Şimdi Ara

'''BURSA MOBESE KAMERA GÜZERGAHLARI!''' (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
220
Cevap
2
Favori
54.505
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Üniversite Küçük sanayi kavşağı arası mobeseye 84km hızla yakalnmışım.Gelen ceza hız sınırını %30 geçtiğimizi ifade etmiş.319TL. Gerçekten acı geldi şimdi.Panelvan araçların hız sınırı bu noktada 50km imiş demekki.Verilen limit çok düşük bence.Bu noktada 50km hzıla ilerlerseniz trafik altüst olur.Panelvanlar Bursa'da yoğunlukla kullanılıyor ve otomobiller kadar seri artık.Şehir içi hız sınırı 50km olabilir ancak en azından burası gibi şehrin dışına bağlanan müsait yollarda 70km olmalı.Siz ne düşünürsünüz bu konuda?
  • quote:

Orijinalden alıntı: karaca_brs

Üniversite Küçük sanayi kavşağı arası mobeseye 84km hızla yakalnmışım.Gelen ceza hız sınırını %30 geçtiğimizi ifade etmiş.319TL. Gerçekten acı geldi şimdi.Panelvan araçların hız sınırı bu noktada 50km imiş demekki.Verilen limit çok düşük bence.Bu noktada 50km hzıla ilerlerseniz trafik altüst olur.Panelvanlar Bursa'da yoğunlukla kullanılıyor ve otomobiller kadar seri artık.Şehir içi hız sınırı 50km olabilir ancak en azından burası gibi şehrin dışına bağlanan müsait yollarda 70km olmalı.Siz ne düşünürsünüz bu konuda?

Yazdığınız verilere göre hız sınırı 65 oluyor. 65*(30/100)+65=84..
  • Trafik acayip yavaşlamış yalnız bursada..
  • Merhaba arkadaşlar,

20 ağustosdan 29 ağustosa kadar bursa'daydım, istanbulda oturan birisiyim.. Her yolda adım başı radar var, bıktım artık yola bakamıyordum radarları arıyordum.. Gerçekten bazı yollarda 70 ile gitmek işkence daralıyor insan.. Bugün 9 temmuz'da istanbuldaki adresime radar cezası gelmiş.. 88 kmh ile girmişim mevlana caddesi otosansit yazıyor, sanırım cumalıkızığa giderken girmişim.. 154 lira tutar var, ne kadar erken ödersek tutarda indirim yapılıyordu ? bir de indirimli hali ne kadar olur ? cezayı ziraat bankası aracılığı ile mi ödemeliyim ? bu arada bu benim ilk trafik cezam kötü bir duygu
  • Birşey daha eklemek istiyorum, bursa'daki arkadaşlarım bu radarların çoğundan hızlı bir şekilde geçiyordu.. hatta bazısı bişey olmaz diyodu özellikle terminal yolunda baya hızlı gittiğimizi bilirim, gecede radarlar devrede mi ? çünkü bir gece inegöl'e gitmiştim oraya giderken de radardan geçmiş olabilirim
  • geçen ay bursa izmir yolu metro market mevkiinde 84 km hızla radara girmişim
  • beyler bursa özdilek yalova yolundaki ışıkların orda kameralar var direkte tam özdileğe döüş lambalarının tepesinde onlar ceza yazıyomu bilgisi olan varmı bugün tek şeritte beklemeyip araçların önüne geçtim öyle döndüm ceza yemiş olabilirmiyim bilgisi olan varmı,teşekkürler.
  • merhaba arkadaşlar;yalova yolunda özdileğe dönüş lambalarında tepede kameralar var onlar ceza yazıyomu bilgisi olan varmı,geçen gün tek dönüş şeridini ihlal edip araçların önüe girdim öyle döndüm acaba ceza yemişmiyimdir bilgisi olan varmı acaba,teşekkürler cevaplarınız için...
  • Tersten giden hiç ceza yermi?
    Tersten gidenin ceza yediği nerede görülmüş? :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuncay_tuncay

merhaba arkadaşlar;yalova yolunda özdileğe dönüş lambalarında tepede kameralar var onlar ceza yazıyomu bilgisi olan varmı,geçen gün tek dönüş şeridini ihlal edip araçların önüe girdim öyle döndüm acaba ceza yemişmiyimdir bilgisi olan varmı acaba,teşekkürler cevaplarınız için...

Ben sizin gibi hareketler yapan sürücülerin ceza yemesi taraftarıyım.Biz enayi miyiz orada bekliyoruz .Hayatımda bir kere bile kimsenin önüne geçip, onu zor durumda bırakmadım.Ben salak mıyım ?
  • Anlamadığım,
    Hız ihlali kontrolünün yapılduğı bölgede kırmızı ışık ihlaline ceza kesilemeyecekmi?veya tam tersi?
    Bu arada Buttim in oradaki lambalarda Kırmızı ışık cezası yemiştim birkaç ay önce.
  • Trafik isiklarindaki kameralar serit ihlali dahil her turlu kural ihlalinde cezayi yaziyor. Ama bildigim kadariyla kirmizi isik gecislerini otomatik diger kural ihlallerini ise memurun gozlemiyle yaziyor. Memur gormezse ceza gelmez ama bu riske de girilmez. Serit ihlali konusunda ciddiyim cezayi kendim gordum.. Yakinda kemer kontrolu de bu kameralarla yapilmaya baslanacak, takmayanlara simdiden gecmis olsun..

• mudanya yolu esentepe kavşağı tam olarak neresi oluyor.
    beni de orda aşılamışlar.
    şu mobeselerin güncel paylaşımını yapacak var mı.
    ya da ilk sayfadaki bilgiler güncel mi. yoksa yeni kameralar eklendi mi
  • yeni eklenen yok ilk açıldığından beri aynı

• quote:

Orijinalden alıntı: intikam91

yeni eklenen yok ilk açıldığından beri aynı

saolasın.
    hiç link falan var mı. google maps gibi. bu güzergahların yerini tam olarak gösteren.
    bursa ya yeni taşındım da.
    mesela mudanya esentepe kavşağı diyor.tam olarak neresi bilmiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: beyoglubeyy

quote:

saolasın.
    hiç link falan var mı. google maps gibi. bu güzergahların yerini tam olarak gösteren.

Mudanya istikametine giderken .
    Fiat Servisi var tam önünde , üst geçit var küçük sanayi ve organize sanayiye giriş için :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gabriel.Espaso

quote:

quote:

saolasın.

Fiat Servisi var tam önünde , üst geçit var küçük sanayi ve organize sanayiye giriş için :)

teşekkürler.
    ata bulvarı nın orası mı?.mudanya istikametine giderken mi.yoksa bursa ya doğru gelirken mi

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Gabriel.Espaso

quote:

quote:

saolasın.

teşekkürler.
    ata bulvarı nın orası mı?.mudanya istikametine giderken mi.yoksa bursa ya doğru gelirken mi

Ata bulvarı imiş :)

EDS , Bursa istikametinie doğru bulvarı geçtikten sonra 50m ilerde .

• bu çevreyolunda hiç radar yada kamera yok dimi görükleye giderken bayaa yardırıyoruzda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi desoto -- 30 Haziran 2013; 1:48:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: desoto

bu çevreyolunda hiç radar yada kamera yok dimi görükleye giderken bayaa yardırıyoruzda

polis radarı bazen kurulabiliyor dikkat etmekte fayda var.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.