Şimdi Ara

Sony Ericsson XPERIA™ X8 (E15i) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.420
Cevap
10
Favori
200.441
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: !!!nightmare!!!

arkadaşlar sizce xpeira x8 i almalı mıyım yoksa xperia miniyi beklemeli miyim?

Xperia Mini'nin TR'ye gelmesi Ekim-Kasım aylarını bulabilir.
    Buna göre tercihinizi yapın.
  • Ben de bir önceki sayfada aynı kararsızlığa düştüğümü belirtmiştim.Ancak dün xperia x8 aldım gerçekten süper bi cihaz.tabi güzelliğini tamamlaması için root şart bence.hiç bekleme derim zaten xperia mini çıktığı zamanda xperia x8 in şu anki konumuyla aynı yerde olacak yani bir şey değişmeyecek.ayrıca arada sadece kamera ve işlemci farkı var ama x8 hiç kasmıyor ve kamerası gerçekten çok kaliteli.samsung galaxy serisisin kameralarından daha iyi(tab ve ace hakkında bir fikrim yok gio,fit,mini hakkında konuşuyorum)karar senin tabi ama ben olsam xperia x8 alırdım demeyeceğim çünkü aldım :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlpineRacer

Ben de bir önceki sayfada aynı kararsızlığa düştüğümü belirtmiştim.Ancak dün xperia x8 aldım gerçekten süper bi cihaz.tabi güzelliğini tamamlaması için root şart bence.hiç bekleme derim zaten xperia mini çıktığı zamanda xperia x8 in şu anki konumuyla aynı yerde olacak yani bir şey değişmeyecek.ayrıca arada sadece kamera ve işlemci farkı var ama x8 hiç kasmıyor ve kamerası gerçekten çok kaliteli.samsung galaxy serisisin kameralarından daha iyi(tab ve ace hakkında bir fikrim yok gio,fit,mini hakkında konuşuyorum)karar senin tabi ama ben olsam xperia x8 alırdım demeyeceğim çünkü aldım :D

Hayırlı olsun. Bu arada Gio'da otofokus var hocam kamerada, x8 de yok. Gio daha iyi değil midir kamerada bu durumda?
    Ben, kağıt üzerinden konuşuyorum tabi. Kullanmış biri olarak daha iyi bilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Şehr-i Hüzün -- 20 Mayıs 2011; 23:28:15 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Şehr-i Hüzün

quote:

Ben de bir önceki sayfada aynı kararsızlığa düştüğümü belirtmiştim.Ancak dün xperia x8 aldım gerçekten süper bi cihaz.tabi güzelliğini tamamlaması için root şart bence.hiç bekleme derim zaten xperia mini çıktığı zamanda xperia x8 in şu anki konumuyla aynı yerde olacak yani bir şey değişmeyecek.ayrıca arada sadece kamera ve işlemci farkı var ama x8 hiç kasmıyor ve kamerası gerçekten çok kaliteli.samsung galaxy serisisin kameralarından daha iyi(tab ve ace hakkında bir fikrim yok gio,fit,mini hakkında konuşuyorum)karar senin tabi ama ben olsam xperia x8 alırdım demeyeceğim çünkü aldım :D

Hayırlı olsun. Bu arada Gio'da otofokus var hocam kamerada, x8 de yok. Gio daha iyi değil midir kamerada bu durumda?

Yok hocam ben daha iyi derken bi önceki cümlede kullandığım "daha kaliteli" nin üzerine onu yazdım.Evet kağıt üzerinde gio nun kamerası daha iyi ama herhalde lens farkı dolayısıyla x8 daha iyi çekiyor.ben mp veya özellik olarak değil de,çekim kalitesi olarak konuşuyorum

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Şehr-i Hüzün

quote:

Yok hocam ben daha iyi derken bi önceki cümlede kullandığım "daha kaliteli" nin üzerine onu yazdım.Evet kağıt üzerinde gio nun kamerası daha iyi ama herhalde lens farkı dolayısıyla x8 daha iyi çekiyor.ben mp veya özellik olarak değil de,çekim kalitesi olarak konuşuyorum

Hm, peki. Şu 'Cep Telefonu Fotoğrafçılığı' başlığına davet ediyorum hocam seni. Çektiğin özel olmayan resimleri eklersen, herkes görür o kaliteyi. Hem de bu kervana sen de katılırsın.

http://forum.donanimhaber.com/m_45142967/mpage_1/key_/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Şehr-i Hüzün -- 21 Mayıs 2011; 0:33:23 >

• Hocam katılırdım tabi ama pek fotoğraf bile çekmiyorum.Zaten o yüzden 3.2 mp kamerası olması ve af ile flaş olmaması beni soğutmadı cihazdan.Ancak ona rağmen beklentilerimin çok üstünde performans veriyor kamera.Ancak isterseniz birkaç fotoğraf çekip buradan paylaşabilirim nasıl olduğunu göstermek için?
  • quote:

Hocam katılırdım tabi ama pek fotoğraf bile çekmiyorum.Zaten o yüzden 3.2 mp kamerası olması ve af ile flaş olmaması beni soğutmadı cihazdan.Ancak ona rağmen beklentilerimin çok üstünde performans veriyor kamera.Ancak isterseniz birkaç fotoğraf çekip buradan paylaşabilirim nasıl olduğunu göstermek için?

olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: NS_85

Daha önce verildi mi bilmiyorum ama X8'in Siyah rengi eklenmiş Hepsiburada stoklarına:

http://www.hepsiburada.com/Liste/sony-ericsson-xperia-x8-2-gb-hafiza-karti-hediye-/ProductDetails.aspx?productId=telcepericx8&categoryId=371946

ben de farkettim
    hatta ereyona da gelmiş ve en ucuz fiyat ereyon da şu an

• quote:

Orijinalden alıntı: NS_85

Daha önce verildi mi bilmiyorum ama X8'in Siyah rengi eklenmiş Hepsiburada stoklarına:

http://www.hepsiburada.com/Liste/sony-ericsson-xperia-x8-2-gb-hafiza-karti-hediye-/ProductDetails.aspx?productId=telcepericx8&categoryId=371946

Beyaz çok daha karizma bence. Tabi zevkler renkler meselesi de. Şu arka kapakları da verseler yanında iyi olucak.

• bu telefona neden 5 mp kamera koymazlar ki deli gibi satsın
  • dün aksam x8, x10 mini ve x10 u yan yana koyup inceledim. çok fark var be
  • Ben telefonu modem olarak tanıtıp internete bağlanmak isitiyorum ama hangi programı indirmeliyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: u555

Ben telefonu modem olarak tanıtıp internete bağlanmak isitiyorum ama hangi programı indirmeliyim.

kutusundan pc suite tarzı bir program cıkmıstır ordan halledebilirsin işini.
  • Arkadaşlar birkaç fotoğraf seçtim şarj oluyor telefon sonra paylaşıcam :)
  • kullananlar soleyebilirmi acaba sarj konusunda nasil tatminkarmi muzik haric fazla uygulama kullanmadigim icin geri kalan ozellikleri benim icin fazla onemli degil

ortalama kullandignizda nasil sarji kac gun gidiyor ve - yonleri varmi size gore
  • Evet dostlar söyleyin bi şarjı ne kadar gidiyor? Her akşam eve gelince prize takcaksam ben bu cihazı oturup bir daha bi düşüniyim bu telefon meselesini... Yaw benim için 2 gün dayansın yeter...
  • Androidlerde sarj baya bi problem
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunuss.10
    Androidlerde sarj baya bi problem

Nasıl yani? Bir gün de mı gitmiyor?
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.