Şimdi Ara

Öyle Bir Geçer Zaman Ki | Kanal D

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.178
Cevap
2
Favori
122.194
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Kanal D yakında yeni bir tarihi projeye imza atıyor. Daha önce “Geniş Aile” ve “Küçük Kadınlar” gibi dizileri çeken D Production 1960’lı yılları konu alan yeni bir diziye başlıyor.

Önümüzdeki ay(haziran) çekimlerine başlanacak olan dizinin adı “Öyle Bir Geçer Zaman ki” olacak.
    Ünlü oyuncu Erkan Petekkaya ana karakterlerden birini canlandıracak.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Dizi adı olmayan şarkı kaldı mı? Şarkıları böyle diziler çekerek harcıyorlar işte.
  • Tipik bir yaz dizisi desene

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi calyente -- 14 Haziran 2010; 1:43:08 >
  • İlk bölümü izleyenler.. Yorum alabilirmiyiz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: REM1903

İlk bölümü izleyenler.. Yorum alabilirmiyiz?

Güzeldi
  • Abartıyorum ilk bölüm muhteşemdi. Eğer bu şekilde devam ederse dizi tarihimizin efsanelerinden biri olacak buna eminim, hatta iddiaya bile girebilirim. Her oyuncu mükemmel oynamış, senaryo ve özellikle diyaloglar çok güzel.
  • Bende izledim..

Bana kalırsada MUHTEŞEM.

Ki sevmem böyle dram dizileri..
  • Kim bu Caroline
  • İzliyorum Şuan, Çok Hoşuma Gitti, Kurgu Muhteşem...
  • Güzel gibi.

Şimdi izliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kelâg -- 16 Eylül 2010; 0:39:49 >
  • Diğer başlığa yazmıştım buraya kopyalayayım.

Ne yalan söyleyeyim senaryo konusunda bende şüpheliyim. Ama hakikaten süper bir dizi yapmışlar. O liseli genç ile küçük çocuğa hayran kaldım yahu. Hele hele sofradaki anarşist muhabbetinden sonra babası ''Sen ye oğlum'' dedi. Çocukta kafasını sallayıp ağlamamaya uğraşarak zorla yedi.Oradaki gerçekçilik nedir lan. Öyle bir rolü nasıl yaptın sen aslan parçası. Direk benim de aynı durumdaki halim geldi aklıma. Helal olsun.
  • Güzel dizi bende çok beğendim cidden .
  • Şuanda "Türk" televizyonlarının en kaliteli dizisi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Volpenotte

Diğer başlığa yazmıştım buraya kopyalayayım.

Ne yalan söyleyeyim senaryo konusunda bende şüpheliyim. Ama hakikaten süper bir dizi yapmışlar. O liseli genç ile küçük çocuğa hayran kaldım yahu. Hele hele sofradaki anarşist muhabbetinden sonra babası ''Sen ye oğlum'' dedi. Çocukta kafasını sallayıp ağlamamaya uğraşarak zorla yedi.Oradaki gerçekçilik nedir lan. Öyle bir rolü nasıl yaptın sen aslan parçası. Direk benim de aynı durumdaki halim geldi aklıma. Helal olsun.

Ben en sonlardaki ufak veletin masal ile ilgili repliklerine bayıldım:
    ''Ben onlara göre masal gibi bir vardım bir yoktum. Ama aslında hep vardım, her şeyi görüyordum''

Tekrar söylüyorum bu şekilde devam ederse bu dizi efsane olur.
  • Oyunculuklar iyi, senryo ve diyaloglar da güzel. İzlenebilir bir dizi bence, devamı getirilebilir.
  • Güzel bir dizi. Oyunculuk çok iyiydi arkadaşlarında dediği gibi eğer bu haliyle devam ederse en iyiler arasına girecektir.
  • Televizyonda güzel bişey ararken denk geldi büyük çocuğun dayak yedikten sonraki konuşması beni ağlatıyodu.
    Ben beğendim.
  • Minik Yavrunun Hem ağlar gbi olup hemde yemek yemeye devam ettiği sahne benim için çok önemli bir sahne..

Mete ise Muhteşemdi..Çocukta farklı bir ses ve görüntü var.
  • Çok güzel dizi gerçekten.
  • Bu ne yahu, yorumlar çok olumlu.
    İlk bölümü indiriyorum şimdi.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.