Şimdi Ara

Sony Ericsson XPERIA™ X8 (E15i) (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.420
Cevap
10
Favori
200.441
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Şehr-i Hüzün

quote:

Orijinalden alıntı: Mertdnc

Ancak angry birds kasiyor bazen.

Hafıza kartına kurduysan ve hafıza kartının class değeri düşükse olabilir.

Hafıza kartına kurmadım ki. Zaten bizim telefonlar 2.1 işletim sistemli root da etmediğime göre hafızaya atamam. Dahili hafızaya atılıyor sanırım oyunlar yüklenince. Orda da kastı?

Gerçi marketten indirmemiştim interneten apksını indirip hafıza kartından kurmuştum? Ama hafıza kartına değil?

• Oyunları hafıza kartına atmanın bir yolu yokmu arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: qarakedi

Oyunları hafıza kartına atmanın bir yolu yokmu arkadaşlar?

Root etmezseniz olmaz. 2.2den düşüklerde sd karta atamıyoruz. Tabii uygulamanın yüklü halini bilgisayardan atmazsanız.
  • Nasıl Root edeceğiz detaylı bir şekilde anlatırmısınız ? hernagi bir zararı varmı Root etmenin ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Real-Gamer

Nasıl Root edeceğiz detaylı bir şekilde anlatırmısınız ? hernagi bir zararı varmı Root etmenin ?

aldığım günden beri root lu ve mod lu kullanıyorum garanti kapsamı dışına çıkması dışında hiçbir zararı yok ama orjinal halini yedekleyebilme olanağınız var herhangi bir duruma karşı
    youtube dan root ve mod yükleme ile ilgili çok fazla video var bende araştırarak yaptım. burdan anlatması karışık olur hazırı var youtube da anlatımın;)
  • x10 android 1.6 iken güncelleme olmayacak denilmişti sonraları 2,1 güncellemesini yaptılar,sonra multitouch,2.1den yukarı çıkarılmayacak denildi ama geçenlerde 2.3 güncellemesini yayınladılar,umarım sony ericsson xperia x8 de unutmaz ...
  • arkadaşlar sizce bu telefon aşağıda saydığım şartlara uygunmudur;
    Birde ek olarak;Telefon multitouch mıydı acaba?
    quote:

-Telefon sağlam olsun malzeme kalitesi iyi olsun
    -Foto-Video kalitesi ortalamanın üstünde olsun
    -Sar değerini önemsiyorum
    -Çok fazla oyun oynamam oyun önemli değil
    -İnternette sörf yapmak benim için önemli bu sebepten en azından eski ipod touch 2g'min performansını bana aratmasın
    -Kullanım kolaylığı,müzik kalitesi dokunmatik hassasiyetide ortalamanın üstünde olsun beni yarı yolda bırakmasın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GusFring -- 28 Ağustos 2011; 16:21:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GusFring

arkadaşlar sizce bu telefon aşağıda saydığım şartlara uygunmudur;
    quote:

-İnternette sörf yapmak benim için önemli bu sebepten en azından eski ipod touch 2g'min performansını bana aratmasın
    -Kullanım kolaylığı,müzik kalitesi dokunmatik hassasiyetide ortalamanın üstünde olsun beni yarı yolda bırakmasın

Multitouch yok.
    Sağlamlık çok iyi.
    Foto-Video kalitesi gündüz çekimleri çok iyi. Gece çekimleri ortalama.
    İnternette gezinti gayet rahat bence.
    Kullanımı alışana kolay. Müzik kalitesi çok iyi en yüksek seste bile berrak ses veriyor. Dokunmatik hassasiyeti çok iyi.

Aradığınız telefon diyebilirim. Ama eksilerini de göz önünde bulundurmalısınız.

• quote:

quote:

quote:

Multitouch yok.
    Sağlamlık çok iyi.
    Kullanımı alışana kolay. Müzik kalitesi çok iyi en yüksek seste bile berrak ses veriyor. Dokunmatik hassasiyeti çok iyi.

cevabın için teşekkürler şimdi baktımda x10 mini diyede bir telefon varmış hangisini önerirsiniz birde bu iki telefonun en büyük problemi nedir sizce?(eğer bunlardan birini almazsam galaxy gio alacağım ama malzeme kalitesi kötüymüş onunda)

• quote:

quote:

quote:

quote:

Multitouch yok.
    Sağlamlık çok iyi.

cevabın için teşekkürler şimdi baktımda x10 mini diyede bir telefon varmış hangisini önerirsiniz birde bu iki telefonun en büyük problemi nedir sizce?(eğer bunlardan birini almazsam galaxy gio alacağım ama malzeme kalitesi kötüymüş onunda)

Gioda wifi sorunları da varmış duyduğuma göre.

X10 miniyle X8 arasındaki fark kamera ve boyut farkı. X10 mini gerçekten çok küçük kullanımı zorlaşabilir. X10 mininin kamerası x8 den daha iyi. Farkları (Bildiğim) bu kadar.

En büyük problem android 2.1 sürümü olması bence. Ama umarım 2.2 veya 2.3 çıkar.

• o çok sorun olmaz heralde sonuçta oyunlarla felan çok meşgul olmayacağım.Bakalım artık bu 3 telefondan birisini alırım hayırlısıyla.
  • Arkadaşlar bu telefonu almayı düşünüyorum kullananlar bilgi verebilirmi ?
  • Arkadaşlar almayı düşünenler madde halinde sorularını yazarsa cevap verebilirim. Zaten telefonun tanıtımı ilk sayfada var.
  • Arkadaşlar bu telefondan almayı düşünüyorum. Daha önce samsung star kullandım ve su anda e63 ümü satacagım. Sizce bu telefonuın dokunmatıgı samsung stardan çok daha basarılı mı? veya bir samsung wawe deki dokunmatık ekran kadar basarılı mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: şimşek548

Arkadaşlar bu telefondan almayı düşünüyorum. Daha önce samsung star kullandım ve su anda e63 ümü satacagım. Sizce bu telefonuın dokunmatıgı samsung stardan çok daha basarılı mı? veya bir samsung wawe deki dokunmatık ekran kadar basarılı mı?

Starın dokunmatiğini bilemem ama hiç sorun yasamayacağınızı garanti edebilirim. Iphone kadar kaliteli diyebilirim.
  • Mertdnc yorumun için teşekkürler karşılaştırma açısından daha fazla yorum olursa sevinirim. C5 mi bu telefon mu peki?
  • quote:

Arkadaşlar bu telefondan almayı düşünüyorum. Daha önce samsung star kullandım ve su anda e63 ümü satacagım. Sizce bu telefonuın dokunmatıgı samsung stardan çok daha basarılı mı? veya bir samsung wawe deki dokunmatık ekran kadar basarılı mı?

starın dokunmatiği resiztif o yüzden basmatik dokunmatiği , x8 in ekranı kapasitif ve oldukca hassastır c5-03 ve stara göre , yani samsung wave gibi kapasitif ekranlıdır x8
  • quote:

Mertdnc yorumun için teşekkürler karşılaştırma açısından daha fazla yorum olursa sevinirim. C5 mi bu telefon mu peki?

C5le ilgili pek bilgim yok ama kronik sorunları varmış sanırım. Ama android değil galiba symbian. Ve android daha iyi bence.
  • donanım olarak bir beklentisi olmayanlar için biçilmiş kaftan bu telefon. Bu vb telefonlar varken star monte 5800 gibi telefon alanların aklına şaşarım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: frt-_-ctn

donanım olarak bir beklentisi olmayanlar için biçilmiş kaftan bu telefon. Bu vb telefonlar varken star monte 5800 gibi telefon alanların aklına şaşarım.

İyi geceler,

Annem samsung monte kullanıyor dokunmatiğinden çok memnun, bende 500 lira civarı tel bakıyorum.. Dokunmatik olarak monte kadar iyi mi?
    İnternet-vidyo izleme vs nasıl?
    oyun falan önemli değil konuşma mesajlaşma birazda nette gezinmesi hızlı ve kullanışlı olsun istiyorum.. forumlar, flash videolar vs..
  • 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.