Şimdi Ara

digiturk trt 1 problemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
6.264
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Lig bitince ligty yi 2 ay kapattirdim 2 ay sonra tekrar lig tv izleyebileceğim ama taahhütümü 2 ay uzattirdım. .telefonun ucunda ki bayan ligtv spormax ve kendi bazi kanalları haricinde diğer kanalları rahatlıkla izleyebileceğimi söyledi .Simdi trt 1 i açıyorum , kanal çalışmıyor aradım bana lig tv nizi iptal ettirmissiniz trt 1 de ulusal kanal o yüzden izleyemezsiniz diyorlar
    Ne yapmam lazım teşekkür ederim .

• su an mac bitti mi 2. yarimi artik bilmiyorum ama trt 1 açıldı eminim tekrar kapanacaktır
  • quote:

Orijinalden alıntı: pisco

su an mac bitti mi 2. yarimi artik bilmiyorum ama trt 1 açıldı eminim tekrar kapanacaktır

bizdede digitürk var ve Trt1 şifresiz.Maçıda izledim Naklen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: loko

quote:

Orijinalden alıntı: pisco

su an mac bitti mi 2. yarimi artik bilmiyorum ama trt 1 açıldı eminim tekrar kapanacaktır

bizdede digitürk var ve Trt1 şifresiz.Maçıda izledim Naklen.

ben 2 maci da izleyemedim
  • turksat üzerinden Digiturk yayını alan arkadaşlar . Trt1 şifresi çözülmüyor malesef . daha önce de Ntv Ntvspor da maç yayınları şifreliydi. Eutelsat üzerinden izleyenler sorunsuz izler. Ama Digi kanalı maçları veriyor diye duydum aslı var mıdır?
  • frekans 11919mhz
    sembol 24444
    fec 3/4
    vertical

turksat 2a .. trt şifresiz ..
  • frekansi ekleyince o kanal zaten mevcut diyor
  • turksat uzerinden digiturk izleyenler dunya kupasi maclarini digi kanali uzerinden (9. kanal) izleyebilir diye bir mesaj gelmisti benim telefonuma.
    artik digiturk kullanmadigim icin dogrulugunu bilemiyorum.
  • ben de Turksat uzerinden ligtv abonesiydim, aboneliğim bitti. Diğer televizyona bağlı Next marka uydu alıcısı TRT1 i çözerken, LCD ye bağlı olan turksat uzerinden ligtv seyredebilmek için aldığım (daha doğrusu digiturk tarafından bedava verilen) uydu alıcısı çözemiyor. ligtv üyeliğim bitti bu sebeple digi kanalından da seyredemiyorum.

Aksi gibi digiturk'un reciever'ı Next'e göre LCD tv de çok daha güzel görüntü veriyor, bu sebeple digi'nin recieverinı kullanmak istiyorum. TRT1 için çözüm üretebilecek biri varsa acil yardım lütfenn....

saygılarımla.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.