Şimdi Ara

BMW E46 / 3 SERİSİ TÜM PAYLAŞIMLAR (103. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.437
Cevap
73
Favori
582.151
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar E46 320i'nin teyp girişine kaset dönüştürücüsü almak istiyorum. Önerdiğiniz bir marka/model var mıdır?

Gördüğüm kadarıyla aux, usb, microSD, hatta bluetooth'lu bile olanı varmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eaglemania

arkadaşlar E46 320i'nin teyp girişine kaset dönüştürücüsü almak istiyorum. Önerdiğiniz bir marka/model var mıdır?

Gördüğüm kadarıyla aux, usb, microSD, hatta bluetooth'lu bile olanı varmış.

başka ürünlerle zaman kaybetme derim.

http://urun.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/bmw-3-series-e46-1998-2005-bluetooth-usb-aux-apa-224740534?gclid=CjwKEAjw8Jy8BRCE0pOC9qzRhkMSJABC1pvJSpNPQx8oimWc4A9dKthauFztbIFimr41cNJ8Bp4-CBoCTEPw_wcB&ggmktg=PaidSearch*PLA*232252887*22324021047*58375872447*pla**pla-79002696327&mpch=ads&ggmktg1=PaidSearch*******&scxid=14489-145818-2357-0

• tuna1979 T kullanıcısına yanıt
    linkini paylaştığım tarzda birşeyler al. kullandığındada faydasını görmüş olursun. ama ben olsam gider orjinal çıkma x5 gibi 5 serindeki gidi navili tvli teyp alırdım veya bmw nin orjinal aux ve blout. alırdım.

bu linki bi incele derim hem birebir orjinal veya alternatif linklerede bakabilirsin.

http://www.ebay.co.uk/itm/Bmw-X5-X3-3-5-7-Series-digital-Freeview-TV-tuner-Tv-In-Motion-Reverse-camera-/122044603312
  • 2002 Model 316İ almak istiyorum.Aracı expertize gösterdiğimde "Katalizör dönüşüm oranı makul değil.Katalizör ses yapıyor.Araç hızı sinyali donanım hatalı.Ön yolcu tarafı ön koltuk doluluğu algılaması kapalı.Karterden yağ sızıntısı var" diye rapor verdi.Aracı almak istiyorum fakat bu yazılanların fiyatı çok tutarmı.Aldığımda sıkıntı olur mu Araç 240.000 km'de konu ile yorumlarınızı bekliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • E46 kasaya hayranım fakat temizini bulmak zor gibi. En mantıklı model ve fiyat ne olmalı sizce? 316i ve 318 arasında fark yok gibi sebebi nedir?

• 2500-3000

w0nderkid ; 50 bin dolaylarında temizini bulabilirsin onlarda genelde tok satıcılardır. onlardan biriside benim.
  • w0nderkid kullanıcısına yanıt
    Almayı düşünüyorsanız fiyatı iyi gibi geldi bi göz atın isterseniz.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-mami-garage-den-1998-318i-gumruk-cikisli-157%2C000km-orj-320567317/detay

• yolyordam35 kullanıcısına yanıt
    bumu önerdiğiniz ilan iteleyebilecekleri son sahibini arıyorlar.
  • mevsimsiz_kar45 kullanıcısına yanıt
    Sadece arkadasa incelesin dedim. Satın almak zorunda değil sonuçta.

• Teşekkürler ilginiz için fakat araç cidden ölü görünüyor. Şuan almayı düşünmüyorum, ön araştırma diyelim :)

• Yardımlarınız için teşekkürler.Bir sorum daha olacak, 316İ 2002 modele hangi yağı kullanmak gerekli, Mobil 1 ESP Formula 5W-30 sizce uygunmudur.Tecrübelerinize ihtiyacım var.

• quote:

Orijinalden alıntı: dogan-16

Yardımlarınız için teşekkürler.Bir sorum daha olacak, 316İ 2002 modele hangi yağı kullanmak gerekli, Mobil 1 ESP Formula 5W-30 sizce uygunmudur.Tecrübelerinize ihtiyacım var.

http://applications.castrol.com/oilselector/tr_tr/c/search
  • Berk Özkan B kullanıcısına yanıt
    selamlar bi konu kafama takılıyor bu araçların aynı segment ve model de olmalarına rağmen niye bazılarının direksiyon simitleri farklı biligisi olan var mı ?***
  • memetp M kullanıcısına yanıt
    donanım farkı. aynı aracın temiz şekilde 30 a satılıyorken diğer tarafta birkaç parça boyalı (kazalı değil) aynı aracın 50 ye satılması gibi premium markalarda fiyat aracın modeline göre değilde donanımına göre belli olur.
  • yolyordam35 kullanıcısına yanıt
    Aman uzak durun. İzmir'de ekseriyetle e39 toplayıp satan bi güruh var. Linkteki galeri de onlara benzer çalışıyor. Genelde ekmeğini yemiş araçları ucuza alıp ucuza satıyorlar.
    Özel bir araç denk gelmedikçe biniciden almak yeğdir.

Direksiyonu soran olmuş. Orijinal M direksiyon yaklaşık bin lira maliyetle takılabiliyor. Daha uyguna yapan da vardır. Beğendiğiniz araçta yoksa sunroof ekletemezsiniz, koltuk taktıramazsınız, çok maliyetli. Ama dijital klima, fonksiyonel M direksiyon gibi aksamlar sonradan ilave edilebiliyor. Tabii ki donanımın da fabrikasyon olanı makbul.

Satıcıdan şasi numarasının son 7 hanesini öğrenmek suretiyle fabrika çıkışlı donanımları sorgulayabilirsiniz
    http://bimmer.work/

• E 46 3.20 ci almayı planlıyorum. Nelere dikkat etmeliyim? Boyalı olması benim için önemli değil büyük kazası olmasın yeterki. Motor, şanzıman, yürüyen asıl önemli olanlar. Sonuçta arabayı götüren boyası değil kaldıki bu araçlar 12-15 senelik olmuş durumda.

• quote:

Orijinalden alıntı: Al-Yeleli Arslan

E 46 3.20 ci almayı planlıyorum. Nelere dikkat etmeliyim? Boyalı olması benim için önemli değil büyük kazası olmasın yeterki. Motor, şanzıman, yürüyen asıl önemli olanlar. Sonuçta arabayı götüren boyası değil kaldıki bu araçlar 12-15 senelik olmuş durumda.

temizini bulmaya çalış. daha doğrusu bakımlısını bulmaya çalış.

şimdi sana masraf açacak parçaları söyleyeyim;
    triger
    şaft köselesi
    akü
    konjektör (kömürler) ve şarj sargıları
    alt takım
    motor komple conta set
    amortisör
    lastik
    fren balata ve diskler
    tüm araç plastik takozlar
    v kayış ve gergileri
    bujiler
    ufak tefek çatlak hortumlar
    klima gazı
    yağ ve filitreler
    ufak tefek elektrik kablo ve ampuller
    ön far camı
    bi-xenon mercek
    cam silgeçleri
    katalitik konvertör
    benzin filitresi ve varsa lpg filitre ve yağı
    benzin popmpası ve lpg şamandırası
    detaylı temizlik
    bu gibi masraflardan kaçamazsın. bunlardan ne kadarı yeni değişmişse o kadar az masrafın olur (gerçi genelde yalan söylerler ama). ne marka araba alırsan al. bunlar olacak ilk önce bunlar için 6-8 bin lira kenara ayırman gerekli. bu bakımları yapınca en az 100 bin km sorunsuz binersin. sadece yağ değiş devam edersin.

bu tür bakımları yaptığınız, eksik etmediğiniz sürece motor milyon km yapar.

• Merhaba Arkadaşlar,
    enim 2005 3.18i son zamanlarda düşük avansla çalışıyor. Yani devir göstergesi biraz daha 500 devir/dakikaya yakın gözüküyor. Bir de vitesi takınca arabadan bir homurtu geliyor. Sanki güç biniyor ve zorlanıyor gibi. Gerçi bu homurtu, -özellikle yazın- önceki Golf V FSI aracımda da olurdu ama yaz sıcaklığından olduğunu düşünürdüm. Sizlerin de böyle bir durumla karşılaşıp karşılaşmadığınızı öğrenmek istiyorum.

İkinci olarak da , arka amortisörleri değiştireceğim. Tavsiye edeceğiniz bir marka ve İstanbul için uygun fiyatlı bir satıcı var mıdır?

Teşekkürler...
  • arkadaşlar bmw e46 ile leon 1.4 tsı 2010-08 arasında kaldım . konfor ve üzmeyen olarak hangisini tavsiye edersiniz?
  • 
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.