Şimdi Ara

[ Nokia E7-00 > S^3+QWERTY+4'nHD-CBD-AMOLED+13.6MM ] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
306
Cevap
1
Favori
29.075
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.hizlial.com/telefon/cep-telefonlari/nokia-e7-00-sinirsiz-ovi-maps_02.044.1224.0647.htm#tabs

Nokia sbym 1700 lira iphone 4 yada htc desire hd alınır bu paraya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi invisible -- 10 Nisan 2011; 16:18:01 >
  • 1000tlden koyarlarsa satarlar bunu :) hiçbirşey göremedim telefonda tasarımı dışında.Kimse gerizekalı değil alacağını sanmıyorum
  • N8 macerasından sonra tövbeliydim nokia'ya ama bu telefonu aldım aga. Ekran kesinlikle çok farklı, siyahı fena halde siyah. Renkler müthiş, kasa hem baba hem de karizma. Füme, koyu kahve tadında bir kasa, simsiyah ekranla al beni diyor. Dokunmatik beni çok şaşırttı. Symbiandan böyle hassasiyet çıkacağına asla inanmazdım ama gerçekten çok hassas. Kasa işçiliği N8 le kıyaslanmaz bile, bu kez gerçekten çok temiz. Cpu, ram performansı , normal kulanımda hiç anlaşılmıyor. Oldukça hızlı, ama oyun olayını bilemem çünkü benim pek oyunla işim olmaz. Fiziki klavye ayrı bir hoşluk ama, inanın sanal klavyesi bu kez olmuş, diğerine pek ihtiyaç duymazsınız. HTC HD7, wp7 işletim sistemli telefonumu ve üstüne 400 tl verip, wp7' ye geçen nokiadan symbian'lı telefon aldım :)
    Biraz ironi oldu ama açıkçası ben memnunum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: irfandemirci

N8 macerasından sonra tövbeliydim nokia'ya ama bu telefonu aldım aga. Ekran kesinlikle çok farklı, siyahı fena halde siyah. Renkler müthiş, kasa hem baba hem de karizma. Füme, koyu kahve tadında bir kasa, simsiyah ekranla al beni diyor. Dokunmatik beni çok şaşırttı. Symbiandan böyle hassasiyet çıkacağına asla inanmazdım ama gerçekten çok hassas. Kasa işçiliği N8 le kıyaslanmaz bile, bu kez gerçekten çok temiz. Cpu, ram performansı , normal kulanımda hiç anlaşılmıyor. Oldukça hızlı, ama oyun olayını bilemem çünkü benim pek oyunla işim olmaz. Fiziki klavye ayrı bir hoşluk ama, inanın sanal klavyesi bu kez olmuş, diğerine pek ihtiyaç duymazsınız. HTC HD7, wp7 işletim sistemli telefonumu ve üstüne 400 tl verip, wp7' ye geçen nokiadan symbian'lı telefon aldım :)
    Biraz ironi oldu ama açıkçası ben memnunum.

Cihazın tasarımı harika arkadaşlar, klavyesi de çok hoşuma gitti, iş için gerçekten çok ideal bir cihaz!

• Malzeme kalitesi çok iyi, N8'den iyi.Ama ekranı facia.N8'de ekran ufak olduğu için piksel yoğunlugundan dolayı daha parlak canlı net görünüyor ama 4inç ekrana koydukları 360x640 çözünürlük tam facia.Resmen pikseller sayılıyor ve duvar kağıtları çok soluk duruyor telefonda.Tiskiniyor insan.Kamerası da kötü yetersiz.Ayrıca hala 1400tl ve bu paraya Xperia Neo, Xperia Arc almak daha mantıklı.Sırf klavyesi işe yarar bu telefonun.Kamera ve multimeedya ekran için sakınyaklaşmayın yanına.
  • alırken n8 mi yoksa bu mu diye arasında kaldım. fakat e90 dan geçiş yaptığım için klavye den mahrum kalmak istemedim.
    n8 ile kıyaslanırsa 12mp kamera ve otofokusa takmış bir çoğu. oto fokus ile börtü böcek çekersiniz anca.
    e7 nin kamerası 8 mp. nokia ya bok atanları da anlamıyorum. son model samsung'da 8mp varken nokia da neden 12 mp yok falan diyorlar.
    arkadaş bunun tasarımı farklı. nokia nın çıkardığı e serisi iş telefonu için planlanmış. yani iş adına her şey yapılabilsin isteniyor. tek bir özelliği ile öne çıkmaz. çıkmamalı da.
    telefon ile ve yüklediğim uygulamalarla bilgisayarda yapılan her şey yapılıyor.
    telefona 1000tl den fazla vermem hayatta. sıfır ayarında ikinci el aldım. bundan önceki 3 telefonum da öyleydi zaten ve hiç sorun yaşamadım.
    klavyesini geçtim masaüstünde dururken ekranı açıp görüntülü konuşma en çok işe yarayan özelliği.
    zaten usb ile mouse ve klavye de takılabiliyor. bilgisayarı kaldırıp yerine bunu koyabilirsiniz :)

adeta pikselleri sayan arkadaş ne izledi de saymaya kalktı anlayamadım. ilk defa telefonda pikselleri saymaya kalkan, telefona nerden vursam diye yüksek gayret gösteren birini gördüm.
    bari iyi ses alamıyorum falan deseydin (kaldı ki böyle bir sorunu da yok).
    telefonda film de izledim hiç sorun yaşamadım direk attım filmi kalite ayarını değiştirmeden.

dahili 16 gb hafızası var ve gayet yeterli. ekstradan sd kart takılamıyor ve takılamaması hiçbir sorun yaşatmıyor. 16 gb gayet yeterli bir alan. bilgisayara her şekilde bağlanabiliyorsunuz zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berko_v -- 11 Aralık 2011; 21:37:39 >

• Bende 4 gündür kullanıyorum. E7 çok başarılı bir telefon. Tamam androidler kadarlı hızlı olmayabilir ama en azından elinde şarj cihazı ile gezmiyorsun.Ekranı başarılı ve klavyesi müthiş kullanışlı. İnternet bağlantısı çok iyi değil ama yeterli. Malesef Turkcell henüz anna ile kullanılabilir uygulama çıkarmadı.Hiçbir turkcell uygulaması yok ne yazık.. Şu an n8 ve e7 heryerde aynı fiyat. Ben e7 seçtim ve çok memnunum. Ovi markette herşey var demek yanlış olur. özellile bankacılık uygulamaları sınırlı. Bu sayfada E7 kullanan arkadaşlar beğendikleri uygulamaları belirtirse çok iyi olur...Tartışalım , paylaşalım tşk......
  • quote:

Orijinalden alıntı: Candarli

Bende 4 gündür kullanıyorum. E7 çok başarılı bir telefon. Tamam androidler kadarlı hızlı olmayabilir ama en azından elinde şarj cihazı ile gezmiyorsun.Ekranı başarılı ve klavyesi müthiş kullanışlı. İnternet bağlantısı çok iyi değil ama yeterli. Malesef Turkcell henüz anna ile kullanılabilir uygulama çıkarmadı.Hiçbir turkcell uygulaması yok ne yazık.. Şu an n8 ve e7 heryerde aynı fiyat. Ben e7 seçtim ve çok memnunum. Ovi markette herşey var demek yanlış olur. özellile bankacılık uygulamaları sınırlı. Bu sayfada E7 kullanan arkadaşlar beğendikleri uygulamaları belirtirse çok iyi olur...Tartışalım , paylaşalım tşk......

ben uygulama yazacağım fakat "turkcell anna bile kullanılabilir uygulama çıkarmadı" ibaresi kafamı karıştırdı.
    her uygulama ovide yok tabi. bendeki uygulamaların yarıdan fazlasını dışardan elde ettim.

• quote:

Orijinalden alıntı: berkomanyax

quote:

Orijinalden alıntı: Candarli

Bende 4 gündür kullanıyorum. E7 çok başarılı bir telefon. Tamam androidler kadarlı hızlı olmayabilir ama en azından elinde şarj cihazı ile gezmiyorsun.Ekranı başarılı ve klavyesi müthiş kullanışlı. İnternet bağlantısı çok iyi değil ama yeterli. Malesef Turkcell henüz anna ile kullanılabilir uygulama çıkarmadı.Hiçbir turkcell uygulaması yok ne yazık.. Şu an n8 ve e7 heryerde aynı fiyat. Ben e7 seçtim ve çok memnunum. Ovi markette herşey var demek yanlış olur. özellile bankacılık uygulamaları sınırlı. Bu sayfada E7 kullanan arkadaşlar beğendikleri uygulamaları belirtirse çok iyi olur...Tartışalım , paylaşalım tşk......

ben uygulama yazacağım fakat "turkcell anna bile kullanılabilir uygulama çıkarmadı" ibaresi kafamı karıştırdı.
    her uygulama ovide yok tabi. bendeki uygulamaların yarıdan fazlasını dışardan elde ettim.

Turkcell'in daha önce kullandığım istanbul trafik,pusula,t-market gibi uygulamaları anna ile çalışmıyor. Turkcelle mail attım bu konuda, çalışıyoruz cevabı geldi. Eğer atladığım bir konu varsa lütfen kusura bakmayın. Henüz bu telefona alışma dönemindeyim. Tavsiye edebileceğiniz kullanışlı uygulamalar varsa sevinirim. Tşk..

• http://forum.donanimhaber.com/m_36153707/mpage_1/key_/tm.htm şurayı takip etmeniz yeterli bence :)
    ben uygulama konusunda hiç sıkıntı çekmiyorum. bilgisayarı cebe taşıdım nerdeyse. hava durumuna kadar her şey tamam.
  • Arkadaşlar Yurt dışından E7-00 telefon geldi , türkçe menü yükleniyormu bu telefona?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hunter26

Arkadaşlar Yurt dışından E7-00 telefon geldi , türkçe menü yükleniyormu bu telefona?

benim cihaz da yurtdışından getirilmiş kaydı yapılmış.
    dil seçeneğinde olması lazım.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hunter26

Arkadaşlar Yurt dışından E7-00 telefon geldi , türkçe menü yükleniyormu bu telefona?

benim cihaz da yurtdışından getirilmiş kaydı yapılmış.
    dil seçeneğinde olması lazım.

Dil seçeneklerinde Türkçe yok malesef..
  • yukarıda başka bir e7 kullanıcısı da program sormuştu. nokia n8 konusu linki atmıştım. oradaki arkadaşlara sorun isterseniz. ya da google dan uygun anahtar kelimelerle aratmayı deneyin. ya da cihazın sahibi iseniz, nokia servise gidip evraklarınızı da göstererek türkçeleştirmelerini isteyin. bunun için ücret alacaklarını sanmam.
    bir de anna güncellemesi yüklü idi aldığımda ve türkçe idi. cihaz pasaport kaydı ile getirilmiş türkiye'ye.
    belki güncelleme ile dil paketi gelebilir. nokia suite programı ile güncelleme de deneyebilirsiniz.
  • bu telefonu kullanan arkadaşlara bir kaç sorum olacak,

telefona firefox -ie-chorome yükleme imkanı varmı, bankacılık işlemleri için bunlardan birisi gerekiyormu tarayıcı olarak hangisi bulunuyor.

pilinin sabit olduğunu değiştirmek gerektiğinde servise götürmek gerektiğini okudum bir kaç yerde doğrumudur.

oyunlarla işim olmaz genelde nette dolaşmak forumlara takılmak, ve bankacılık işlemleri gsm. adsl telefon gibi ödemeleri yapmak için wi-fi üzerinden yada 3G üzerinden bağlanmak ,

skype yüklemek kullanmak mümkünmü ve skype ile wi-fi üzerinden görüntülü konuşma yapmak mümkünmü,
  • quote:

Orijinalden alıntı: engin_er_26

bu telefonu kullanan arkadaşlara bir kaç sorum olacak,

telefona firefox -ie-chorome yükleme imkanı varmı, bankacılık işlemleri için bunlardan birisi gerekiyormu tarayıcı olarak hangisi bulunuyor.

pilinin sabit olduğunu değiştirmek gerektiğinde servise götürmek gerektiğini okudum bir kaç yerde doğrumudur.

oyunlarla işim olmaz genelde nette dolaşmak forumlara takılmak, ve bankacılık işlemleri gsm. adsl telefon gibi ödemeleri yapmak için wi-fi üzerinden yada 3G üzerinden bağlanmak ,

skype yüklemek kullanmak mümkünmü ve skype ile wi-fi üzerinden görüntülü konuşma yapmak mümkünmü,

pili çıkarılmıyor doğru. Illa çıkarcam derseniz garantisi varsa garanti dışı kalıyor sadece. Ayrıca pili normal pil gibi satılıyor mu bilmiyorum. Bence bu işi servislere bırakmak en iyisi.
    Internet tarayıcı olarak opera kullanabilirsiniz. Gayet hızlı ve kullanıslı.
    Fırefox symbıanda yok bıldıggım kadarı ıle.
    Internet ıcın hıc magdur kalmazsınız. Gerek 3g gerekse wıfı gayet guzel calısıyor.
    Oyunlar batarya düsmanı olsa da can sıkıntısı ıcın bırebır. Ayrıca masaüstünde dururken klavyesını acıp mouse baglamak cok zevklı ve kullanıslı. Ister bluetooth mouse ıster usb ıle mouse.

Bankacılık ıcın ısbankasının kendı uygulaması gayet kullanıslı. Baska bankaların uygulamaları sıfre üretıyor sadece.

Skype yüklü dosya falan gönderılıyor ama görüntülü arama denemedım.
    Zaten görüntülü arama ıle 3g araması aynı ücret. Ben 3g den görüsüyorum. Hatta bır de bluetooth kulaklık edınırsenız sızden keyıflısı olmaz. 3g yı kullanmadıgım zaman kapatıyorum edgeden ınternet de ıs görüyor. 3g de bataryayı pek sevmıyor.
    Son olarak bu yazı E7 ıle gırıldı evet :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berko_v -- 21 Aralık 2011; 19:34:55 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: engin_er_26

bu telefonu kullanan arkadaşlara bir kaç sorum olacak,

pili çıkarılmıyor doğru. Illa çıkarcam derseniz garantisi varsa garanti dışı kalıyor sadece. Ayrıca pili normal pil gibi satılıyor mu bilmiyorum. Bence bu işi servislere bırakmak en iyisi.
    Internet tarayıcı olarak opera kullanabilirsiniz. Gayet hızlı ve kullanıslı.
    Fırefox symbıanda yok bıldıggım kadarı ıle.
    Internet ıcın hıc magdur kalmazsınız. Gerek 3g gerekse wıfı gayet guzel calısıyor.
    Oyunlar batarya düsmanı olsa da can sıkıntısı ıcın bırebır. Ayrıca masaüstünde dururken klavyesını acıp mouse baglamak cok zevklı ve kullanıslı. Ister bluetooth mouse ıster usb ıle mouse.

Bankacılık ıcın ısbankasının kendı uygulaması gayet kullanıslı. Baska bankaların uygulamaları sıfre üretıyor sadece.

Skype yüklü dosya falan gönderılıyor ama görüntülü arama denemedım.
    Zaten görüntülü arama ıle 3g araması aynı ücret. Ben 3g den görüsüyorum. Hatta bır de bluetooth kulaklık edınırsenız sızden keyıflısı olmaz. 3g yı kullanmadıgım zaman kapatıyorum edgeden ınternet de ıs görüyor. 3g de bataryayı pek sevmıyor.
    Son olarak bu yazı E7 ıle gırıldı evet :)

skype yüklü ise wifi üzerinden bir arkadaşınızla pc.den skype ile görüşme yaptığınız gibi telefondan da skype ile bir görüşme denermisiniz. bakalım çalışacakmı

• sesli arama gayet başarılı ama görüntülü aramayı beceremedim. zaten skype eskiden kullandığım bir programdı. 3g de görüntülü aramadan şaşmayın derim.
  • ya ne güzel ıncığını cıncığını anlatmışsınız da bir Allah'ın kulu da şarjı süresi hakkında bilgi vermemiş, uygulamalar açık, internete girince yada normal kullanımda vs vs kaç gün gidiyo şarjı yada kaç saat mi desem acaba...
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.