Şimdi Ara

en iyi çamaşır makinesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
28.324
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar max 1600 liraya yıkama süresi az yani en fazla 2 saat olabilecek şekilde çamaşır makinesi arıyorum.yardımcı olursanız sevinirim.eylülde dügün var.yardımcı olursanız valla dügüne gelip takı takmış gibi olursunuz vallahi.:) şimdiden teşekkürler.sevgiler iyi günler..

markalar dan bosch mu aeg electrolux mu siemens mi ?

• BOSCH WAS20762TR LOGIXX 8kg 1000 Devir Çamaşır Makinesi 1552 tl

çiçek gibi makian 20 yıl kullanırsın

http://www.hizlial.com/beyaz-esya/camasir-makineleri/bosch-was20762tr-logixx-8kg-1000-devir-camasir-makinesi_04.006.1686.0022.htm
  • quote:

Orijinalden alıntı: evangelion

Herkese merhaba. Benim çamaşır mak. Bosch WAS20762TR LOGIXX 8kg 1000 Devir. Hafıza 1 de kendime göre program ayarladım fakat ufak bir sorunum var. Yük miktarına göre deterjan dozajını hep %0 olarak gösteriyor. Sizde de böyle mi? bunun sebebini-çözümünü bilen var mı?

Aynı durumu linkteki konuda dile getirmiştim fakat henez cevap veren olmadı.
    EVİNİZDE HANGİ MARKA ÇAMAŞIR MAKİNESİ VAR VE MEMNUNMUSUNUZ

Ben konuyu Bosch'a bildirmiştim, servis de konuyla ilgili Bosch'tan bilgi alacaktı. Sizde isterseniz Bosch'a sorununuzu iletin. Muhtemelen yazılımsal bir problemdir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elektrotek -- 28 Temmuz 2010; 10:29:53 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.