Şimdi Ara

DOMUZ YAĞINI NERDE BULABİLİRİM?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil
5 sn
35
Cevap
0
Favori
38.412
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • domuz yağını nerden bulabilirim arkadaşlar ?

köpeğim için alman çoban köpegi kendisi 7 aylık ve 4 aylık bi alman çobandan daha küçük ... büyümüyor hiç ilerleme yok büyüsün diye alacam ... mamasına karışştıracam saglam bi mama kullanıyorum ama yine işe yaramıyor ... vitaminler alıyorum yine işe yaramıyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi prosedur- -- 7 Haziran 2010; 19:57:57 >

• haramcılar dolacak içeri
  • google dan bul
  • Domuzlardan temin edebilirsin.
  • Ben göndereyim...
  • Tüm anlaşmalı mağzalarda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zyx

haramcılar dolacak içeri

• Ne icindi?
  • Domuz pazarına bak
  • Büyü mü yapacaksın?
  • Kapı eşiğine mi süreceksin?
  • domuz yağı genelde domuz adlı hayvanda bulunur.
  • köpeğim için alman çoban köpegi kendisi 7 aylık ve 4 aylık bi alman çobandan bile daha küçük ... büyümüyor hiç ilerleme yok büyüsün diye alacam ... mamasına karışştıracam saglam bi mama kullanıyorum ama yine işe yaramıyor ... vitaminler alıyorum yine işe yaramıyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: prosedur-
    köpeğim için alman çoban köpegi kendisi 7 aylık ve 4 aylık bi alman çobandan bile daha küçük ... büyümüyor hiç ilerleme yok büyüsün diye alacam ... mamasına karışştıracam saglam bi mama kullanıyorum ama yine işe yaramıyor ... vitaminler alıyorum yine işe yaramıyor..

benim kaynimin kopegide oyleydi 2 gun once oldu rahmetli...
  • Sağlıklı bir gelişim olmaya bilir. Veterinere danışmanızı tavsiye ederim.
  • Domuz yagi ya da ürünleriyle bedensel gelisimin hizlanmasi fikri sanirim domuzla ilgili bilinen yanlislardan kaynaklaniyor. Domuzun etinde, yaginda ya da diger dokularinda vücudun ihtiyacindan fazla hormon yoktur ve tüketilmesi durumunda da tüketen bedene etkisi yoktur. Köpegin gelisiminin yetersiz kalmasinin nedenleri arasinda hipofizin yetersiz calismasi nedeniyle büyüme hormonu eksikligi sayilabilir, özel mesajda da anlattigim gibi. Hormonal takviyeyle bu sorunun üstesinden gelinebilir, ancak nedenin bu oldugunun tetkiki icin bir klinige basvurmaniz icap eder.

Kisacasi, domuz yaginin bir faydasi olmaz...

Düzenleme: Harf eksiklikleri...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Serdar -- 7 Haziran 2010; 19:05:46 >
  • bilgiler için teşekkürler
  • tereyağ yedir bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: Serdar

Domuz yagi ya da ürünleriyle bedensel gelisimin hizlanmasi fikri sanirim domuzla ilgili bilinen yanlislardan kaynaklaniyor. Domuzun etinde, yaginda ya da diger dokularinda vücudun ihtiyacindan fazla hormon yoktur ve tüketilmesi durumunda da tüketen bedene etkisi yoktur. Köpegin gelisiminin yetersiz kalmasinin nedenleri arasinda hipofizin yetersiz calismasi nedeniyle büyüme hormonu eksikligi sayilabilir, özel mesajda da anlattigim gibi. Hormonal takviyeyle bu sorunun üstesinden gelinebilir, ancak nedenin bu oldugunun tetkiki icin bir klinige basvurmaniz icap eder.

anladık veterinersin
  • quote:

Orijinalden alıntı: scrafea

quote:

Orijinalden alıntı: Serdar

Domuz yagi ya da ürünleriyle bedensel gelisimin hizlanmasi fikri sanirim domuzla ilgili bilinen yanlislardan kaynaklaniyor. Domuzun etinde, yaginda ya da diger dokularinda vücudun ihtiyacindan fazla hormon yoktur ve tüketilmesi durumunda da tüketen bedene etkisi yoktur. Köpegin gelisiminin yetersiz kalmasinin nedenleri arasinda hipofizin yetersiz calismasi nedeniyle büyüme hormonu eksikligi sayilabilir, özel mesajda da anlattigim gibi. Hormonal takviyeyle bu sorunun üstesinden gelinebilir, ancak nedenin bu oldugunun tetkiki icin bir klinige basvurmaniz icap eder.

anladık veterinersin

Anlayabilmek büyük basari, tebrikler...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.