Şimdi Ara

BMW E46 / 3 SERİSİ TÜM PAYLAŞIMLAR (31. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.437
Cevap
73
Favori
582.267
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim de otomatik vites taraftariyim bmw bakiyorum nedense icimden bi his bmw yi manuel al diyo ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MAHMUTQ kullanıcısına yanıt
    slm kardes, bende 98 model e 46 kasa 318i var ve 40 ltlik tup var,sehir ici full depo 370 km gidiyor sehir disi ise 450 km yi gectigi oluyor

• Yeni konu acmak istemedim ama cvp veren olmuyorr

• quote:

Orijinalden alıntı: aydin068

slm kardes, bende 98 model e 46 kasa 318i var ve 40 ltlik tup var,sehir ici full depo 370 km gidiyor sehir disi ise 450 km yi gectigi oluyor

Anladim yakit tamam o zaman peki modeller nasil sorun aciyor mu 2002 sonrasi yeni motor 3.16i mi alinir yoksa 3.18 senin kasa mı. aracin manuel dimi?

• Gkh_ kullanıcısına yanıt
    MERHABA 2003 3.18 VAR BENDEDE yeni prins marka tup taktirdim 40 lt aliyor ve max 330 km yapiyor hatta gecen 255 km de bitti kafayi yicem ayari falan mi bozul du acaba ama benim arac 3.18 olmasina ragmen 2000 motor ondan midiri acaba
    @Gkh_
  • mpoveribo M kullanıcısına yanıt
    merhaba ayni sorun bendede oldu aracimi detayli temizlige goturdukten sonra oldu motoru yikadiklari icin. Servise goturdum 684 euro ya merkez biseyinin degfismesi lazim dediler bide sol kapi kilidi sorunlu oldugu icin surekli alarm caliyor dediler hicbirsey yapmadim araca kendiliginden gecti umarim seninkide gecer
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguzkursun

MERHABA 2003 3.18 VAR BENDEDE yeni prins marka tup taktirdim 40 lt aliyor ve max 330 km yapiyor hatta gecen 255 km de bitti kafayi yicem ayari falan mi bozul du acaba ama benim arac 3.18 olmasina ragmen 2000 motor ondan midiri acaba
    @Gkh_

Oguz kardes bende honda crv var 2000 motor 150 beygir otomatik vites lpg de 95 tl ye uzun yolda 300 km yapiyor
    banada cok yakiyor gibi geliyor ama normaldir bence bende baktiricam bi ara lpg ayarini cok hassas yapmalari lazim performans arti tasarrufta dusunmeleri lazim baglasinlar arabaya leptopu surus yaparak ayarlattir cok iyi oluyor nerde taktirdin prins lpg yi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gkh_ -- 15 Eylül 2013; 21:58:31 >
  • Gkh_ kullanıcısına yanıt
    umraniyede adini hatirlamagim biryerde taktirdim. Ama birdaha oraya goturmek istemiyorum bikez goturdum bir alet takti 20 saniye sonra okey oldu dedi ama bisey degirsmedi surerek falan yapmadilar yani.
  • arkadaslar aracimi anahtarla camlari acilip kapaniyordu ama ne olduysa suan kilitledigimde kapaniyor acmak istedigimde acilmiyor nasil duzeltebilirim
    arac 2003 3/18ia
  • Yeni motor denile 2002 model 3.16 mi 2000 2001 model 3.18 mi arkadaslar 3.16 gitmez diyorlar sizce hangisini almam gerek fazla hiz tutkunu da degilim aslinda ama 5 kiside zorlaniyor diyolar 3.16 yi sizce nasil bisy soyleyin arada kaldim

• programmer_onur

bana kalırsa manuel tercih et
  • arkdaşlar şu arabay bir göz atabilirmisiniz? ne dersiniz fiyat ne eder tam olarak bu kas hakkında bilgim yok?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-ev-alacagimdan-dolayi-satilik-137983504/detay
  • heisenbergdios H kullanıcısına yanıt
    Arka lastiklerden bir tanesindeki abs sensörü yada el freni sensörü bu hatayı verdirebilir. Bende de bir dönem aynı şekilde ikisi yanıyordu. Sorna düzeldi.http://www.diagnostic-world.com/pages/e46_dash_lights_195119.cfm bu sayfanın en altında senin sorununa benzer ( benim sorunun birebir aynısı) bir durum var. sende Abs uyarısı gelmiyor.
    Bende bazen yanıyordu bu ışıklar. Sonra nasıl söndürdüğümü tam olarak çözemesemde önce el freni ışığını hallediyordum. Sonra arabayı patinaja kalacak şekilde zorladığımda ışıklar sönüyordu. Bu arada bu şekildeyken DSC yada ASC ve ABS aktif değil. Kullanırken dikkat et.

• quote:

Orijinalden alıntı: draculas

Arka lastiklerden bir tanesindeki abs sensörü yada el freni sensörü bu hatayı verdirebilir. Bende de bir dönem aynı şekilde ikisi yanıyordu. Sorna düzeldi.http://www.diagnostic-world.com/pages/e46_dash_lights_195119.cfm bu sayfanın en altında senin sorununa benzer ( benim sorunun birebir aynısı) bir durum var. sende Abs uyarısı gelmiyor.
    Bende bazen yanıyordu bu ışıklar. Sonra nasıl söndürdüğümü tam olarak çözemesemde önce el freni ışığını hallediyordum. Sonra arabayı patinaja kalacak şekilde zorladığımda ışıklar sönüyordu. Bu arada bu şekildeyken DSC yada ASC ve ABS aktif değil. Kullanırken dikkat et.

O e46'ların kronik sıkıntısı zaten hocam.. biraz patinaj yapsanız ışıklar sönüyor asc falan devreye giriyor artık kanını bilir olduk bu arabaların :))

Elimden geldiğince yardımcı olabilirim..

• Selam arkadaslar 2003-04 model 320d bakiyoeum ve baktiklarim 200 bin ustu genelde.alinirmi yoksa hic bulasmami dersinis tesekkurler.otomotik vites dusunuyorum

• dentist76m D kullanıcısına yanıt
    Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım bu yüzden doğru yere yazıp yazmadığımdan emin değilim. Benim 2001 model salon paket 316i sedan aracım var direksiyonu çatal direksiyon ama fonksiyonel değil nette fonksiyonel tuş takımı satılıyor bu tuş takımını alıp aracıma taktığım zaman teyp ve cruze hız sabitleme tuşları aktif olur mu bu konuda yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim
  • Selamlar arkadaşlar bişey sormak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim.1994 model gümrükten alınmış 3.25 tds var sizce alınır mı? Bu araçların herhangi bir kronik arızası var mı ? Bmw yi çok seviyorum ama sırf seviyorum diye de bir batağa çökmek istemiyorum malum parçası ve işçiliği pahalı araçlar. Birde almaya karar verirsem kontrol aşamasında en çok neye dikkat etmem gerekiyor yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozgur-pasa -- 6 Ekim 2013; 14:20:47 >
  • Selam herkese.
    Herkes gibi benimde araç alma düşüncem var. M paket ararken bütçemi aştığını gördüm. 2004 3.16 ci manuel araç var. Düzgün bir araç 150 bin km de. En boşu sayılır. Sunroof ve djital klima yok m pakete dair bi parça yok. 30 bin civar fiyatı nasıldır. 1995 model 3.28 den sonra kesmez ama en az bir yıl binmem lazım. Sonrasına bakacaz. Birde 98 e46 3.28 var 26 binlira 240 binde triptonik araç var. Buda düzgün ama m paket değil m dreksiyon ve sunroof var. Bu araç alınırmı. Şanzuman bakımı istermi yakında diğer aracıma 260 binde motor yaptırmıştım buda yakında motor istermi. Bayram sonrası ilk mesaide ikisinden birini almış olurum ozamana kadar fikirlerinizi bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi securtyy -- 17 Ekim 2013; 13:44:13 >
  • 2004 E46 3.20d için turbo lazım, nereden bulabilirim.

• Merhaba.

Ben VW Passat 2004 Exclusive 1.9 TDI Dizel kullanıyorum.

Aracımdan dizel olması ve konforlu olmasından dolayı çok memnunum.

Fakat, bmw E 46 kasasının hastasıyım. Aracımı satıp BMW 1999 Model 3.20 i almayı düşünüyorum.

Yorumlarınız nedir acaba ? Aracımı değiştirmeye değer mi ?

Kimisi model düşürme diyor ve Bmw masraf açabilir başına diyor kimisi onun keyfi başka diyor.

Yorumlarınızı bekliyorum ...
  • 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.