Şimdi Ara

Istanbul'da eski CD satan yerler?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
6.537
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selam oncelikle. Ben bir Megadeth hastasi olarak Megadeth album koleksiyonu yapiyorum :) Topladigim albumleri alirken hepsini 1. baski yani remastered olmayandan aliyorum. Anadolu yakasinda oturdugum icin Akmardan aldim ve orda kalmadi :D Yakin zamanda karsiya gecicem acaba Beyoglunda nerelerde var?
    Bu kadar soz etmisken albumlerimi de yazayim bari :
    -Peace Sells... But Who's Buying? (1986)
    -Countdown to Extinction (1992)
    -Cyrptic Writings (1997)
    -Greatest Hits (2005)
    -Endgame (2009)
    Bi tane de Iron Maiden var : Best of the Beast (1996)

• Bilen yok mu ya?
  • Bu tür bir mekanı İstanbul'da henüz bulamadım ama Ankara'da buldum... Tunalı Hilmi caddesinde pasajın içinde mükemmel bir mekan... Yerden tavana kadar heryer albüm (cd, plak, dvd) ve hepsi orjinal...
  • Kadıköy / Akmar'ın en alt katında eski geniş bir dükkan var.Orjinal Plak,CD,Kaset ve Dvd ler mevcut.Baya büyük bir dükkan.Yanılmıyorsam en alt katta olacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Barbar

Bu tür bir mekanı İstanbul'da henüz bulamadım ama Ankara'da buldum... Tunalı Hilmi caddesinde pasajın içinde mükemmel bir mekan... Yerden tavana kadar heryer albüm (cd, plak, dvd) ve hepsi orjinal...

oranına bı adı adresi telefonu var m yaa ben ıstanbuladyım bi iki d sormak ıstıorum onlara
  • http://www.hammermuzik.com/turkce/mailorder.asp

Hammer'a mail at şunları şunları istiyorum diye. 1 haftaya kalmadan getiriyorlar. Megadeth'i falan getirmelerine de gerek yok vardır zaten orda. Kadıköy'de Hammer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Desecrator
    http://www.hammermuzik.com/turkce/mailorder.asp

Hammer'a mail at şunları şunları istiyorum diye. 1 haftaya kalmadan getiriyorlar. Megadeth'i falan getirmelerine de gerek yok vardır zaten orda. Kadıköy'de Hammer.

Tesekkurler adres icin umarim oradakiler ilk baskidir :)
  • Hammer muzikte yokmus var da remastered versiyon var. :/
  • Abi yalnız ilk baskıları da bulman çok çok zor. Anca E-bay'de falan bakıcaksın ki pahalı olur orda da.
  • Bende
    Killing Is My Business
    Rust In Peace
    Countdown to Extinction
    orijinal çıkış yılı basımları vardı. Verdim sağa sola, eşe dosta..
  • Pahalı olur abi ilk basımlar. Ben Sodom-Obsessed By Cruelty almıştım 2 sene önce, 40 dolar vermiştim.
  • Parasında degilim de bi Rust in Peace isterdim koleksiyonumda :)
    Aslinda GG de bulmustum tam alicaktim satildi fiyati da 25tldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: powermoon
    Bende
    Killing Is My Business
    Rust In Peace
    Countdown to Extinction
    orijinal çıkış yılı basımları vardı. Verdim sağa sola, eşe dosta..

Eline gecerse PM den ulasirsan cok memnun olurum :)
  • Yukari
  • Yukari!
  • up
  • Up :/
  • Selam, aradan bir yil gecti ama hala ariyorsan bende Countdown to Extinction - 1992 ve Peace Sells...But who's buying it - 1986, var.
  • imç de bulabilirsin belki (emin değilim)
  • konu açılalı seneler olsa da yine de sormam gerekiyor. Acaba elinde 3.boyut firmasının 1997 yılında piyasaya sürdüğü Ansiklopedi isimli cd'si mevcut mu? Aşağıdaki resimde de nisan 1997 sayısında CHIP dergisinin cd hakkındaki incelemesi bulunuyor.

Istanbul'da eski CD satan yerler?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.