Şimdi Ara

Oyun Öneri İstekleri & Sisteme Göre Oyun Tavsiyesi [ANA KONU] (133. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.858
Cevap
44
Favori
272.730
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 131132133134135
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    window 10 pro - 64bit
    msi gtx 680 lightining
    ssd 240gb + 500gb hdd
    8gb ram
    i3-2100

Düzenli olarak Dota 2 oynamaktayım . Ne zaman dota sıksa kapatsam başka oyun arasam sonu hüsran..

En son 2007 yılında oynadığım GOTHIC 3 oyunu neredeyse mükemmel derecede tatmin etti oyun olarak . Karakter derinliği , görev çokluğu , hikaye , harita büyüklüğü ve onlarca alternatif oynama seçeneği ..

Çokça oyun denememe rağmen beni ekran karşısına kilitleyecek yeni veya yakın zaman oyunu bulamıyorum ..

Araba yarışı --- FPS --- Futbol --- Managerlik --- total war serileri tarzı oyunlar bana uymayan oyunlar ..

Gerçekten artık ne istediğimi de bildiğime emin değilim.

İşimden dolayı ailemden hafta içi başka yerlerde kalıyorum ve her akşam 17:00---02:00 arası kocaman 8-9 saatlik boşluğum var film izlemekten, dizi izlemekten bıktım.

Bi el atın çıkarın beni bu buhramdan...

Oyun tavsiyelerinizi bekliyorum ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi doktorum60 -- 20 Mart 2016; 17:57:49 >

• max 1-1.5 gb fps ya da tps OFFLINE oyun önerebilir misiniz

oyunlarda grafikler çok iyi olmasada olur.silah seçenekleri ve haritalar biraz fazla olsun yani uzun süre oynanabilir olması daha iyi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bilgisayar özellikleri intel core i3-2348 m cpu 2.3 ghz kullanılabilir ram 2.91 gb

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Başlık ölmüş resmen 8 gündür tek bir cevap yok :D
  • doktorum60 kullanıcısına yanıt
    Buraya onerebilecegim rpg oyunlari olur. Ama hangisi sizin secmeniz lazim cunku daha acik dunya hali skyrim de uyabilir daha hikaye odakli olan witcher da

• Islemci i 5 ram 4 gb win 7 64bit aksiyon oyunu onerirmisiniz veya baska turler

• Nvidia Gt 520m için can sıkıntıısını gidermek için oyun tavsiye eder misiniz ?
  • Bende de o külüstürden var. Ne tür oyunlar seviyorsun hocam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: unborncriminal

Bende de o külüstürden var. Ne tür oyunlar seviyorsun hocam?

Tür farketmez hocam ya yeter ki sürükleyici birşey olsun . Piyasadaki çoğu oyunu oynamışımdır şimdi Direcxt 11 çıkınca yeni oyunları oynayamıyorum haliyle aralarda kalmış oyunlar arıyorum .
  • Fan ızgaraların temiz ise bira overclock yapmanı öneririm. Oyun olarak aklıma gelenleri yazayım.
    Half life serisi
    Serious sam serisi
    Left for dead serisi
    Metal gear rising revengeance
    Far cry serisi
    Call of duty serisinde modern warfare 3e kadar olanlar
    Battlefield serisi biraz kasıyordu ama bitirebildim
    Fallout serisi,4 hariç
    Just cause 2
    Şuan oynadığım online fps olan insurgency
    GTA serisi
    Borderlands serisi
    Bioshock serisi
    Mass effect serisi
    Dishonored
    Batman serisinin ilk 2 oyununu oynayabilmiştim sanırım
    Deus ex serisi
    Rts olarak command and conquer serisi
    Dead space serisi
    Saints row serisi
    Crysis serisi,3 hariç
    Tomb raider serisi,sonuncu hariç
    Devil may cry serisi
    Stalker serisi
    Metro serisi

Şimdilik aklıma gelenler bunlar. Senin aklına takılan oyun varsa çalışır mı çalışmaz mı gibisinden sorabilirsin hocam. Oynadıysam az çok birşey derim. Benim ram 8 gb, işlemci ise i7. Bazı oyunlarda benden düşük fps değeri alma olasılığınız olabilir. Gta 5 gibi örneğin.

• quote:

Fan ızgaraların temiz ise bira overclock yapmanı öneririm. Oyun olarak aklıma gelenleri yazayım.
    Half life serisi
    Serious sam serisi
    Left for dead serisi
    Metal gear rising revengeance
    Far cry serisi
    Call of duty serisinde modern warfare 3e kadar olanlar
    Battlefield serisi biraz kasıyordu ama bitirebildim
    Fallout serisi,4 hariç
    Just cause 2
    Şuan oynadığım online fps olan insurgency
    GTA serisi
    Borderlands serisi
    Bioshock serisi
    Mass effect serisi
    Dishonored
    Batman serisinin ilk 2 oyununu oynayabilmiştim sanırım
    Deus ex serisi
    Rts olarak command and conquer serisi
    Dead space serisi
    Saints row serisi
    Crysis serisi,3 hariç
    Tomb raider serisi,sonuncu hariç
    Devil may cry serisi
    Stalker serisi
    Metro serisi

Şimdilik aklıma gelenler bunlar. Senin aklına takılan oyun varsa çalışır mı çalışmaz mı gibisinden sorabilirsin hocam. Oynadıysam az çok birşey derim. Benim ram 8 gb, işlemci ise i7. Bazı oyunlarda benden düşük fps değeri alma olasılığınız olabilir. Gta 5 gibi örneğin.

Bunların hepsini oynadım Genelde Indie oyunlar fazla sistem istemedikleri için onlardan arıyorum . Bu ara Enter the Gungeon diye oyuna sardım baya baya zevkli oyalıyor insanı tavsiye ederim

• Boşuna yazdım desene Bende o tarz pek sevmiyorum hocam. Insurgency e beklerim bende sizi Düşük sistem istiyor ve oyun gerçekten çok gerçekçi. Bunu oynadıktan sonra cod bf falan basit ve yapmacık geliyor.

• quote:

Boşuna yazdım desene Bende o tarz pek sevmiyorum hocam. Insurgency e beklerim bende sizi Düşük sistem istiyor ve oyun gerçekten çok gerçekçi. Bunu oynadıktan sonra cod bf falan basit ve yapmacık geliyor.

İndirime düşerse alır denerim :) Bir ara CS ye sardım sağolsun ruslar oyundan soğuttular
  • 840m ekran kartı
    8gb ram
    i5 4200u işlemci

beyler kendini oynatan sıkmayan oyun önerir misiniz? gta 5'i 2-3 saat oynayınca sıkılıyordum mesela bu sene başka oyunda oynamadım para vermesem bitiremezdim heralde
  • Gençler ben bu sistemle ac unity ya da ac syndicate oynayabilir miyim? Updatelerle yani

işlemci : AMD FX(tm)-4100 Quad-Core Processor - 3.6 Ghz
    ram : 4 gb drr3 1333 mhz
    ekran kartı : AMD Radeon HD 6800 Series - 400Mhz - 2807 MB
  •  Oyun Öneri İstekleri & Sisteme Göre Oyun Tavsiyesi [ANA KONU]
     Oyun Öneri İstekleri & Sisteme Göre Oyun Tavsiyesi [ANA KONU]

beyler bu aletle bana oyun önerir misiniz kaldırabileceği. Bitirdiğim oyunlar : mw1 2 3 4 , far cry 3 , ac black flag'a kadar , just cause 2 , max payne 3 bu tarz macera aksiyon oyunları önerir misiniz bitirlebileceğim

• bide gta 4
  • i5 4460
    Gtx 950
    16GB RAM

Bu sisteme hangi oyunlar gider ? Aksiyon tercihimdir.

Aktif olarak oynadıklarım : LoL , Dota 2 , CS:GO , Gta V , BF3. Online veya Offline farketmez.
  •  Oyun Öneri İstekleri & Sisteme Göre Oyun Tavsiyesi [ANA KONU]

Bu bilgisayarın kaldırabileceği güzel oyunlar (Mümkünse Güncel) söyleyebilir misiniz ?

• beyler ben fps dövüs oyunu istiyorum internede bulamadım grafiklerinin iyi olmasına gerek yok basit grafikli de olur gang beast gibi hatta oun fps veya tps versiyonu olanı varsa ismini verirseniz sevinirim simdiden tesekürler
  • 
Sayfa: önceki 131132133134135
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.