Şimdi Ara

Meslek Lisesi Not Hesaplama için program olan?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
18.017
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Not ortalamamı hesaplıycamda googlea bakındım bulduklarımda ders sayısı yetmiyo elinde meslek liseleri için not ortalama programı veya excel dosyası olan varmı? varsa paylaşabilirmi

• Dersten aldığın notun ortalaması (Aynı zamanda karneye geçen not.) X (Çarpı) Dersin haftalık saati = AAA

Böyle böyle tüm dersleri hesapla sonra topla çıkan sonuçları ve 1 haftada gördüğünüz ders saatine böl. Örneğin 37 filan. Ortalaması karnene gelecek Taktir, teşekkür ortalamasıdır. Karne ortalamandır.

Rehberlik görüyorsanız onu ders saatinden çıkartın. Misal 37 ders saatinde 1 ders rehberlikse 36 ya düşürün.

Oldukça basit.
  • biraz uğraşıyım geçen gün bi yere derslerin kaç saat olduğunu yazmıştım
  •  Meslek Lisesi Not Hesaplama için program olan?

yanlış bişeyim varmı? hesap makinesiyle çarptım toplamaları bi tek excelden yaptım
  • Benimkini uplayayım. Excelde hazırladım, tüm hesaplama kodları yazılı. Sen sadece notlarını yazıyosun, ortalaman çıkıyor.

Buyur upladım:http://duckload.com/download/610172/Ders_Notlar_.xls

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi secondpress -- 23 Mayıs 2010; 21:49:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: secondpress

Benimkini uplayayım. Excelde hazırladım, tüm hesaplama kodları yazılı. Sen sadece notlarını yazıyosun, ortalaman çıkıyor.

Buyur upladım:http://duckload.com/download/610172/Ders_Notlar_.xls

teşekkürler hemen notları yazalım

• Ders saatlerini değiştirmeyi unutma ha :D
  • Böyle birşey işini görürse uplayayım.Çok basit bir V.B. numarası.

Meslek Lisesi Not Hesaplama için program olan?
  • Kardeşim için ilköğretimi var mı bunun?
  • Bana diyorsan, bende ilköğretim için olanı yok ama yukarıda paylaştığımı, ders adlarını ve saatlarini değiştirirerek kardeşin için kullanabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi secondpress -- 23 Mayıs 2010; 22:21:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: secondpress

Ders saatlerini değiştirmeyi unutma ha :D

değiştirdim bide biyoloji yok sizde galiba onuda ekledim bu şeye göre kalıyorum yarın hocaların peşinden koşmaya başlıyım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.