayım.koyma diyorum oz kapmasın diye üstüne koyuyor Farları da da canlandırayımdedim.kasa markası kırmızı olan dante... ayrıca fb arması sa hakikaten cuk diye oturdu arkadaşlar :) fazla söze gerek yok:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: elusive

Arkadaşlar,Dantel annemin işi. ne yapayım.koyma diyorum oz kapmasın diye üstüne koyuyor Farları da da canlandırayımdedim.kasa markası kırmızı olan dante... ayrıca fb arması sa hakikaten cuk diye oturdu arkadaşlar :) fazla söze gerek yok:)

Bencede FB arması harika olmuşta etrafındaki yazıların ledlerini değiştirirsen süper olur..ful mavi yap mesela.. Dantel olayıda iyiymiş harbi olsun o da el emeği
  • O nası bir fan öyle ya
  • dışardan güzel duruyo bide içerdeki kablolara el atarsan daha güzel olur
  • Güzel olmuş eline sağlık ilerde daha iyi olacağın kesin
  • quote:

Orijinalden alıntı: yousuff

dışardan güzel duruyo bide içerdeki kablolara el atarsan daha güzel olur

Kabloları topladım :) dediğin gbi şimdi daha güzel :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hunter22

quote:

Arkadaşlar,Dantel annemin işi. ne yapayım.koyma diyorum oz kapmasın diye üstüne koyuyor Farları da da canlandırayımdedim.kasa markası kırmızı olan dante... ayrıca fb arması sa hakikaten cuk diye oturdu arkadaşlar :) fazla söze gerek yok:)

Bencede FB arması harika olmuşta etrafındaki yazıların ledlerini değiştirirsen süper olur..ful mavi yap mesela.. Dantel olayıda iyiymiş harbi olsun o da el emeği

full mavi çok kötü oldu, denedim. boğdu beni iyice. aslında fanın renklerini kırmızısı ile ya da sarı + lacivert şekilde sıralı biçimde değiştirmeyi dusunuyorum
  • güzel.....
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Hunter22

quote:

full mavi çok kötü oldu, denedim. boğdu beni iyice. aslında fanın renklerini kırmızısı ile ya da sarı + lacivert şekilde sıralı biçimde değiştirmeyi dusunuyorum

Evet gözü de yorar bir zaman sonra.
  • Kasanın yan kapağına pleksiinerden kestirebilirim acaba?
  • reklamcılardan tabelacıulardan malzemecilerden bi sanayi sitesine gir bi malzemeciye git keserler fazla pahalı bişiydi değil istanbul avrupa yakasındaysan acık adres verebilirim dostum
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.