Şimdi Ara

EN İYİ MARKA HANGİSİ ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
545
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 300 TL ye kadar dijital bir fotograf makinası almayı planlıyorum tatil öncesi...Hepsiburada ve teknosaya bakıyorum ve burdaki yorumları okuyorum bilgi almak için...

Sony,canon,olimpus ve limux markaları var genelde baktığım satış noktalarında....

Marka olarak öneriniz ne olur yukarıda yazdıklarım içerisinde ? Ayrıca bu fiyat limitine yakın özellikle önerebileceğiniz model yazarsanız sevinirim...1 hafta sürem var...Ayrıca alım için önereceğiniz bir satış noktası varsa sevinirim...

• FUJİFİLM AX 200 Tavsiye ederim.Özellikleri kullanıcı platformumda,hemen aşağıda.

Biolog hakanda fiyatlarını öğrenebilirsin,bizlerde ondan aldık.160 dolar civarıydı galiba fiyatlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serden

FUJİFİLM AX 200 Tavsiye ederim.Özellikleri kullanıcı platformumda,hemen aşağıda.

Biolog hakanda fiyatlarını öğrenebilirsin,bizlerde ondan aldık.160 dolar civarıydı galiba fiyatlar.

Teşekkürler..listeye dahil ettim.........

• arkadaşlar bilgi verecebilecek yokmu bu konuda ?

Evde bravia serisi sony lcd var..ona bağlantı kurma avantajı ile sony almayı düşünüyorum ,önerisi olan varmı ?
  • http://www.letsgodigital.org/tr/22656/olympus-fe-46/
    Fiyatları 229 ile 256 TL arasında, 5 cm makro, 12 MP, 5x optik zoom, 2.7 ekran
    Sesli video çekiminin olup olmadığından emin değilim.
    http://www.ereyon.com.tr/store/ProductDetails.aspx?productId=257765
    Başka yerlere de bak, çekilen foto örneklerini de incele.

Bir de Fujinin FV 100 modeli var. Hepsiburada.com'da 200 TL. HD video özelliği de var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cengiz han -- 11 Haziran 2010; 23:36:48 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.