Şimdi Ara

Sıhhi izin ve hava değişimi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
6.247
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • askeri personelden bende yardım bekliyorum ben 331. dönem kısa dönem askerim 12 aralık 2009 da ilk birliğime katıldım 31 aralık 2009 da yemin ettim dağıtım sonucu balıkesir erdeğe düştüm 2 gün yol izni verdiler bende 2 ocak 2010 da saat 17de birliğime katıldım fakat 4 şubat 2010 tarihinde ayağımı düşme sonucu kırdım 17 şubat 2010 da ameliyat oldum gatada ve 24 şubat 2010 da 45 gün 1.5 aylık smklı olarak hava değişimi verdiler bende memlekete döndüm raporun son 10 gün kala askerlik şubeme gittim onlar hesapladı 7 nisan 2010da rapoırumun 45 günün bittiğini söylediler halbuki 45 gün sayınca 9 nisanda bitiyor anlamadım neyse bende smklı olduğum için hastaneye gittim 6 nisan 2010 da 30 günlük havad değişimi verdiler gene o raporda hesaplamalara göre 5 mayıs 2010 da bitiyodu bu sefer sağlam raporu verdiler askerlik şubeme gittim onlarda beni sevk etti 6 mayıs 2010da süreç geri başladı 2 gün gene yol izni verdiler 9 mayıs 2010da birliğime katıldım sizce benim askerlik ne kadar uzadı kısa dönemim maksimum 45 gün sayılıor dediler ilk raporum bitmeden 2. raporu almamım bi faydası olmuşmudur normal şartta 16 mayıs 2010da terhis olacaktım burda birliktede işin içinden çıkamadılar bir gün bile fazla askerlik yapmak istemiyorum çünkü hala sağlık sorunlarım var bir an önce ameliyat olacam aydınlatan herkese çok teşekkür ederim

• 
Sayfa: 1 sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.