DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Meslek Lisesi Not Hesaplama için program olan?
10
Cevap
0
Favori
17.929
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Meslek Lisesi Not Hesaplama için program olan?
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      1727 Mesaj
      23 Mayıs 2010 20:20:03
      Not ortalamamı hesaplıycamda googlea bakındım bulduklarımda ders sayısı yetmiyo elinde meslek liseleri için not ortalama programı veya excel dosyası olan varmı? varsa paylaşabilirmi

ma, take this badge off of me.i can’t use it any more.it’s getting dark, too dark to see.feel like i’m knockin’ on heaven’s door.
      knock, knock, knockin’ on heavens door.knock, knock, knockin’ on heavens door.knock, knock, knockin’ on heavens door.knock, knock, knockin’ on heavens door.
      ma, take these guns away from me.i can’t shoot them any more.there’s a long black cloud following me.feel like i’m knockin’ on heaven’s door.
    • Yarbay
      10588 Mesaj
      23 Mayıs 2010 20:24:20
      Dersten aldığın notun ortalaması (Aynı zamanda karneye geçen not.) X (Çarpı) Dersin haftalık saati = AAA

Böyle böyle tüm dersleri hesapla sonra topla çıkan sonuçları ve 1 haftada gördüğünüz ders saatine böl. Örneğin 37 filan. Ortalaması karnene gelecek Taktir, teşekkür ortalamasıdır. Karne ortalamandır.

Rehberlik görüyorsanız onu ders saatinden çıkartın. Misal 37 ders saatinde 1 ders rehberlikse 36 ya düşürün.

Oldukça basit.

"Türkiye Cumhuriyeti şeyhler, dervişler, müritler, meczuplar memleketi olamaz. En doğru, en hakiki tarikat, medeniyet tarikatıdır." Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK
    • Binbaşı
      1727 Mesaj
      23 Mayıs 2010 20:43:54
      biraz uğraşıyım geçen gün bi yere derslerin kaç saat olduğunu yazmıştım

ma, take this badge off of me.i can’t use it any more.it’s getting dark, too dark to see.feel like i’m knockin’ on heaven’s door.
      knock, knock, knockin’ on heavens door.knock, knock, knockin’ on heavens door.knock, knock, knockin’ on heavens door.knock, knock, knockin’ on heavens door.
      ma, take these guns away from me.i can’t shoot them any more.there’s a long black cloud following me.feel like i’m knockin’ on heaven’s door.
    • Binbaşı
      1727 Mesaj
      23 Mayıs 2010 20:53:39

yanlış bişeyim varmı? hesap makinesiyle çarptım toplamaları bi tek excelden yaptım

• Teğmen
      117 Mesaj
      23 Mayıs 2010 21:48:18
      Benimkini uplayayım. Excelde hazırladım, tüm hesaplama kodları yazılı. Sen sadece notlarını yazıyosun, ortalaman çıkıyor.

Buyur upladım: http://duckload.com/dow.../610172/Ders_Notlar_.xls

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi secondpress -- 23 Mayıs 2010; 21:49:32 >

• Binbaşı
      1727 Mesaj
      23 Mayıs 2010 21:57:37

quote:

Orijinalden alıntı: secondpress

Benimkini uplayayım. Excelde hazırladım, tüm hesaplama kodları yazılı. Sen sadece notlarını yazıyosun, ortalaman çıkıyor.

Buyur upladım: http://duckload.com/dow.../610172/Ders_Notlar_.xls

teşekkürler hemen notları yazalım

• Teğmen
      117 Mesaj
      23 Mayıs 2010 22:01:55
      Ders saatlerini değiştirmeyi unutma ha :D

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      23 Mayıs 2010 22:06:31
      Böyle birşey işini görürse uplayayım.Çok basit bir V.B. numarası.

• Yarbay
      3819 Mesaj
      23 Mayıs 2010 22:11:08
      Kardeşim için ilköğretimi var mı bunun?

• Teğmen
      117 Mesaj
      23 Mayıs 2010 22:20:29
      Bana diyorsan, bende ilköğretim için olanı yok ama yukarıda paylaştığımı, ders adlarını ve saatlarini değiştirirerek kardeşin için kullanabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi secondpress -- 23 Mayıs 2010; 22:21:33 >

• Binbaşı
      1727 Mesaj
      23 Mayıs 2010 22:57:36

quote:

Orijinalden alıntı: secondpress

Ders saatlerini değiştirmeyi unutma ha :D

değiştirdim bide biyoloji yok sizde galiba onuda ekledim bu şeye göre kalıyorum yarın hocaların peşinden koşmaya başlıyım

Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Meslek Lisesi Not Hesaplama için program olan?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.