Şimdi Ara

PANASONİC TX-P42S20E PLAZMA TV PS3 İÇİN ALINIRMI? (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
331
Cevap
2
Favori
26.242
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ortam ışığı çoksa renkleri daha parlak veriyor, ortam karanlıksa renkleri parlaklığı kısıyor otomatik. Acaba bu yüzden mi size görüntü yetersiz geldi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: PcCopat

Ortam ışığı çoksa renkleri daha parlak veriyor, ortam karanlıksa renkleri parlaklığı kısıyor otomatik. Acaba bu yüzden mi size görüntü yetersiz geldi?

ayrıca lcd nin yapay renklerine göre plazma renkleri daha doğaldır bunu da gözönüne almak lazım
  • quote:

Ortam ışığı çoksa renkleri daha parlak veriyor, ortam karanlıksa renkleri parlaklığı kısıyor otomatik. Acaba bu yüzden mi size görüntü yetersiz geldi?

bu özelliği kapatma imkanı var mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hüseyni

quote:

bu özelliği kapatma imkanı var mı acaba?

Eco mode kapalı yaparsan kapanır
  • Kullananlar bilir...Tv de izleninlen hangi kanal olursa olsun ve devamlı aynı kanal izlenildiğin de yapışıp kalıyor mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: karasahin90

Kullananlar bilir...Tv de izleninlen hangi kanal olursa olsun ve devamlı aynı kanal izlenildiğin de yapışıp kalıyor mu ?

bügüne kadar yapmadı
  • Yorumlara göre bende bu model hakkında heveslendim çünkü...
  • quote:

Orijinalden alıntı: karasahin90

Kullananlar bilir...Tv de izleninlen hangi kanal olursa olsun ve devamlı aynı kanal izlenildiğin de yapışıp kalıyor mu ?

yeni alındığında ilk 200 saat kullanımda dikkat edilmesi gereken şeyler var bunun sonucunda hiçbirşey olmuyor çok kısa süreli izler oluyor ama dediğim gibi kısa süreli iz
  • İnşallah öyledir...Sıralamamda bu plazma da var çünkü...İnce eleyip çok sık dokumaya çalışıyorum ve 1 haftaya kadar Lcd veya Plazma Tv alacam bende...
  • Benim kaç saat oldu bilmiyorum ama geceden sabaha kadar aynı kanal açık kaldığında sabah baktığımda iz ilk başta var gibi geldi ama sonra göremedim bir daha. Belki de benim paranoyamdı, ya da gerçekten oluştu ama başka kanala geçince kayboldu.
  • Eğer öyle belli bir dakikadan sonra gidiyorsa amenna...
  • yanlız şunu söyleyim bu plazma oyun özellikleri ön plandaydı tanıtımında ancak ben ps3 gran turismo 5 prolog oynuyorum oyun full hd 1920*1080 ve tv de oyun oynarken karelenmeler oluyor bunu farklı tv lerde de aynı sorun yaşandığını duydum ancak hangi tvlerde oluyor bilmiyorum
  • Ben oyun oynarken hiç öyle bir sorun yaşamadım. Ben xbox kullanıyorum gerçi. Belki de oyunda bir hata vardır? O oyunu oynamadım bir şey diyemiyorum.
  • quote:

Ben oyun oynarken hiç öyle bir sorun yaşamadım. Ben xbox kullanıyorum gerçi. Belki de oyunda bir hata vardır? O oyunu oynamadım bir şey diyemiyorum.

1920*1080 p full hd oyun oynadığında hareketli görüntüler nasıl?
  • Tüm oyunları o şekilde oynuyorum zaten. Şu ana kadar hiç sorun olduğunu farketmedim görüntüde. Ama fifa oynuyorum son günlerde, ne kadar hareketli bilmem. Gerçi araba yarışlarında da hiç sorun olmamıştı.
  • quote:

Tüm oyunları o şekilde oynuyorum zaten. Şu ana kadar hiç sorun olduğunu farketmedim görüntüde. Ama fifa oynuyorum son günlerde, ne kadar hareketli bilmem. Gerçi araba yarışlarında da hiç sorun olmamıştı.

oynadığınız oyunlar full hd mi yani 1920*1080p mi? upscale vs olmadan yani
  • Aslında bu sorunun cevabını bilmiyorum, bakabileceğim link varsa söyleyebilirim ama.

Blur, assasins creed 2, gta 4, mafia 2, fifa 11, alan wake
  • gran turismo 1080p bir oyun ben bu oyunu oynarken görüntüde bariz bozulmalar var ve tv kaynaklı olduğunu duydum bi kaç kişiden
  • Bu televizyon en iyi görüntü ayarları ne olmalı arkadaşlar. ben biraz karıştırdım. Görüntü bozuldu gitti. Renk netlik kontrast gibi ayarları buraya yazabilecek olan varmı teşekkrüler
  • Her modun ayarları farklı. Normal modun söylüyorum: (üstünde gelen ayarları bunlar)
    kontrast 30
    parlaklık 0
    renk 30
    netlik 5
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.