Şimdi Ara

Nargile Fiyatları(güncel fiyatlar)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
0
Favori
14.867
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Onur nargile 3,5 lira

sizin oralarda ne kadar?
  • 3.5 mu.. Tophane'de 18 verdim,hakkını veriyorlardı ama..İstanbul.
  • izmirde , kaliteli mekanlar 7-7,5 a yapıyorlar.Bizim okulun orda ufak bi börekçi , aynı zamanda kahve var.orda 5 tl ama ufak olanlarından.Sivas baya uygunmuş açıkcası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vadocz -- 23 Mayıs 2010; 23:03:55 >
  • İstanbuldayım
    Bazı yerler 8-10 tl arasında vasat ve ya biraz üzerinde.
    Bazı yerler 15-20 arasında orta dereceli ve ya çok iyi.
    Tabi kalite çok farkediyo.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ugur Gul -- 23 Mayıs 2010; 23:04:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ugur Gul

İstanbuldayım
    Kimi yerler 8-10 tl arasında.
    Bazı yerler 15-20 arasında.
    Tabi kalite çok farkediyo.

• evet sivas'da 3,5 lira tatillerde felan gittiğimde her gün nargileye gidiyorum. Malatya'da kaliteli bir mekanda içmeye kalkarsan 10 lira, normal mekanlarda 7-8
  • Desenize İstanbulda bizi iyi düzeltiyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Özgür Can

evet sivas'da 3,5 lira tatillerde felan gittiğimde her gün nargileye gidiyorum. Malatya'da kaliteli bir mekanda içmeye kalkarsan 10 lira, normal mekanlarda 7-8

Buruciye medresesinde(çifte minarenin yanı)10 lira.Mekan tarihi olduğundan dolayı .Ayrıca nargilesi çok kötü.
  • keşke istanbulda olsam hiç gitmedim ankaradayım
  • Antalya da 9-10 tl arası
  • İstanbul, genelde 8-10 tl, Kallavide 15 tl verip içmiştik bi kere.
    Daha da nargile içmedim o parayı verdikten sonra, camel soft yeter paket 6 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WhereismyMind? -- 23 Mayıs 2010; 23:39:53 >
  • Valla istanbulda eli yüzü düzgün gidilebilir mekanlarda 10dan aşağı görmedim hani vardırda öyle bilinen yerler en aşağı 10 tophanede 12den başlıyo fiyatlar ama fiyatı pahalı diye iyi olacak diye bi kural yok.. Aklımda çorlulu ali paşa medresesi var beyazıt tarafındaymış sanırım çokta ünlü bi yermiş en güzel nargileyi orası yapıyo diyolardı bi gidesim var bakalım varmı giden orayı bilen
  • izmir 7-10 arası. 10 liradan fazla vermedim hiç.
  • 6-10
  • Geçen hafta kuzenlerimle gitmiştim 4 kişi toplam 8 çay bir tanede nargile 45 tl ücret ödemiştik nargile sanırsam 13 TL gibi bir şeydi ama içtiğim en güzel nargile diyebilirim
  • Bizim mahallede 5TL
  • quote:

Orijinalden alıntı: ssmuho

Sivas da

Onur nargile 3,5 lira

sizin oralarda ne kadar?

Len ora bizim yan bina oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkangsk

Valla istanbulda eli yüzü düzgün gidilebilir mekanlarda 10dan aşağı görmedim hani vardırda öyle bilinen yerler en aşağı 10 tophanede 12den başlıyo fiyatlar ama fiyatı pahalı diye iyi olacak diye bi kural yok.. Aklımda çorlulu ali paşa medresesi var beyazıt tarafındaymış sanırım çokta ünlü bi yermiş en güzel nargileyi orası yapıyo diyolardı bi gidesim var bakalım varmı giden orayı bilen

Kahvesi ve çayı da çok güzel oranın, her türlü güzel mekan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Solenzara

quote:

Orijinalden alıntı: murat_5320

quote:

Orijinalden alıntı: ssmuho

Sivas da

Onur nargile 3,5 lira

sizin oralarda ne kadar?

Len ora bizim yan bina oluyor

Davut sen misin yoksa?

Ben ciddiyim.
  • İzmirdeyim 7 7.5 düz,sütlü şaraplı vs 10 tl 15tl arasi gider gelir.istanbulda nargile icenlere acıyorum resmen kazıklıyolar baya bi akraba var oaralarda gittm 1hafta kaldık gecen birotn yeri gezidm tophane beşiktaş kadıköy vs içtiginiz nargile nargile degil ,verdginz paralar cok yuksek,...
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.