Şimdi Ara

EA Download Manager Nedir, Nasıl Kullanılır? (Resimli)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
34.580
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar konuyu EADM(EA Download Manager)'den oyun indirmekle ilgili bana gelen sorular üzerine açıyorum. Artık biliyorsunuz bir çok oyun EA'nın kendi sitesinden veya başka kaynaklardan orijinal key olarak bulunup oynanabiliyor. Üstelik kutu ve CD derdi olmadığı için hem her yerden ulaşılabilmesi kolay hem de kutu masrafı olmadan bizlere ulaşıyor. Veya aldığınız kutulu oyunun bir gün kaybolması veya DVD'sinin çizilip bozulmasına karşı cd-keyini EADM'ye ekleyip kendinizi bu riskten kurtarabiliyorsunuz. Başka bir yere ziyarete gittiğinizde de DVD taşıma derdine girmeden accountunuzu kullanarak hesabınıza ulaşıyorsunuz. Aşağıdaki anlatımda kendime retail-cd-key olarak alıp hesabıma eklediğim Red Alert 3'ün anlatımını göreceksiniz.

Öncelikle EA üyeliği olan arkadaşlar için Login oluyoruz üyelik bilgilerimizi yazarak
    .

Eğer üyeliğiniz yoksa elinizdeki key ile nasıl pratik bir şekilde üyelik alınır sıradaki resimde görebilirsiniz. Aldığınız cd-keyi ilk boşluğa yazıp aşağıdaki boşluklara üyelik için sizin belirlediğiniz ilgileri yazıyorsunuz..

Ülke ve dilinizi de seçtikten sonra almış olduğunuz cd-keyi de yukarı yazıp üyeliğinize ekliyorsunuz. Bu işlemi yaptıktan sonra keyiniz onaylanacak ve hesabınızda her zaman ulaşmak üzere oyununuz eklenmiş olacak. Oyunun dillerinden birini seçmeyi unutmuyorsunuz..

Oyun artık hesabınıza eklendiğine göre artık indirme işlemine başlayabilirsiniz. Dileğinize göre kurulumu DVD'ye yazıp daha sonra format attığınızda veya oyunu sildiğinizde tekrar yükleme şansına indirmeden sahip olabilirsiniz. .

Artık oyununuz indi ve hazır, play tuşuna basıp oyuna geçiş yapabilirsiniz. Başka bir sorunuz veya ihtiyacınız olursa bana PM ile veya msn ile ulaşabilirsiniz, iyi oyunlar .

EA DOWNLOAD MANAGER İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ
    http://eastore.ea.com/eadm

EA Account Almak İçin Tıklayınız
    https://profile.ea.com/acctcreate.do

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arathorn55 -- 1 Haziran 2010; 15:21:37 >

• Eline emeğine sağlık
  • çok tskler kesin lazım
  • Emeğine sağlık.
  • herhangi bir key oluyor mu atıyorum red alert 2 nin orjinali var bende hocam onun cd keyini yazsam kabul eder mi ?
  • Teşekkürler dostum rehber için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mzkaplan

herhangi bir key oluyor mu atıyorum red alert 2 nin orjinali var bende hocam onun cd keyini yazsam kabul eder mi ?

Hocam sanıyorum red alert 2 zamanında EA downloader yoktu, EA'nın online store'unda da bulamadım.Yine de deneyebilirsiniz bir şey kaybetmezsiniz. Ama EA'dan yeni çıkan oyunların hepsi olur
  • çok işine yaramış kullanıcıların eline sağlık ama red alert olmadı tabi

product keyi olan bi oyunu alıcaz artık
  • ben teşekkür ederim arkadaşlar, işinize yarar umarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: aresmar

Eline emeğine sağlık
  • dostum üye olmaya çalışıyorum ama hiçbirşey olmuyor.

https://profile.ea.com/acctcreate.do buradan denedim burada da EA ID seçeneğinde takılı kalıyorum.
    Bir türlü kayıt olamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ortakey

dostum üye olmaya çalışıyorum ama hiçbirşey olmuyor.

https://profile.ea.com/acctcreate.do buradan denedim burada da EA ID seçeneğinde takılı kalıyorum.
    Bir türlü kayıt olamadım.

EA ID sizi EA dünyasında diğerlerinden ayıran size özel nickinizdir. 4 ile 16 karakter arasında olmak durumunda, harf, rakam, ''-'' ve ''_'' içerebiliyor. Bunu oluşturduktan sonra check availability diyip başka alan var mı diye kontrol ediyorsunuz, sonra aşağıdan ''i accept'' butonuna tıklıyorsunuz

• denediğim tüm ID'lerde

Persona names can contain only letters, numbers, hyphens (-), and underscores (_). Spaces, special characters or accented letters are not allowed.

mesajını verip kayıt yaptırmıyor :)
  • ne çok ID alınmış, bilgi için sağol, en sonunda alabildim.
  • rica ederim hayırlı olsun
  • Ben oyunu yeni aldım. Ea download manager e activation yapamıyorum. İnvalid key diyor. Oyun kutusundaki serial 20 karakterlik. Ama activation için en fazla 16 karakter gerekiyormuş. Nasıl yapıcam hiç anlamadım. Lütfen yardım edin
  • quote:

Orijinalden alıntı: cancancan1995

Ben oyunu yeni aldım. Ea download manager e activation yapamıyorum. İnvalid key diyor. Oyun kutusundaki serial 20 karakterlik. Ama activation için en fazla 16 karakter gerekiyormuş. Nasıl yapıcam hiç anlamadım. Lütfen yardım edin

hangi oyun hocam ve nerden aldınız?
  • Oyunum Battfield Bad Company 2 ve kutulu olarak aldım. Ea in sitesine kayıt ettirdim ama EA Download Manager a kayıt ettiremedim. Serial 20 karakterlik ama 16 karakterlik bi serial istiyor. Hiçbir şey anlamadım. Yardımcı olursanız çok sevinirim.
  • hocam serial 20 karakter olacak orası doğru, okuma hatası yapıyor olabilirsiniz veya yanlış yere giriyorsunuzdur. Hata olarak ne verdiğini ingilizce olarak yazarsanız neyin eksik olduğunu anlayalım
  • Activation bölümündeki Product Code bölümüne yazıyorum ama "The product Code entered is not valid for game activation" hatası alıyorum.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.