Şimdi Ara

Navitech, Nav-pxb 210F, Yeni Nesil Navigasyon Kullananlar ve Alıcak Olanlar Buraya.. (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
475
Cevap
1
Favori
75.925
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: muzo86

quote:

Orijinalden alıntı: _İMKANSIZ_

quote:

farklı konuşma seslerini cihazın orijinaline dokanmadan SD kart içine atmak istiyorum,
    gerektiğinde SD kart üzerinden kullanabilmek için nasıl bir yol izlemeliyim.

cihazınız user navi yi desdekliyor mu yani harici navigasyonu bunu desdekliyor sa cihazınızın ''MobileNavigator'' klasörünü sd karta kopyalayıp kart daki MobileNavigator yazılımının içinde ki CONTENT/VOİCE NİN İÇİNE sesleri koyup sd karttan çalıştırabilirsiniz

ayrıca size pm atmıştım

user navi yi destekleyip desteklemediğini nasıl öğrenirim acaba, malum bu işin daha başındayız

p.m.nize cevap yazdım

cihazınızdan kullanmadıgım için o modeli bilmiyorum engüzeli mail atarak sormanız destek@delco.com.tr

• yolculuk hızımızı ortalamasının kaç km. olduğunu yolculuk sonunda görebiliyormuyuz acaba
  • quote:

quote:

quote:

quote:

farklı konuşma seslerini cihazın orijinaline dokanmadan SD kart içine atmak istiyorum,
    gerektiğinde SD kart üzerinden kullanabilmek için nasıl bir yol izlemeliyim.

cihazınız user navi yi desdekliyor mu yani harici navigasyonu bunu desdekliyor sa cihazınızın ''MobileNavigator'' klasörünü sd karta kopyalayıp kart daki MobileNavigator yazılımının içinde ki CONTENT/VOİCE NİN İÇİNE sesleri koyup sd karttan çalıştırabilirsiniz

ayrıca size pm atmıştım

user navi yi destekleyip desteklemediğini nasıl öğrenirim acaba, malum bu işin daha başındayız

p.m.nize cevap yazdım

cihazınızdan kullanmadıgım için o modeli bilmiyorum engüzeli mail atarak sormanız destek@delco.com.tr

Cihaz user navi yi desteklemiyor bilginize arkadaşlar.

• quote:

yolculuk hızımızı ortalamasının kaç km. olduğunu yolculuk sonunda görebiliyormuyuz acaba

evet görebilirsiniz. yolculuk boyunca da bu bilgileri alabilirsiniz.
  • teşekkürler kurcalarken buldum yol bilgisayarını,
  • bende 215f var. açılış resmşnş ya da arka plan resmini özelleştiremiyor muyuz. ben arka planda yada açılırken kendi istediğim bi fotoğrafı koyamıyor muyum?

mevcut oyunlara yenisi eklenebiliyor mu ya da yeni arayüz ve temalar yok mu ?

Bu konulara hiç değinilmemiş arkadaşlar. Pek kurcalamayı sevmiyor muyuz yoksa :)
  • Arkadaşlar navigasyon esnasında müzik dinleyebiliyor muyuz diye sormuştum ama cevap yazan olmadı. Biri yardımcı olsun lütfen...
  • quote:

Orijinalden alıntı: rodabasi

Arkadaşlar navigasyon esnasında müzik dinleyebiliyor muyuz diye sormuştum ama cevap yazan olmadı. Biri yardımcı olsun lütfen...

Merhaba arkadaşım;

Bu modellerin hepsinde navigasyon sırasında müzik dinleme imkanı malesef olmuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: omercan_84

bende 215f var. açılış resmşnş ya da arka plan resmini özelleştiremiyor muyuz. ben arka planda yada açılırken kendi istediğim bi fotoğrafı koyamıyor muyum?

mevcut oyunlara yenisi eklenebiliyor mu ya da yeni arayüz ve temalar yok mu ?

Bu konulara hiç değinilmemiş arkadaşlar. Pek kurcalamayı sevmiyor muyuz yoksa :)

Merhaba açılış resmini malesef özelleştirme imkanı yok çünkü bu yazılımıyla alakalı birşey, fakat arka plan resmini cihazın içeriğinde bulunan arka plan resimlerini kullanarak özelleştirebilirsin.
    Oyunlar ve temalara gelince onlar içinde yanıtım bildiğim kadarıyla olumsuz:((( yani yükleme şansın yok.
  • bazı arkadaşlar skinlerden bahsetmişler,
    mesela bizim cihazlarımızda mavi ok işareti var onun yerine bir taksi resmi koyabilirmiyiz,
    koyabilirsek bu skini nereden indirebiliriz ve navigasyon cihazında hangi klasöre koymalıyız
  • arkadaşlar nav pxb 205f modeline farklı türkçe sesler atabilirmiyiz sinem,sibelve zeynepten hariç türkçe sesler
  • arkadaşlar yaklaşık 2 hafta oldu alalı ilk günde yapmıştı bugünde aynı şeyi yaptı hatta bir kaç gün önce yine yaptı, ekran simsiyah oluyor ancak ekrana tıklayınca dıt sesi geliyor ama hiç bişey görünmüyor, neden olabilir acaba bir bilginiz vermıdır bu konuda

Not: ancak pili çıkarır takarsam yeniden açılıyor, başka türlü açamıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: semihezer

arkadaşlar nav pxb 205f modeline farklı türkçe sesler atabilirmiyiz sinem,sibelve zeynepten hariç türkçe sesler

Bildiğim kadarıyla kendi seslerinin dışında başka ses klasörü oluşturulamıyor.
  • cihazlarınızda bugüne kadar herhangi bir sorun yaşadınızmı acaba, kapanma ekran kararması açılmama gibi yada başka sorunlar yaşadınızmı.
  • quote:

cihazlarınızda bugüne kadar herhangi bir sorun yaşadınızmı acaba, kapanma ekran kararması açılmama gibi yada başka sorunlar yaşadınızmı.

Bir kere otoyolda kendi kendine kapanıp açıldı. Sanırım haritada bulamadığı bir bölgede nadiren yapabiliyor.
  • Merhabalar;

Cihazlarımız için en son güncelleme şuan için 2010 Q3 'dür. 2010 07 haritası eski versiyonudur. 2010 Q3'ü yüklemeniz halinde cihazınız güncel olacak ve sorunsuz çalışacaktır.,
    Ayrıca 13.09.2010 tarihli Nav-pxb 210F cihazınızdaki problem olduğunu bildiren mailinize istinaden; cihazınızdaki problemin giderilebilmesi için cihazınızı faturası ile birlikte Aras kargo ile ücretsiz olarak İstanbul Merterdeki merkez servisimize (Şikayetinizi de bildirerek) göndermeniz gerekmektedir.

Teşekkürler.

Emine KAHRAMAN
    Ürün Sorumlusu
    Navitech Delco A.Ş
    ----- Original Message -----
    To: info@navitech.com.tr ; info@navitech.com
    Sent: Tuesday, September 14, 2010 7:02 PM
    Subject: [Webden Gelen Mail]

Firma :
    Yetkili :
    Telefon :
    Email :
    Sehir :
    Detay : benim NAV-PBX 210F yi güncelleyemedim ücretli güncelleme seçeneğinde var ama free olan güncelleme yok diyor, eski 2010 03 olan zaten cihazı aldığım gün güncellemiştim 2010 07 haritasını ise günceleyemedim 2 haftalık cihaz hani bir yıl free update verilecekti ne oldu acaba yalanmı olduki
    gonder : Gönder

• quote:

Orijinalden alıntı: DD252Admin

quote:

cihazlarınızda bugüne kadar herhangi bir sorun yaşadınızmı acaba, kapanma ekran kararması açılmama gibi yada başka sorunlar yaşadınızmı.

Bir kere otoyolda kendi kendine kapanıp açıldı. Sanırım haritada bulamadığı bir bölgede nadiren yapabiliyor.

Üzerindeki igo'nun versiyonu tam ne ? 8.3.2.x.x.xx. gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: gps.navigation

quote:

Orijinalden alıntı: DD252Admin

quote:

Üzerindeki igo'nun versiyonu tam ne ? 8.3.2.x.x.xx. gibi

softvare : V3.6.E13.3.25

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muzo86 -- 15 Eylül 2010; 15:22:35 >
  • Selamlar,

Bu cihaz ile iPhone içindeki kişilerini BlueTooth üzerinden eşitleyebilen var mı? Bluetooth ile bağlantı kuruyorum. Arama yapıyorum. Ancak bir türlü (iPhone içinde işaretli olmasına rağmen) gelen aramaları, giden aramaları ve kişileri bir türlü eşleştiremedim.

Bilgisi olan bir arkadaşım cevaplarsa, sevinirim.

Tşk.
  • dün navigon 1400 aldım bugün geri iade etmeye gittim nav px120 almak için.stokta kalmamış aybaşında getirebilceklerini söyledi.bu ürünü tavsiye etti 300 liraya aldım.şuanlık çok güzel haritasınıda güncelledim 2010 Q7 bakalım cuma istanbulda performansı nasıl olcak ?
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.