Şimdi Ara

Iomega Screenplay Director deneyimleri (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
529
Cevap
3
Favori
60.910
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: talatozunal

kim nazlı çıktı anlamadım ben mi

Yok niye sen olasın. Cihaz diyorum. Cihaz amma nazlı çıktı. Yok o olmaz. yok bu olmaz. Yok harici DVD tanımam yok o Wifİ adaptör olmaz :)
    siz niye üzerinize alındınız ki? :)
  • yok neyse önemli değil.mesaj yazan olursa bana mail at yazmıştım bana da mail gelince üstüme alındım .
    ben wifi adaptörü gold a geri verdim aynı marka adaptör alıcam onu deneyecem.satın aldığım yerin ürünün dağtımın yapan sorumlusuyla konuyu görüştüm.başka wifi adaptörü olmaz mı diye sordum.onlarda bunu bilmediklerini ama araştıracklarını söylediler.sonuç olarak aynı marka wifi adaptör satın alıcam.deneyecem.ama bu cihazı aldığıma pişman oldum.1 aydır uğraşıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: orislevin
    Gelelim benim soruma; film klasörleriniı menüde gezerken resim şeklinde göremiyormuyuz. Yani film klasörüne bir resim atıp klasör şekli yerine o resmi göremiyormuyuz Wd'de olduğu gibi_?

Arkadaşlar cevap yok mu?
  • quote:

quote:

Gelelim benim soruma; film klasörleriniı menüde gezerken resim şeklinde göremiyormuyuz. Yani film klasörüne bir resim atıp klasör şekli yerine o resmi göremiyormuyuz Wd'de olduğu gibi_?

Arkadaşlar cevap yok mu?

Bildiğim kadarıyla senin istediğin gibi olmuyor. Dizin üzerine gelince sağ tarafta içindeki dosyarı gösteriyor ama resim yok :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: KontDRACULA_Wind

Bildiğim kadarıyla senin istediğin gibi olmuyor. Dizin üzerine gelince sağ tarafta içindeki dosyarı gösteriyor ama resim yok :)

Tüh ya resim gösterilememesi çok saçma olmuş. Zaten yazılar ufacık film isimlerini seçmekte zorlanıyorum, demekki bunu satıp Wd ye devam. Cevap için teşekkürler
  • Arkadaşlar bu cihazı aldım ve güncelledim şimdi tvde hiçbirşey göremiyorum, çözüm ndeir yardımcı olurmusunuz.
  • Arkadaşlar vatan computerden iomega screenplay director 1tb hd media player ürünü aldım pcde çalısdıı bu ürün hmdı tv desteklı olduğu içinde tv denedım bütün gerekenleri yaptığımı düşünüorum ffakat hmdı kablosunu cihaza ve tv bağladım tv de siyah bi ekran çıkıoo bide yazılarr 10-15 sanıye sonra sinyal yokk dioo ve bu işlem hep devam edıoo bu cihazıı tv ye nasıl bağlabilirimm tv ye bağlama konusunda bilgisi olan arkadaşlar lutfen yardım etsinnn
  • arkadaş git cihazı geri ver bir işe yaramıyor bende vereceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: musti77

arkadaş git cihazı geri ver bir işe yaramıyor bende vereceğim.

kardeşş sen tvye görüntülemeyi öğrendinmi
  • quote:

Orijinalden alıntı: forkas1

quote:

Sürüm güncellenince saçmaladı alet hdmi kablo ile bağladım. ilk aldığımda 1.4.0.36 sürümünde sorunsuz çalışıyordu 1.4.0.78 yükledim gitti cihaz. Bugün iade etmeyi düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musti77 -- 13 Aralık 2010; 8:47:58 >
  • quote:

quote:

quote:

Sürüm güncellenince saçmaladı alet hdmi kablo ile bağladım. ilk aldığımda 1.4.0.36 sürümünde sorunsuz çalışıyordu 1.4.0.78 yükledim gitti cihaz. Bugün iade etmeyi düşünüyorum.

kardeşş bu cihazı güncellemek nasıl oluo
  • kardeşş bu cihazı güncellemek nasıl oluo

forumda anlatılıyor. usb belleğe update dosyesını kopyalıyorsun. çiyazı çalıştırıyorsun, cihaz açıldıktan sonra usb belleği tak soruyor güncelleme yapayımmı diye yap çihazı çöpe at ondan sonra :)

bende cihaz tvde göstermiyor şu an mkv dosyalarında atlama yapmaktaydı. açıkcası hiç ama hiç beğenmedim. dark daha iyi galiba.
  • quote:

Arkadaşlar vatan computerden iomega screenplay director 1tb hd media player ürünü aldım pcde çalısdıı bu ürün hmdı tv desteklı olduğu içinde tv denedım bütün gerekenleri yaptığımı düşünüorum ffakat hmdı kablosunu cihaza ve tv bağladım tv de siyah bi ekran çıkıoo bide yazılarr 10-15 sanıye sonra sinyal yokk dioo ve bu işlem hep devam edıoo bu cihazıı tv ye nasıl bağlabilirimm tv ye bağlama konusunda bilgisi olan arkadaşlar lutfen yardım etsinnn

cihaz çoook geç açılıyor. 4-5dk da filan. Önündeki ışık sönünceye kadar beklemeni tavsiye ederim. O 5dk ile sıkıntılı değilse cihaz arızalı olabilir. Başka bir sistemde denemeni tavsiyeederim.

quote:

Arkadaşlar bu cihazı aldım ve güncelledim şimdi tvde hiçbirşey göremiyorum, çözüm ndeir yardımcı olurmusunuz.

uzaktan kumadanın sağ alt taraflarında TV system diye bir tuş var. ona basıp 10-15sn bekleyip yeniden bas. Birkaç defa dene BELKİ olur.
  • quote:

quote:

kardeşş bu cihazı güncellemek nasıl oluo

forumda anlatılıyor. usb belleğe update dosyesını kopyalıyorsun. çiyazı çalıştırıyorsun, cihaz açıldıktan sonra usb belleği tak soruyor güncelleme yapayımmı diye yap çihazı çöpe at ondan sonra :)

bende cihaz tvde göstermiyor şu an mkv dosyalarında atlama yapmaktaydı. açıkcası hiç ama hiç beğenmedim. dark daha iyi galiba.

Hakikaten gıcık bir cihaz. Burayı daha önce bulsaydım hiç bulaşmazdım...

Yanlız Güncelleme de bazen cihazın ayarlarından sıfırlama isteyebiliyor. Yani USB'ye yada cihazın diskinde bulunan Firmware bölümüne güncel firmware'i at. Parametrelere girip cihazı sıfırla. cihaz yeniden açılınca güncellemeyi yapıyor. Yalnız kesinlikle güncelleme işlemi sırasında cihazı kapatma yada elektirikler gitmesin diye dua et. işlem yarıda kesilirse cihaz açılmayabilir.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KontDRACULA_Wind -- 14 Aralık 2010; 10:01:08 >
  • KontDRACULA_Wind, hocam güncelleme yaptım ve doğru yaptım elektrik falanda kesilmedi, yarıda da kesilmedi çihaz pc de gözüküyor hdd olarak ama media player kısmı çalışmıyor. Acayip pişman oldum iade edip başka bir cihaz almayı planlıyorum. bir türlü çalıştıramıyorum deli olacağım. firmware bölümüne giremiyorum, yok öyle bir yer, windows 7 kullanıyorum program uyumsuzluğumu var ne var bilmiyorum...
  • quote:

KontDRACULA_Wind, hocam güncelleme yaptım ve doğru yaptım elektrik falanda kesilmedi, yarıda da kesilmedi çihaz pc de gözüküyor hdd olarak ama media player kısmı çalışmıyor. Acayip pişman oldum iade edip başka bir cihaz almayı planlıyorum. bir türlü çalıştıramıyorum deli olacağım. firmware bölümüne giremiyorum, yok öyle bir yer, windows 7 kullanıyorum program uyumsuzluğumu var ne var bilmiyorum...

Güncelleme alanı Win7 (tüm sistemlerde) altında farklı bir disk (partition) bölümü gibi gözüküyor. 200küsur mb lık bir alan. Ama orası güncelleme yapmak için. Yani dosyayı oraya atınca firmware güncellenmiş olmuyor. Ha USB'ye firmware'i atmışsın ha o disk bölümüne atmışsın aynı şey.
  • quote:

Güncelleme alanı Win7 (tüm sistemlerde) altında farklı bir disk (partition) bölümü gibi gözüküyor. 200küsur mb lık bir alan. Ama orası güncelleme yapmak için. Yani dosyayı oraya atınca firmware güncellenmiş olmuyor. Ha USB'ye firmware'i atmışsın ha o disk bölümüne atmışsın aynı şey.

kardeşimm o dediğim cihaz arılzalıymış senin dediğin gibi bana yeni bi cihaz verdiler aynısından bu seferde şöyle bi sorunum var bilgisayardann bu cihaza veri atıorum film mp3 falann çoğunu göstermıyor tv de bu sorunu nasıll düzeltebilirimm örneğinn harddiskde mp3 klasörü oluşturdumm bu mp3 klasörünün içindeki müzikleri anca yüzde 20 sini ggörebiliorum tvde neden ben neden yaa :(
  • ve bunlarla birlik de altyazılı filmlerde altyazıyı göremıyorumm zatenn filmlein hepsini okuomuoo tvv
    bu güncelleme nasıl ve hangi siteden indirilioo bilgi verirsenizz çok sevinirim
  • Yok arkadaş başka tv ye taktım cihaz çalıştı benim tv de çalışmıyor. panasonic p42g20e plazma baştan çalıştı güncelleme yaptım yok artık çalışmaz oldu sanki tv ye bir şey olmuşgibi gözüküyor. :(

deli olmamak içten değil....
  • quote:

quote:

kardeşimm o dediğim cihaz arılzalıymış senin dediğin gibi bana yeni bi cihaz verdiler aynısından bu seferde şöyle bi sorunum var bilgisayardann bu cihaza veri atıorum film mp3 falann çoğunu göstermıyor tv de bu sorunu nasıll düzeltebilirimm örneğinn harddiskde mp3 klasörü oluşturdumm bu mp3 klasörünün içindeki müzikleri anca yüzde 20 sini ggörebiliorum tvde neden ben neden yaa :(

benzeri banada olmuştu. Bazı filimler gözükmedi. Firmware güncellemesi ile çözüldü.

quote:

ve bunlarla birlik de altyazılı filmlerde altyazıyı göremıyorumm zatenn filmlein hepsini okuomuoo tvv
    bu güncelleme nasıl ve hangi siteden indirilioo bilgi verirsenizz çok sevinirim

Altyazı için filim çalışırken en alttaki yeşil (fotoğraf) tuşun üstündeki sayfaya benzeyen şekli bulunan tuşa basıp önce altyazıyı açıp daha sonra doğru kodlamayı seçmelisin.

Güncelleme dosyasını ise sitesinden üye olarak indirebiliyorsun...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KontDRACULA_Wind -- 15 Aralık 2010; 10:11:01 >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.