Şimdi Ara

YAĞ YAKICI ÜRÜN / ZAYIFLAMAYA YARDIMCI ÜRÜN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
2
Favori
34.945
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar spora başlamış bulunmaktayım ayrıca diyet listemi de yaptım ve buna uymaktayım . Boyum 1.77 Kilom 102 idi 10 günde 100 kiloya düştüm ve kendimi çok da dinç hissediyorum . Sabahları 2 saat yürüyüş yapıyorum ve kalorisi fazla olan yiyeceklerden kaçınıyorum . Ayrıca akşamları arkadaşlar baskete çağırıyorlar ve onlarla basket oynuyorum . Bunun yanındada bir diyet listesi hazırladım ona da başlayacağım isteyene özelden atarım . Ayrıca benim özellikle göbek ve bacak bölgemde çok yağ olduğunu düşünüyorum . Zaten kilomun da büyük kısmı vücudumun bu kısımlarında birikmiş durumda . Daha önce kullandığınız ve size fayda sağladığını düşündüğünüz zayıflama ürünü veya yağ yakıcı ürünleri varsa ve bunu benimle paylaşırsanız sevinirim . Zayıflamaya çalışan arkadaşlarıma elimden geldiğince yardımcı olurum pm den soru sormak isteyen olursa gün içinde online oldukça tüm sorulara cevap atarım. İyi günler ...

(Arkadaşlar kullandığınız ürünün hakkında lütfen detaylı bilgi veriniz . )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bu©kethead -- 25 Haziran 2010; 1:12:29 >

• quote:

Orijinalden alıntı: akdenizatakan

nerden alıyorsun hocam?bende alırım o fiyatlara.günde kaç tablet alıyorsun karışımda.

sabah 1
    egzersız oncesı 1
    gunde 2 alıyorum

pazar off gunum sadece sabah 1 alıyorum

burdan alıyorum
    http://www.iherb.com/Nature-s-Way-Bitter-Orange-Standardized-60-Tablets/1876?at=0

bu ındırım cekıylede ılk alısverıste 5 dolar ındırım kazanabılırsınız
    6.82 - 5 = 1,82 sent e gelır :)

5$ ınıdırım kupon kodu = CUN038

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi McOrco -- 4 Temmuz 2010; 15:28:05 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Bu©kethead

Arkadaşlar spora başlamış bulunmaktayım ayrıca diyet listemi de yaptım ve buna uymaktayım . Boyum 1.77 Kilom 102 idi 10 günde 100 kiloya düştüm ve kendimi çok da dinç hissediyorum . Sabahları 2 saat yürüyüş yapıyorum ve kalorisi fazla olan yiyeceklerden kaçınıyorum . Ayrıca akşamları arkadaşlar baskete çağırıyorlar ve onlarla basket oynuyorum . Bunun yanındada bir diyet listesi hazırladım ona da başlayacağım isteyene özelden atarım . Ayrıca benim özellikle göbek ve bacak bölgemde çok yağ olduğunu düşünüyorum . Zaten kilomun da büyük kısmı vücudumun bu kısımlarında birikmiş durumda . Daha önce kullandığınız ve size fayda sağladığını düşündüğünüz zayıflama ürünü veya yağ yakıcı ürünleri varsa ve bunu benimle paylaşırsanız sevinirim . Zayıflamaya çalışan arkadaşlarıma elimden geldiğince yardımcı olurum pm den soru sormak isteyen olursa gün içinde online oldukça tüm sorulara cevap atarım. İyi günler ...

(Arkadaşlar kullandığınız ürünün hakkında lütfen detaylı bilgi veriniz . )

Yağ yakıcı olarak Grenade Thermo Detonator son zamanlarda inanılmaz popüler olan bir ürün. Bunun dışında klasik ama bir çok kişi tarafından kullanılan Muscletech Hydroxycut Hardcore Elite kullanabilirsiniz. Animal Cuts bu işin tepe noktasıdır. Bu ürünler kesinlikle bol su ile kullanılmalıdır ve tansiyon çarpıntı gibi sorununuz varsa kullanmamanızı tavsiye ederim. Basit bir karnitinde antrenman öncesinde işinizi görebilir. Mesela multipower l carnitine liquid forte 1800 mg 20 ampul piyasada bulabileceğiniz en iyi karnitinlerden birisidir. Hardline L-Karnitin Matrix 3000 Mg aynı şekilde son zamanlarda çıkmış en iyi yağ yakıcı ve performans arttırcı supplementlerden birsidir. Son olarak Türkiye piyasasına yeni girmiş ve giderek artan bir popülariteye sahip Aspire en keyifli ve lezzetli yağ yakıcı seçeneklerinden birisi olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi endenmer -- 7 Mayıs 2015; 14:32:15 >

• Nutrade Xtreme 3000 Nedir?

Likit formda olan termojenik etkili bir yağ yakıcıdır.

Ürünün formülü Almanya’da geliştirilmiştir.

L-carnitine haricinde farklı içerikler barındırır ve kullanıcılarında focus etkisi yapabilir.

Nutrade Xtreme 3000'in dikkat çeken özellikleri:

- En güçlü kafein bileşenlerinden biri olan Anhidroz Kafein (Caffeine Anhydrous) içeriği

- Ampul başına 180mg Kafein ihtiva eder

- Theanine içeriği ihtiva eder

- Metabolizma için çok önemli olan Tirozin (L-Tyrosine) amino asit içeriği ihtiva eder

- Karabibere acılık katan termojenik etki oluşturan Piperine maddesi ihtiva eder

- Patentli çoklu polifenol içeren Portakal Kabuğu içeriği ihtiva eder.

- Saf karnitin içeriği ihtiva eder

https://www.aloprotein.com/nutrade-xtreme-3000-20-ampul

• hocam şu yazıyı okumanızı tavsiye ederim doğal yöntem
    http://www.10numaraliste.com/2015/12/4-bucuk-ayda-22-kilo-vermenin-kesin.html
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.