Şimdi Ara

||| ASUS N61JA-JX114V ve ASUS N61JA-240DV KULLANICILARI ||| 104 ÜYE (343. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.848
Cevap
13
Favori
290.141
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 339340341342343
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bende 240 GB ssd ve RAM önerisi alabilir miyim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar, bende n61 ja kullanıyorum. 2010 yılında almıştım. Çok yoruldu. Biraz gönlünü almak istiyorum. 240 GB bi ssd ve iki tane 4 gb ram ile gönlünü almak istiyorum. Yapan varmı böyle bi şey.. Değer mi sizce bu yorgun ihtiyara..

• quote:

Orijinalden alıntı: bar_min

Merhaba arkadaşlar, bende n61 ja kullanıyorum. 2010 yılında almıştım. Çok yoruldu. Biraz gönlünü almak istiyorum. 240 GB bi ssd ve iki tane 4 gb ram ile gönlünü almak istiyorum. Yapan varmı böyle bi şey.. Değer mi sizce bu yorgun ihtiyara..
    Hocam aynı pc yi kullanıyorum. Ssd yoksa hemen takın. Ölüyü diriltiyo ssd. 2+1 ram vardi yanlış hatırlamıyorsam 2+2 yaptım. Şimdi de hepsini söküp 4+4 yapmak istiyorum. 2. El uygun bişi bulursam takarım artık. Gta 5 yükledim gayet oynatıyo 10 yıllık pc

• Ssd ve ram önerisi alabilirmyiiz

• Dostlar Windows 10 son sürümde, açılışta bazen mavi ekran alıyorum. Bu tarz bir sey yaşayan var mıdır? Hata kodu değişken. Ramlerde sorun yok gibi duruyor.

• Ctrlshft kullanıcısına yanıt

Ssd takarsanız cihaz aşırı iyilesiyor hele stok HDD takılı ise halen. Ekran kartı 5730 ise amd gpu clock tool ile 650 MHz'ten 740'a kadar rahatça cikabiliyorsunuz. Fan çok çalışıyorsa macun degistirin. Laptopu açması falan çok kolay. Ram 4+4 yapın.

İşlemci kısmını yakın zamanda denemek istiyorum. I7 640m ya da en olmadı i3 390m takılabilir gibi duruyor. Ama maximum %30 performans artışı olur, deger mi bilmem.

• N61ja kullanıcısıyım.2010 yılında aldım . Geçenlerde crucial bx500 240 gb ssd taktım. Üzerinde 3 gb ram takılı. Bizim cihazlara hangi frekans voltajda ram uyar arkadaşlar. 4+4 8 yapmak istoyurum . Bi 5 yıl daha gideri var aletin👍

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barbaros023 -- 5 Şubat 2021; 13:35:23 >
  • 
Sayfa: önceki 339340341342343
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.