Şimdi Ara

Sony Ericsson XPERIA™ X8 (E15i) (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.420
Cevap
10
Favori
200.441
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • önemli değil :)
  • 1.Klasör açamadım yokmu acaba
    2.Arka planda açık kalan uygulamalar var (yeniden başlatınca sıfırlanıyor)
    3.Kurulan uygulamarı direk telefon harfızasına atıyor sd karta nasıl atabiiliriz

Çok soru sordum kusura bakma msn varsa oradan konuşalım saat 19:00 işten gelnce konuşuruz
  • msn verirseniz pmden daha rahat yardım edebilirim. konu da kirlenmemiş olur böylece.
  • arkadaşlar youtube a giriyorum video açmak isteyince hata veriyor nedenini bilen var mı acaba ?
  • nasıl bir uyarı veriyor?
  • dostum eski mesajlara baktım paylaştığın youtube proğramını indirince sorun çözüldü çok sağol
  • önemli değil işine yaradıysa ne mutlu
  • peki dns ayarlarına nasıl giriyoruz onu biliyor musun? telefonu dün aldık, ilk elime aldığımda bulup girmiştim ama şimdi ne hikmetse bulamıyorum??
  • dns ayarı da mı yapıyoduk ben görmedim hiç.
  • evet dün yaptım ama şimdi değiştirmek istiyorum bulamadım bu sefer bir türlü.
  • kablosuz ayarlarına girip sol tuşa basaranız gelişmiş menüsü çıkıyor arkadaşlar. ben unutmuşum tuşa basacağımı menü kayboldu sanmaya başlamıştım artık :D:D isteyen varsa dns girip engelli sitelere de girebilir:D:D:D
  • arkadaşlar, hangi messenger programını kullanıyorsunuz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: turgi_55

arkadaşlar, hangi messenger programını kullanıyorsunuz ?

Ben ebuddy kullanıyorum. Gayet iyi
  • Konu birz farklı olaacak ama sormak istedim.

Marketten güncel Skype programını indirdim. Yükledim program çok güzel fakat Karşıdan gelen sesi alıyorum fakat benim sesim gitmiyor!
    Bunun nedeni nedir?
  • ayarlarından bakmayı denediniz mi? neler var ayarlarda pek bilgim yok skype la ilgili.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mertdnc

ayarlarından bakmayı denediniz mi? neler var ayarlarda pek bilgim yok skype la ilgili.

herşeyi denedim tüm ayarlardan ama ses ile alakalı bir ayar yok :S
  • quote:

Orijinalden alıntı: -PiToN-

1.Klasör açamadım yokmu acaba
    3.Kurulan uygulamarı direk telefon harfızasına atıyor sd karta nasıl atabiiliriz

Çok soru sordum kusura bakma msn varsa oradan konuşalım saat 19:00 işten gelnce konuşuruz

1. ve 3. sorunun cevabını ben de merak ediyorum. telefonu 2 gün önce aldım.
    neden bu telefon ile ilgili bu kadar az mesaj var onu da anlayamadım :S
    bir de android 2.2 ve üstüne upgrade edebiliyor muyuz bu telefonu?
  • Arkadaşlar merhaba.

Uzun araştırmadan sonra formda yazanlarıda okuyarak bende bir x8 aldım:) Telefonu alışmaya çalıyorum problemım market uygulumasını başlatmak istediğimde ortaya cıkıyor.Hesap adı şifre vs gırdıkten sonra oturum açlıyor ekranı çıkıyor ancak daha sonra telefonunuza verı hızmetı tahsıl edılmemıs olabılır uyarısıyla karşılasıyorum Müsterı hızmetlerını aradım çözum bulamadılar yardımcı olursanız cok sevınırım. (Bağlantım wıfı uzerınden)
  • quote:

Orijinalden alıntı: SzolnoK

quote:

Orijinalden alıntı: -PiToN-

1.Klasör açamadım yokmu acaba

1. ve 3. sorunun cevabını ben de merak ediyorum. telefonu 2 gün önce aldım.
    neden bu telefon ile ilgili bu kadar az mesaj var onu da anlayamadım :S
    bir de android 2.2 ve üstüne upgrade edebiliyor muyuz bu telefonu?

kendım bızzat emın degılım ama bır cok sıtede yazılana gore 2.2 ye upgrade edılemıcekmıs 2.1 de bu model kalcakmıs dıye duydum x10 x10 mını falan 2.2 olabılcekmıs

• 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.