Şimdi Ara

## Google Chrome™ FAN CLUB ## [by Kaan™] (imzamızda geldi) +150 KİŞİ OLDUKK !! (28. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
620
Cevap
18
Favori
29.241
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar ben 21. sürümünü yükledim ama sayfalarda bi bulanıklık var. laptopum lenovo g570 . 20. sürümünde hiç bi sorun yoktu ama 21 de bulanıklık var azcık da olsa. sizde durum nedir? çözümü ne olabilir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kersoz2003

arkadaşlar ben 21. sürümünü yükledim ama sayfalarda bi bulanıklık var. laptopum lenovo g570 . 20. sürümünde hiç bi sorun yoktu ama 21 de bulanıklık var azcık da olsa. sizde durum nedir? çözümü ne olabilir?

Aman hocam aman 21 sürümü pişmanlık sürümüdür çok kasıyor. Ben ne yapıp edip 20'ye geri döndüm

Bu arada Fan Club'a benide ekleyin :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Andromeda2B -- 6 Ağustos 2012; 18:20:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Empire~

quote:

arkadaşlar ben 21. sürümünü yükledim ama sayfalarda bi bulanıklık var. laptopum lenovo g570 . 20. sürümünde hiç bi sorun yoktu ama 21 de bulanıklık var azcık da olsa. sizde durum nedir? çözümü ne olabilir?

Aman hocam aman 21 sürümü pişmanlık sürümüdür çok kasıyor. Ben ne yapıp edip 20'ye geri döndüm

ya bi de 22 developer sürümü var onu denedim ondan da bu bulanıklık var. napacaz hep 20 kullanamayız. bunu ne yapıp edip google a bildirmemiz lazım. bi msj atsak mı acaba? :)
  • Ekle
  • Daha önce beni ekle yazmıştım ama 10 mart 2011 den beri hiç güncellenmemiş konu.
  • ekle dost
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Empire~

quote:

ya bi de 22 developer sürümü var onu denedim ondan da bu bulanıklık var. napacaz hep 20 kullanamayız. bunu ne yapıp edip google a bildirmemiz lazım. bi msj atsak mı acaba? :)

Atalım nereye atıyoruz
  • ekle
  • ekle hocam
  • Arkadaşlar bahsedilen 20... sürümünü nereden bulup kurabiliriz?

Bende de bir kaç zamandır youtube videolarında yavaş oynatma söz konusu, her zamanki uygulamalar açık, extra bir şey de yok, niye kasıyor anlamadım, belki 21'dendir...
  • Arkadaşlar merhaba,

Ben de Chrome üzerinden oynadığım Top Eleven adlı oyunda Chrome güncellemelerinden dolayı kasılmalar,dalgalanmalar yaşamaktayım.

Eski sürüme dönmek için biraz araştırma yaptım.BURADAN ve BURADAN ilgili sayfalara ulaşıp,yeni sürümleri kaldırabilirsiniz.

Ancak Ben de eski sürüm de 21.0.1180.60 olarak gözüküyor.Araştırma yapmadan önce bir hata yapıp Beta sürüm 21.0.1180.75'i yükledim.

Elinde 20. sürüm olan varsa ve upload edebilirse sevinirim.
  • ekle panpa ama imzmdan memnunum
  • ekleyin, imza değiştirdik okkadar.
  • benide yazın bu arada chrome son güncellemelerde çuvalladı diyorlar sürekli açık filan çıkıyormuş yada hata aslı nedir ben geriden geldiğim için bilmiyorum
  • Chrome de sizde de şöyel bişey oluyor mu ?

İlk başta chrome açtığımda about blank diye bir sayfa geliyor ve biraz bekliyor daha sonra anasayfaya yönlendiriyor. Eğer ki bu about blank yazısı geldiğinde yer imleri menüsünden herhangi bir site adresine tıklarsak hemen yönleniyor ama diğer türlü 10 saniye bekleyip anca google açılıyor. Neden kaynaklanıyor olablir bu durum ?

Birde yer imlerini diğer yer imlerini ve parolaları chrome da nasıl yedeklerim ? Şifreleri unutmasın diye geçmişi temizlerken sadece tarama ve indirme geçmişini temizlete biliyorum toptan bir temizlik yapamıyorum.
  • ekle hocam benide
  • Benide ekle. Bütün tarayuıcıları kuyllandım. Chromeda takıldım kaldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: BL@cKLioN

Merhaba,

Chrome üzerinde dediğiniz gibi anasayfa konusunda bir sıkıntı var.
    Ben,başlangıç sayfasını google olarak ayarladığım zaman arama barının gelmesi yaklaşık 10 saniyeyi buluyor.Onun yerine Ayarlar menüsü altından Başlangıçta ''Yeni Sekme sayfasını aç'' olarak işaretledim.

Eklentilerden de Currently 2.1.7'i indirdim.Açılış sayfasında saat,tarih ve hava durumunu gösteriyor.Sayfa da çabuk açılıyor.

Ben de oldukça fazla değişik şifre,mail adresi kullanan Birisiyim,bu unutmanın,şifrelerin silinmesinin önüne geçmek için Sticky Password Manager adlı küçük programı kullanıyorum.
    Gayet kullanışlı ve sorunsuz bir program.Tavsiye ederim.
    (Ücretsiz sürüm,15 şifre saklanmasına izin veriyor.Şifre girerek bu sayıyı epey arttırabiliyorsunuz.Kullanmayı düşünürseniz Özel Mesaj atabilirsiniz.)

İyi günler.
  • arkadaşlar ekranı büyüttüğüm zaman yani tam ekran modu değil normal ekran modunda başlat çubuğu sayfanın altında kalıyor nasıl çözeriz bunu
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.