Şimdi Ara

Geely Emgrand EC7 (55. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
3.253
Cevap
19
Favori
686.164
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • güzel inceleme atlasbey teşekkürler, arabanızda güzel
  • Teşekkürler elimden geldikçe yardımcı olmaya çalışıyorum
  • Atlasbey, paylaşımlar için teşekkürler.

Otomobil, günümüzün ekonomik şartlarında, ciddi bir yatırım oldu. Dolayısı ile, önemli bir kaynak ve başvuru yeri haline gelen forumlarda "gerçek" kullanıcıların "dürüst" yorumlarına ihtiyacımız var.

Böylece insanlar zar zor kazandıkları paralarını yanlış değerlendirmemiş olurlar.

Malesef bir süredir bu başlık altında oldukça abartılı yorumlar görüyorduk.

Bu sebeple insanlar ister istemez tepkili idiler.

Sizin paylaşımlarınızdan bir çok üyemizin faydalanacağını düşünüyorum.

İyi forumlar dilerim.
  • Gaza geldim :) arabayı yıkatınca bende resimlerini çeker yuklerim ardından da bir video çekerim.. başlık Geely Emgrand EC7 ama bende Geely Eco Comfort 1.3 GT var sorun olmaz umarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turuncu Sakal

quote:

Orijinalden alıntı: Atlasbey

quote:

Orijinalden alıntı: Turuncu Sakal

fakelerin biri gidiyo diğeri geliyo

Arkadaşım fake değilim onu söyleyim siteye resim yüklemeye çalıştıkça resimde script var diye kabul etmiyor eğer başka yolu varsa söyle o şekilde yükleyim resimleri ???

emgrand banlandıktan sonra fm350 ve atlasbey aynı günde açılmış ve direk olarak buraya yazı yazmışlar.bu 3 üyeliğin de profilinde isim olarak ali yazıyor. bu kadar fake hesabın olduğu bir konuda böyle tesadüflerin olması insanı ister istemez şüphelendiriyor.

resim koymak istiyorsanız herhangi bir resim upload sitesine resimleri yükleyip linkini buraya yapıştırın

istesen bide nufus müdürlüğünden nufus kayıt örneği alalım birader ne alaka 3-5 kişi aynı günde girmiş çıkmış ben 1 yıldır izliyorum girip çıkıyorum siteye nikimi değiştim o kadar illada albay yarbay yazması lazım değil niklerin başında bu arada fazla kıdem meraklısı olmayın erkenkondudan alırlar sivritepeye bu arada EMGRAND ın HB i çıkmış birazda onun reklamını yapın

• quote:

Orijinalden alıntı: BIXI MAN

Yakıt tüketimi müthişmiş valla... 100 Km de 6,5 Lt civarı LPG tüketiyor muşşşşşş.....
    Tam komedi valla... Neredeyse gizli Hybrid felan diyecekler araç için...
    98 Hp lik güç 1400 Kg ya yaklaşacak olan dolu ağırlığı 130-140 km süratler ile gidecekleri yere ulaştıracak , ama 6,5 Lt Lpg yakacak...
    Diğer bir değiş ile 5 Lt benzin tüketecek....!!!!

Ne gerek var bu kadar yalan dolana... ???

arkadaşlar ben 1 sene önce aldım EMGRAND ı 10000 km yaptım 1depo ile uzun yolda 700 km gittim hızda 110 -130 arası değişti. bu arada aracın orijinal lastikleri 205-65-15 di ben 225-45-17 yaptım bununda etkisi var tabiki. 10000 bakımıda 218 tl tuttu. hesabını siz yapın arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: fm350

quote:

Orijinalden alıntı: BIXI MAN

Yakıt tüketimi müthişmiş valla... 100 Km de 6,5 Lt civarı LPG tüketiyor muşşşşşş.....
    Tam komedi valla... Neredeyse gizli Hybrid felan diyecekler araç için...
    98 Hp lik güç 1400 Kg ya yaklaşacak olan dolu ağırlığı 130-140 km süratler ile gidecekleri yere ulaştıracak , ama 6,5 Lt Lpg yakacak...
    Diğer bir değiş ile 5 Lt benzin tüketecek....!!!!

Ne gerek var bu kadar yalan dolana... ???

arkadaşlar ben 1 sene önce aldım EMGRAND ı 10000 km yaptım 1depo ile uzun yolda 700 km gittim hızda 110 -130 arası değişti. bu arada aracın orijinal lastikleri 205-65-15 di ben 225-45-17 yaptım bununda etkisi var tabiki. 10000 bakımıda 218 tl tuttu. hesabını siz yapın arkadaşlar

Litresi 4.32 Tl olarak yakıt fiyatını alırsak , deponunda 45 Lt lik kısmını kullandığınızı varsayalım , Rezerv e dokunmadık diyelim....
    700 Km yi 45 Lt benzin ile almak demek , 100 Km de 6.4 Lt tüketim değerleri demektir...

Bu da Emgrand ın uzun yol yakıt tüketimi için bence makul bir rakamdır.. ( 98 Hp güç ve + 1200 Kg lık ağırlığa göre )

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fm350 -- 26 Eylül 2011; 18:12:03 >
  • geely sitesinde ortalama 7, 5 litre yaziyor, agirliga ve güce göre okey. sonucta Benzinli araba..
    ama periyodik 10000km bakim araliklari oldukca az , bence....minimum 15 bin olmasi lazim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Toorop

Atlasbey, paylaşımlar için teşekkürler.

Otomobil, günümüzün ekonomik şartlarında, ciddi bir yatırım oldu. Dolayısı ile, önemli bir kaynak ve başvuru yeri haline gelen forumlarda "gerçek" kullanıcıların "dürüst" yorumlarına ihtiyacımız var.

Böylece insanlar zar zor kazandıkları paralarını yanlış değerlendirmemiş olurlar.

Malesef bir süredir bu başlık altında oldukça abartılı yorumlar görüyorduk.

Bu sebeple insanlar ister istemez tepkili idiler.

Sizin paylaşımlarınızdan bir çok üyemizin faydalanacağını düşünüyorum.

İyi forumlar dilerim.

Alacak yada kullanacak arkadaşlara ışık tutmak amacım faydalı olabiliyorsak ne mutlu kimse boş yere para vermesin

• quote:

Orijinalden alıntı: Muavinkonsolos

Atlasbey, yorum ve resimler icin tesekkürler...ilk 15-20000km yi sorunsuz geride birakmissiniz,
    ki bu simdilik ciddi bir rakam degil, ama gercek bir paylasimci olmaniz DHforum ve emgrand ile
    ilgilenen arkadaslar icin önemli bir kaynak...aracinizi güle güle kullanin...
    yorumlarinizi ve tecrübelerinizin devamini dilemek umuduyla

Evet kardeş ileride nasıl sonuçlarla karşılacağız bunu zaman gösterecek temennileriniz içinde teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Atlasbey

quote:

Orijinalden alıntı: Muavinkonsolos

Atlasbey, yorum ve resimler icin tesekkürler...ilk 15-20000km yi sorunsuz geride birakmissiniz,
    ki bu simdilik ciddi bir rakam degil, ama gercek bir paylasimci olmaniz DHforum ve emgrand ile
    ilgilenen arkadaslar icin önemli bir kaynak...aracinizi güle güle kullanin...
    yorumlarinizi ve tecrübelerinizin devamini dilemek umuduyla

Evet kardeş ileride nasıl sonuçlarla karşılacağız bunu zaman gösterecek temennileriniz içinde teşekkür ederim

Güzel video.

• Bu Aracın TurBo Dizeli Olsaydı Satış Manyağı Olurdu Sölim size
  • Bu akşam, arabamızı teslim aldık. :)
  • hayırlı olsun.
  • Özelimden hayırlı olsun iletisini almak hoşuma gitti. Ama genelden de hayırlı olsun iletisi almayı beklerdim. Neysem. Sağlık olsun. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: fizik72

hayırlı olsun.

He he...Aynı zaman diliminde iletileri göndermişiz. Bu nedenle üzerinize alınmayın. Ayrıca da çok teşekkür ederim.:)
  • Bütçenize göre hareket etmek isterseniz. Tavsiye ederim. Alan birisi olarak...Herkese iyi akşamlar.
  • Bu akşam, arabamızı teslim aldık. :)

...laf olsun kaset dolsun..ayni filmi tekrar tekrar seyretmek insanin kafasini sisiriyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Muavinkonsolos -- 15 Ekim 2011; 7:32:10 >
  • Dış görünüşü güzel ama içini begenmedim.Motor 98 bg torkda az

Lpg takılıp binilebilir bu araca.
  • 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.