Şimdi Ara

PANASONİC TX-P42S20E PLAZMA TV PS3 İÇİN ALINIRMI? (13. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
331
Cevap
2
Favori
26.238
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hsncck

tmm çok teşekkürler =) bide ben ps3 ü açtığımda tv de 1080p 60z giriş yazıyo? onun 600 hz olması gerekmez mıydı? sizde nasıl yazıyor?

barber kardeşim yorumunu bekliyorum =)
  • quote:

Orijinalden alıntı: cradleofden

quote:

Orijinalden alıntı: PcCopat

Buna bak istersen. Ben kullanıyorum, yukarıda yorumumu okuyabilirsin.

PcCopat wd media player ile ilgili olarak,hiç takılma yapmadan filmleri izleyebiliyor musun?Yani bende örneğin 2 saatlik bir filmde
    4-5 kere kitlenme olmasada arada siyah bir çizgi çıkıyor.Çok rahatsız etmesede belki de bazı şikayetlerden dolayı bende de sorun mu var diye
    aşırı hassas davranıyor olabilirim

O filmi bilgisayarda izlediğinde de aynı takılmayı yaşıyor musun peki? Ben hiç takılma yaşamadım, 1080p filmleri takılmadan izleyebildim. Belki de filmin kendisinde hatalar vardır istersen bilgisayarda da kontrol et.

@hsncck
    Bende xbox var ama onda da seçebileceğin hz miktarı belli. Yani önemli olan televizyonun kaç desteklediği değil, cihazın kaç hz çıkış verdiği. Yani ikisinin en düşüğünü alıyor.
  • quote:

quote:

tmm çok teşekkürler =) bide ben ps3 ü açtığımda tv de 1080p 60z giriş yazıyo? onun 600 hz olması gerekmez mıydı? sizde nasıl yazıyor?

bendede aynısı yazıyo dostum 600hz panelin sinema modunda calışır akıcı görüntü sunmak icin yada akıcı ve hızlı sahnelerde görüntülerin daha yumuşak olmasını sağlar ztn ps3 t eşimdilik 60 hz destekler yani 600 hz tamamen panelle alakalı
  • quote:

Orijinalden alıntı: barber34

quote:

quote:

bendede aynısı yazıyo dostum 600hz panelin sinema modunda calışır akıcı görüntü sunmak icin yada akıcı ve hızlı sahnelerde görüntülerin daha yumuşak olmasını sağlar ztn ps3 t eşimdilik 60 hz destekler yani 600 hz tamamen panelle alakalı

ya ben zaten plazmayı araştırırken medıa markt taki adamlar söylediler istersen sana başka tv verelim eve gidince anlamassın dediler :D yani ps3 çalışırken 60 hz yazmasına kafayı takmıyım değil mi? :D
  • quote:

quote:

quote:

quote:

ya ben zaten plazmayı araştırırken medıa markt taki adamlar söylediler istersen sana başka tv verelim eve gidince anlamassın dediler :D yani ps3 çalışırken 60 hz yazmasına kafayı takmıyım değil mi? :D

takma tabii bu mormal bi durum ps3 tvye verdiği sinyal o yani 1080p 60hz oyun acılırkende dikkat edersen 720 60hz yazar anladın sorun yok yanii
  • herkese iyi akşamlar,42u20e kullanıcısıyım.panelle ilgili takıldığım birşey hakkında bilginizi istiyorum.SD yayın izlemekteyim izleme esnasında
    EKRAN EN-BOY AYARI :OTOMATİK ,
    16:9 RESİM ÜSTÜ TARAMA :AÇIK / KAPALI ( her ikisindede )
    olduğu durumlarda görüntü panelden taşıyor , tv kanal logosu ekrandan çıkıyor bir süre sonra bazen düzeliyor bazen o şekilde kalıyor.ayarlarda mı bir problemim var yoksa panelde mi anlayamadım.
    cevaplandırabilirseniz sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SSWSS

herkese iyi akşamlar,42u20e kullanıcısıyım.panelle ilgili takıldığım birşey hakkında bilginizi istiyorum.SD yayın izlemekteyim izleme esnasında
    olduğu durumlarda görüntü panelden taşıyor , tv kanal logosu ekrandan çıkıyor bir süre sonra bazen düzeliyor bazen o şekilde kalıyor.ayarlarda mı bir problemim var yoksa panelde mi anlayamadım.

slm dostum bu anlattıkların birer özelliktir ekran en boy oranı otomatik olunca göörüntü taşıyo ara sırada normale dönüyo bu özellik logo yanığı engellemek icin yapılmıştır uzun süreli aynı kanal izleme durumunda oluşabilecek logo izi kalma gibi durumları en aza indirmek icin panel görüntüyü ara sıra değiştirir otomatik modda böledir yani bu özellikler tamamen panele bağlı özellikler korkacak bi durum yok bende 42s20 e kullanıyorum aynı şekilde bendede var
  • quote:

quote:

herkese iyi akşamlar,42u20e kullanıcısıyım.panelle ilgili takıldığım birşey hakkında bilginizi istiyorum.SD yayın izlemekteyim izleme esnasında

slm dostum bu anlattıkların birer özelliktir ekran en boy oranı otomatik olunca göörüntü taşıyo ara sırada normale dönüyo bu özellik logo yanığı engellemek icin yapılmıştır uzun süreli aynı kanal izleme durumunda oluşabilecek logo izi kalma gibi durumları en aza indirmek icin panel görüntüyü ara sıra değiştirir otomatik modda böledir yani bu özellikler tamamen panele bağlı özellikler korkacak bi durum yok bende 42s20 e kullanıyorum aynı şekilde bendede var

peki aynı şey s20 çindemi geçerli acaba? yani en kazla nekadar aynı kanalada kalsın?
  • quote:

quote:

quote:

peki aynı şey s20 çindemi geçerli acaba? yani en kazla nekadar aynı kanalada kalsın?

gecerlidir tabiki normal ayarda kullandığın sürece sıkıntı olcağını sanmıyorum cünkü raklamlar vs zapping yapmadan duramama hastalığım olduğu icin süre o kadar önemli değil bence bu olay tamamen görüntü ayarlarıyla ilgili bence dinamik modda kullansak renk ayarları parlaklık ayarları canlı renkler falan cok yüksek olsa bence kısa süre zarfında bu gibi durumlar olabilir image retention burn in logo yanması vs vs ben normal modda kullanıyorum sd izlerken film izlerkende sinema modunda şuana kadar sorun yok yani zaten uzun süre bi kanalı syrettiğimiz olmuyo oluyosada kanal zaten baya hareketli oluyo reklam vs vs yani normal görüntü ayarlarında kullandığın sürece sorun olmaz
  • bilgi için teşekkürler
  • @PcCopat

Bilgisayarda filmler takılma yapmıyor ama dedigim gibi plazmada da oyle anormal bir takılma yok.Sadece o da cıkarsa 2-3 kez siyah
    cizgiler cıkıyor.Bu bir degistirme nedeni olabilir mi bilmiyorum acıkcası..
  • quote:

@PcCopat

Bilgisayarda filmler takılma yapmıyor ama dedigim gibi plazmada da oyle anormal bir takılma yok.Sadece o da cıkarsa 2-3 kez siyah
    cizgiler cıkıyor.Bu bir degistirme nedeni olabilir mi bilmiyorum acıkcası..

bahsettiğiniz takılmalar kullandığınız media player ile ilgili olabilir daha çok
  • Değiştirme talebinde bulunun isterseniz. Hazır yeni almışken, sorgusuz değiştirmek zorundalar.
  • Evet haklısınız arkadaslar ben bir şansımı deneyeyim...
  • quote:

Evet haklısınız arkadaslar ben bir şansımı deneyeyim...

sorun kesin televizyondan mı emin misin?

geçenlerde ben 1080p avatar filmi ilzerken görüntü takılıyordu ama benim aklıma ilk gelen media player ile ilgili olmasıydı ve haklıydım bunu düşünün bence
  • bilişimi es geçersek, istanbul'da en ucuz nerde satılıyor bu televizyon?

en son alan bilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nicomedian

bilişimi es geçersek, istanbul'da en ucuz nerde satılıyor bu televizyon?

http://www.vatanbilgisayar.com/panasonic-tx-p42s20e-full-hd-106cm-plazma-tv,-1920x1080,-600-hz,3xhdmi-tx-p42s20e/productdetails.aspx?I_ID=44867 ayrıca elektornik marketlerde elektro worl mediamrket ve teknosalarda bulabilirisn kampanya dahilinde fiyat indirimine gitmiş olabilirler mağazala git ama sitelerinde fiyat yüksek görünebilir
  • @Hıdır

Bende zaten media playerdan bahsediyorum.Allahtan tv sağlam yani bir sıkıntım yok o konuda.
    Ama media playerında her zaman yaptığı bir şey değil işte,o yüzden boşu boşuna hb ya yollayıp
    geri gelsin istemiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nicomedian

bilişimi es geçersek, istanbul'da en ucuz nerde satılıyor bu televizyon?

Sanırım son alanlardan biriyim ve Kartal Soganlık M1 Teknosa'dan 1400'e almıstım.Kampanya bittikten
    10 gün sonra flan ellerinde kalmıstı.Dün media markt da gordugumde fiyatı 1900 TL idi.
  • Media player bende de sorun vermeye başladı... Sanırım ayıplı malları ucuz fiyata ellerinden çıkarıyorlar. O yatay çizgilenme ara sıra bende de oluyor. Bir de uzun süre pause da kaldığında ve play e bastığımda ses cızırtılı devam ediyor... Donma olayı yok.

Edit: Cihaz tamamen öldü. Hiç görüntü vermiyor. Hepsiburada da arıza bildirimi yaptım ama mükemmel müşteri hizmetlerinden hala cevap bekliyorum....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PcCopat -- 15 Ağustos 2010; 0:54:25 >
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.