Şimdi Ara

PANASONİC TX-P42S20E PLAZMA TV PS3 İÇİN ALINIRMI? (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
331
Cevap
2
Favori
26.242
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sanırım ancak ben İ.B den almam imkansız gibi ben zimirdeyim ve kargo işleriyle falan uğrasamıycam ve basa yerlere S20 modeli gelmedimi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: albawarden

panelin yanındaki V- tuşuna basılı tutarken kumandadan 3 kez sıfır (0) a bas. çıkan menüde önce 2 sonra 0 a bas. Ardından en altın ya tarafındaki kutuya gelerek mute ye basılı tut. yanlış hatırlamıyosam bu şekildeydi. karşında çalışma süresi ve açılma kapanma sayısı

Bu işlemi gerçekleştiremedim. biraz daha ayrıntılı anlatabilecek varmı? teşekkürler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: fagala

quote:

Orijinalden alıntı: albawarden

panelin yanındaki V- tuşuna basılı tutarken kumandadan 3 kez sıfır (0) a bas. çıkan menüde önce 2 sonra 0 a bas. Ardından en altın ya tarafındaki kutuya gelerek mute ye basılı tut. yanlış hatırlamıyosam bu şekildeydi. karşında çalışma süresi ve açılma kapanma sayısı

Bu işlemi gerçekleştiremedim. biraz daha ayrıntılı anlatabilecek varmı? teşekkürler..

bu menüye girmek pek tavsiye edilmiyor! isterseniz de panasonicliler konusunda deepkurt adlı arkadaştan alıntı yaptım:

"Elimizde kumanda TV nin yanına gidiyoruz ve yan paneldeki kullanım düğmelerinden V- tuşunu basılı tutarken kumandadan 3 defa sıfıra “0” basıyoruz. 2-3 saniye sonra gizli menü açılıyor. Menü içerisinde hareket etmeyi çözemedim henüz. Ancak 2 tuşuna ardından OK e basınca yeni bir sayfa açılıyor. Burada en alt yazılı satıra gelip, hemen sağ yanındaki boş kutuya geliyoruz. Kumandadan mute tuşuna 2-3 saniye basılı tutuyoruz ve işte kullanım saati ve başlangıçtan beri kaç kez açılıp kapandığını görebiliyoruz. "

• Teşekkürler işlemi yaptım. 85 saat olmuş....
  • şimdi mediamerketten geldim arkadaslar özelliklere elemanlara dedim g20 ile s20yi yanyana koyalım ve oyun ve birde sd dizi izletelimm

adamlar allah razı olsun her dediğimi yaptılar ve g20nin 5milyona bir kontrastı yüzünden s20ye baya fark ettığını oyunlarda ve hd yayınlarda görülüyor ancak sd de ise hepsi aynı..
  • g20 fiyatı ne kadar peki?
  • 2.400 civarı dostumm.
  • 900 lira fazla vermeye gerek var mı, yok bence. Sonuçta eve getirdiğinde her türlü güzel geliyor gözüne. Hiç şikayetim olmadı daha :)

foto mak bulamıyorum yoksa foto çekicem de... :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PcCopat -- 12 Temmuz 2010; 22:57:45 >
  • 3milyon fazla kontrast ve usb bağlantı ve kaydetme özelliğinide katarsak genede işe yarar özellik yok benim açımdan ha birde int muhabbetide var..
    ha birde 2cammı 3 cammı ne varmıs fazladan koruma olarak kendi sitesinde bulmustum bir ara.. bazı özellikleri bakımından fazla paraya gerek yok haklısın ama 2milyar yada 2.100olursa alınmıcak makine değil..
  • quote:

Orijinalden alıntı: PcCopat

900 lira fazla vermeye gerek var mı, yok bence. Sonuçta eve getirdiğinde her türlü güzel geliyor gözüne. Hiç şikayetim olmadı daha :)

foto mak bulamıyorum yoksa foto çekicem de... :(

sürekli benchmark yapılarak karşılaştırılacaksa aradaki fark görünür tabi fiyat farkını da görmek lazım
  • s20 de usb ve vga bağlantılarının olmaması önemli eksiklik sayılır mı? zaten hdmi varken vga ya gerek yok sanırım.usb ye gelince;benim için tv de usb olması film müzik vs açısından fark etmez.çünkü bu tür içerikleri ya usb li divx playerde yada pc mi direk bağlayarak izlemek daha olası geliyor.ama bazen yazılım güncelleme falan yapılıyor,bu durumda usb olmaması bir sıkıntı yaratır mı?
  • quote:

Teşekkürler işlemi yaptım. 85 saat olmuş....

valla merak ettim ben de baktım 98 saat olmuş yanlız menüden geri çıkamadım ben direk yandaki kapatma düğmesinden kapatmak zorunda kaldım, siz nasıl yaptınız?
  • Usb olmamasi bir sey fark ettirmedi bana. WD media box aldim her turlu formati oynatiyor sonucta elimde 1TB HDD de var. Bakalim bugun yarin gelir kargo.
  • quote:

Usb olmamasi bir sey fark ettirmedi bana. WD media box aldim her turlu formati oynatiyor sonucta elimde 1TB HDD de var. Bakalim bugun yarin gelir kargo.

asıl mevzu görüntü kalitse herkes için ama nedense bu noktada en önemli araç olan media playerları çoğu kişi gözardı edip usb den mkv oynatıyor mu diye çok önmeli bir özellikmiş gibi arıyor, sadece bu iş için tasarlanmış olan media player ile tv ye ufacık bir donanım ekleyip mkv oynatma özelliği karşılatırılamaz bile bence.
    ayrıca tv nin kumanda dan yazılım güncelleme özelliği ile güncelleme direk uydu üzerinden mi yapılıyor eğer öyleyse bu çok kolay olacak ekran kartı driverı günceller gibi güncelleriz yazılımı

• ben s20 yi alırsam dışardan video izlemek için büyük ihtimalle laptopumu bağlayarak izlicem.ilerde htpc kurmayı düşünüyorum ama bir süre laptopla idare edicem.yalnız laptopun ekran çözünürlüğü 1366*768.dolayısıyla 1920*1080 çözünürlükteki bir videoyu oynatırken s20 nin ekranında hangi çözünürlükte izleyebilirim? burda önemli olan ekranın kendi çözünürlüğü mü?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hıdır

quote:

Teşekkürler işlemi yaptım. 85 saat olmuş....

valla merak ettim ben de baktım 98 saat olmuş yanlız menüden geri çıkamadım ben direk yandaki kapatma düğmesinden kapatmak zorunda kaldım, siz nasıl yaptınız?

Bende senin gibi direkt kapatmak zorunda kaldım tv yi...
  • Media player geldi dün, çok pratik. HDD nin tümünü görüyor klasör klasör gezebiliyorsunuz. Altyazıların aynı adda olması gerekiyor sanırım ya da klasör başına bir film bir altyazı olursa otomatik seçiyor. Bir de bazı altyazı türlerini tanımama gibi bir şey var sanırım sadece srt tanıyor olabilir. Kitabını okumadım sadece kullanırkenki fikirlerim bunlar. Tavsiye ederim. MKV izlicez diye 900 lira ekstradan vermeyin.

Ayrıca 720p ve 1080p performansı harika. TV de çok güzel gözüküyor görüntü. Ayna gibi :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PcCopat -- 14 Temmuz 2010; 13:39:23 >
  • quote:

Media player geldi dün, çok pratik. HDD nin tümünü görüyor klasör klasör gezebiliyorsunuz. Altyazıların aynı adda olması gerekiyor sanırım ya da klasör başına bir film bir altyazı olursa otomatik seçiyor. Bir de bazı altyazı türlerini tanımama gibi bir şey var sanırım sadece srt tanıyor olabilir. Kitabını okumadım sadece kullanırkenki fikirlerim bunlar. Tavsiye ederim. MKV izlicez diye 900 lira ekstradan vermeyin.

Ayrıca 720p ve 1080p performansı harika. TV de çok güzel gözüküyor görüntü. Ayna gibi :)

Doğru ve yerinde bir hareket olmuş sizinkisi.

USB den MKV olayına hiç gerek yok.Boşuna para vermeyin

• Bende Panny S20 nin yanına Lg 904 yada Sony 680 ev sinema sistemlerinden birini almayı düşünüyordum ama
    onlar sanırım mkv oynatmıyor.Bu yüzden kararsız kalmış durumdayım

PcCopat acaba senin gibi media player mı alsam? Güle güle kullan bu arada...
  • quote:

Orijinalden alıntı: gümüş_süvari

ben s20 yi alırsam dışardan video izlemek için büyük ihtimalle laptopumu bağlayarak izlicem.ilerde htpc kurmayı düşünüyorum ama bir süre laptopla idare edicem.yalnız laptopun ekran çözünürlüğü 1366*768.dolayısıyla 1920*1080 çözünürlükteki bir videoyu oynatırken s20 nin ekranında hangi çözünürlükte izleyebilirim? burda önemli olan ekranın kendi çözünürlüğü mü?

hdmı la bağlarsan ekran kartı s20 ekranını tanır ve 1920/1080 olarak değişir cözünürlük yanii s20 masa üstü ekranı olarak kullanabilirisn ben öle yapıyorum burda önemli olan ekran kartının en son driverleri yüklü olması gerekir bende laptopumu hdmı bağlıyorum s20 paneli tek ekran olarak ayarlıyorum olay bitiyo önümde 42'' ekran 1920/1080 cözünürlük

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.