Şimdi Ara

Sevgili İle Konuşulacak Sohbet Önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
18.939
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ya konu bulmak için neden bu kadar kendini kasıyorsun.Kankanla konuşyormusun gibi rahat ol bir konu üzerinde konuştuğun zaman konular kendi kendine acılır o konudan o konuya bitmek bilmez sonrada nasıl sustururum diye konu acmaya kalkma benden sölemesi
  • Eğer kız arkadaşının müzik sinema kültürü varsa o muhabbet sarar.
  • Dün çıkmaya başladık. Bugün daha ilk günden konuşmuyorsun diye küstü. Konuştuklarımız da sıkıcı oluyor genelde. Msn'de kızın arkadaşı araya girdi özür diledim seni çok seviyorum falan dedim. Ben de falan dedi o da, barıştık yani. Cuma gününe kadar konuşacak bir şeyler bulmam lazım. Kızın arkadaşıyla konuştum kep töreninden falan bahset diyor.
    Ya da o an konu bulmak için ne yapabilirim ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vasili Koslov -- 27 Mayıs 2010; 0:30:33 >

• Buyrun buradan yakın...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coco76 -- 27 Mayıs 2010; 0:28:24 >
  • konuşacak konu çok,bir çok konu hakkında konuşabilirim de,direk odun gibi müzikten bahsedelim,şundan bahsedelim mi denir?
  • Herşeyide kızlar bekliyor ya.Msn de agzından laf alıcam dıye gobegım catlıyor.Muhabbetine doyum olmuyor diyo :D
    Ben soruyorum o cevaplıyor.Konu aca aca bıktım
  • up lan up
  • daha 1 gün olmuş 1 yıl çıkanlar nasıl konu buluyor ? hey allahım ilk sevgilindir kesin...
    normal insanlarla ne konuşuyorsun havadan sudan saçmalayacaksın her türlü. aşk bir oyundur oynamasını biliceksin :)
  • Konuşucak iki kelime bulamıyosanız neden çıkıyosunuz ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.