Şimdi Ara

Düğün ve özel günler için kıyafet kombinasyonu. Haydi DH, YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
4.100
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Sizden bir ricam olacak. Gelecek ay içerisinde 2 farklı akrabamın düğünü var. Hem bu düğünler hem de karşılaşabileceğimiz diğer özel günler için güzel kıyafet kombinasyonları önerir misiniz?

Takım elbise düşünüyordum ancak havaların sıcak olması kafamı karıştırdı. Şöyle sade ve şık bir şeyler giymek istiyorum. Ama marka, model ve kombinasyon konularında kararsızım.

Şık bir takım elbise, özel günlerde sürekli kullanabileceğimden cazip geliyor. Hiç takım elbisem yok, bir tane alıp özel günlerde giyebileceğim bir kıyafetim olsun istiyorum aslında :) Ancak klasik bol ceket, bol gömlek tarzındaki takım elbiseleri pek sevmiyorum. Bir de sıcak havalardan dolayı düğünlerde zor olur mu sizce? Aklımda olan diğer bir kombinasyonda keten ya da şık bir kot pantolon üzerine tek renk bir tişört ve üzerine şık bir spor ceket. Bu kombinasyonu uygun marka önerilerinizi ve sizlerin kombinasyonlarını bekliyorum.

Mesela Damat'ın şu takım elbisesinde ceket ve gömlek hoş durmuş, alırsam bu tarz bir takım elbise istiyorum. Bu tip insanın üzerine oturan şık takım elbiselere sahip markalar neler?
     Düğün ve özel günler için kıyafet kombinasyonu. Haydi DH, YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM.

Bahsettiğim diğer kombinasyon da şu aşağıdakine benzer bir şeyler. Kot yerine daha klasik tarzda bir şeyler olabilir belki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi V_lkan -- 16 Haziran 2010; 17:59:37 >

• Evet arkadaşlar, önerilerinizi beklemekteyim.
  • Bisse, Pierre Cardin ve tabiki Crispino
  • quote:

Orijinalden alıntı: ChaosFİre

Bisse, Pierre Cardin ve tabiki Crispino

Sağolasın, niye güldün bu arada
  • Bugün gidip gezineyim bari, dh'den ses çıkmadı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.