Şimdi Ara

Prostatit belası (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
836
Cevap
26
Favori
302.164
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hangi teşhis arkadaşım biraz açıklar mısın?
  • ignesi olacak tek seferde kalçadan olucan bitecek rüyasındayım.. ömrümü yedi yaşlandırdı beni bu pis hastalık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • doktorlevent D kullanıcısına yanıt
    hocam ultroson da bişey çıkmadı aynı ağtı hala devam ediyor doktor e coli bakterisi tedavi olmadığı için enfeksiyonun devam ediyor dedi ve ağrıyı buna bağladı ve bana Entamoeba histolytica baktersine , Giardiasis . e coliye yönelik biteral verdi.
    ve fundozol ile dicloflam fort verdi
    ilk tabletleri içtim ama değişen bişey yok hala çok şiddetli. ama böbrek ağrım yok. sadece penistekökünden ucuna doğru giden bir ağrı var. daha önce hiç taş düşürmedim böyle bir problemi ve ağrıyı ilk kez yaşıyorum
  • ibs işte bende de ortak problemleri belirtileri var...gaz guz herşey var bazen iyisin bazen berbat gaz yapınca mide prostatım azıyor şişiyor kasıklarıma göbegime sancı fln

• boyturk B kullanıcısına yanıt
    bu ibs penise de etki ediyo mu acep:))
  • moralman çöküksen ..haliyle performans ve istekde azalıyor

• Bir Antep atasözü der ki eyi olur zaar...:)
  • olumsuzluklardan olumlu birşey çıkmıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tungategin -- 22 Mart 2015; 13:27:55 >
    Zaten beyfendi, sizin siteyi kapatın demenizle kapatılmadı bu site her ne kadar öyle görünse de... Çok şükür korkum yoktur, sadece sizin kadar sezgilerim güçlü değil, ve sizin kadar şanslı değilim... bugün dediğiniz korku durumsalı üstüme bu şekilde yapıştı. Şunu bilmenizi site benim olsaydı kapanmazdı, olaylar daha farklı bir zeminde olurdu..Sayın doktorum, bu site açılırken site sahibi arkadaşımla da ona destek oldum diye benle de dalga geçtiler... eski site küfür bile yedim...Size hakaret,alay edilirken yaptığımız uyarılar yüzünden suçlandık, bazen bize bile hakarette vardı bu iş..neyse bunları anlatmaya gerek yok bilen biliyor anlamak istemeyen de anlamıyor, sizin adınıza empati yapılmadığını söylediğinize hiç şaşırmadım bu arada ...Biz elimizden geleni yaptık, fakat İnternet doğası bu, bunu olgunlukla karşılamak, hastaların psikolojisine vermek gerekiyor.
    Ben şunu isterdim sizinde kendi adınıza yaptığınız iş adına çıkarımlar yapmanızı,fakat olan bu... o arkadaşlardan GS34, 3 Enjeksiyon olduğunu ifade ediyor, Cahil'in durumunu biliyorsunuz size muayane olmuş, bandini ile defalarca telefonda konuşmuşsunuz,muro ile alakanız nedir, bilmiyorum...
    haklı olduğunuz tek taraf eleştirilerin yıkıcı olmasıydı, bu konuda da sitemizin üyeleri eleştiriler karşısında çok güzel onarıcı ifadeler kullanmışlardır, ama siz sadece kendinizle ilgili bu tür eleştiri vs. yazıları okumuşsunuz.Bizle bu konuda güvenilir isimlerdik, enjeksiyon tedavisine, dolayısıyla size hiç bir menfeat gözetmeden kapılarımızı açtık, şimdi bizi ilgisizlikle, uğraşmak istememekle vs.. suçlamanız doğrumudur bilmem yada buna halk ne denir hiç söylemeyeyim en iyisi beyfendi..
    bakın sitemize hastanızdan izin almadan hastanızın bilgisini koydunuz, oluyor bu internetin doğası bu, ne oldu silindi, ama emri vaki yazılarla, resmi kelimelerle süslenmiş tehtidlerle bezeli yazılarla bunu siteden atın bunu kaldırın demek bilmiyorum ne kadar doğru...hastalarınızın numaralarını dahi emanet ettiniz, sizin o mesajlarınızdan sonra direkt sildim, etik denilen şeyi ben böyle öğrendim ve hayatta böyle uyguluyorum... bu şekilde büyük yada küçük kayıplarım oluyor olmuyor değil ama başımı yastığıma koyup, bebeğimin yüzüne rahat rahat bakıyorum. o yüzden bu dört kişi bana düşmanca davrandı, ama sonra bu diğerleri bana niye böyle davranırken böyle davranıyor diye düşünmeli bir insan sanal alemde dahi olsa...Saygılar, Başarılar Dilerim. @doktorlevent

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serdax09prostatit -- 21 Mart 2015; 16:22:51 >

• Kronik prostatit . Net sitesi 350 üyeye ulaşmıştı bundan sonrası dernek kurup sesimizi daha iyi duyurmak için kurumsallaşmak ve bu hastalığın hiç olmazsa tam iyileşemesek bile yaşam standartlarımızın yükselmesi sosyal eksikliğin giderilmesi çünkü bu hastalık insanı içe dönük yapıyor ve yalnızlaştırıyor ağrı çekerken ne kadar neşeli olabilirsinizki hepimiz bu deneyimlerden geçip öğreneceğiz doktor Levent bey daha önce hastane şemsiyesi altında çalışıyordu şimdi sorumluluk alıp kurumsallaştı ve ticaretin gerçek yüzüyle karşılaştı bu sancılar hep çekilecek gelgitler olup doğru bulunacaktır Birişi müşterinin istekleri geliştirir ve yönlendirmeleri yeni ufuklar açar deneme yanılmalar hep olacaktır burda olup bize yardımcı olması iyi niyetini gösterir ve hatalarından ders almasıda önemli enjeksiyon olupta iyileşemeyen hastalarıda tekrar takip edip zaman içinde iyileştirme yolunada gidebilir
    Herşey para değil bu sendromda hastalarda önemli dünyadada tam tedavisi bulunamamış bu hastalığa eğilen uzman doktor sayısı bir elin parmaklarından az iki yıl öncesine kadar italyaya amerikaya bu enjeksiyon için giden hastalar vardı eski siteden arkadaşların Dr Levent beyi yüreklendirip denek olmayı kabul edip bu yöntemi denemeye ikna ettiklerini biliyorum bunlar eski sitede hep konuşuldu ve ilerleme sağlandı enjeksiyon mutlaka fayda sağlar ama iyileşme zaman alır belki göz ardı edilen bu bunuda en iyi Dr Levent bey bilir kliniğinde bu konuda uzman var doğru şeyler yapıyor psikolojik destek veriyor belki bir şans daha vermek lazım enjeksiyon olduktan sonra bunun bir iyileşme süreci var buda 3 hafta ile bir yıl arası bir orta yerde anlaşmak lazım bende önyargılı davrandığım için site yöneticisi arkadaşlardan özür dilerim
    Doğan

• Şimdi sizi tehdit filan etmedik. O 4 kişi ile ile ilgili sıkıntımız olduğunu ifade ettik .Bu kişiler tekrar ediyorum kasıtlı olarak karalayıcı yazılar yazıyorlardı. Bizim derdimiz tamamen bu kişilerle. Site moderatörü ya da diğer kişilerle bir sorunumuz yok. Serdar beye yukarıdaki yazıdan başka bir şey de göndermiş değiliz.Bir forumdaki moderatorden bir şey talep ettik. Kişisel haklarımıza saldırıda bulunulduğunu ve gerekirse yasal çerçevede başvuruda bulunabileceğimizi söyledik. Bu tehdit değil bir uyarıdır.
    Bizim zorbalıkla işimiz yok.Medeni insanlarız. Sizin siteyi kapatmanızın bence asıl nedeni sitedeki kontrolü artık sağlayamamanızdı.Lütfen bizi suçlamayın.Sitenin kontrolden çıktığını bir hakaret ve karalama kampanyası oluşturulduğunu gördünüz ve durum kötüye gidiyor diye bunu yaptınız.SİZDEN SİTEYİ KAPATIN DİYE BİR TALEBİMİZ OLMADI
    O nedenle suçu bizim üstümüze atmayın lütfen .Yalan söylemek size hiç yakışmıyor.Size de hak veriyorum çünkü bitkisel ürün pazarlayanlar,şarlatanlar v.b sahte nick alıp yazılar yazmaya başlamışlardı. Bu forum kirli bir pazara dönüştü.Böyle bir ortamda kontrol sağlamak zordur. Yeni açılacak siteyi de takip edeceğiz. Eğer küçük düşürücü bir ifade olursa yine aynı şeyi yaparız.

Enjeksiyon yaptırıp ta iyileşemeyen birtakım hastalarımız var devamlı yazı yazıyorlar. İsterlerse gelip tedavilerine devam edebilirler.Maddi bir şey talep etmeyiz. belki sembolik bir rakam olabilir.İnsan kazanmak para kazanmaktan daha önemlidir.

Size ilginç bir şey de söyleyeyim iyileştirdiğim hastalar eyvallah diyip gidiyor bir daha uğramıyorlar.En başta iyileşiyim ne istersen yaparım gibisinden vaatlerde bulunup iyileşince ortadan kayboluveriyorlar.Rica ettiğimizde 10 dakikasını ayırıp buraya yazı bile yazmıyorlar.Ama iyileşemediklernde üşenmeyip buraya girip zehir zemberek yazılar yazabiliyorlar. Bu da insanoğlunun nasıl bir yapısı olduğunu bize yeterince gösteriyor.

Bunları bana gelin diye yazmıyorum .Benim tedaviler ile ilgili şüphesi olanlar zaten gelmesin. Az olsun ama öz olsun .Beni kıracak insanları tedavi etmek istemem.Zaten forumdan burdan bir beklentim yok.

• BAKIN SİTEYİ KAPATIN DİYE BİR TALEBİNİZ OLMAZDI ZATEN,OLSAYDI DA GÜLÜP GEÇERDİK(öyle birşey yazmadım)...KİMSENİN ÜSTÜNE SUÇ ATILDIОI DA YOK,olanları Herkesin önünde forumda paylaştım yalanda söylemiyorum bir önceki mailde hiç uyarı maili gibi de durmuyor yada siz ne yaptığınızı ne yazdığınızı bilmiyorsunuz( print screen mevcut delil olarak)... Tabiki forumun kapanmasında farklı olaylar vardı, sizin yüzünüzden kapandı demedim siz kapanmasında bir etkendiniz diye belirtim,sadece çok güzel katalizör görevi gördünüz. Fakat haklı çıkmak kimseyi yalancılıkla itham etmeyin, mağduruda oynamayın lütfen ...Sitedeki hakimiyetimiz gayet kontrollü düzeydeydi... Küçük düşüp düşmemek sizin elinizdeydi fakat ticari,agresif ve isteksiz yapınız ve insani karakteriniz birleşince sizi sitedeki 3-5 hastayla ve biz tutmasaydık bu sayı çok daha da artardı, sizi bu hastalarla bu hale getirdi, keşke burada ilk 3 postunuzda yazdığınız gibi olabilseydiniz...Şu an kadar 1 kişi hariç hiç kimse orayı pazar olarak kullanamadı,kullanan insanı da gayet yakından tanıyorsunuz :) haddi ki öyle bir durum oldu, fazladan moderetör alıp, bir yönetici daha alıp kontrolü sağlardık. bizim sitemizde hiçbir zaman hasta mesajlarının yerlerinde spamlar dolaşmıyor ne yazık ki(sitelerinize bakmanızı öneririm) tabi ki buyrun yeni sitemize de bekleriz,izleyin isterseniz görüşlerinizi paylaşın lütfen,biz yeni sitemizde tabiki prostatik enjeksiyona yer verecez,olumlu ve olumsuz hasta görüşlerine yer verecez...tabiki bunu hastalardan izin alarak ve klinik adı vermeden direk belgelerin print screenlerini koyarak yapacaz ki sonra bir sorun çıkmassın, yada kimse bir hastaya seni büyük bir ihtimal iyileştiririm demessin...İnsan kazanmak önemli diye yazmışsınız fakat çok insanı kaybettiniz, bunu mesleki anlamda demiyorum insani ilişkiler anlamında, bunu yeni forum açılırsa daha da net hissedeceksiniz.
    gelen mail:
    Sayın Alparslan bey, yeni açılan başlıkta aşağıda da belirttiğiniz üzere kliniğimiz ve enjeksiyon tedavisi ile ilgili olumlu yazılar da dahil tüm enjeksiyon yazılarının tamamen silinmesini talep ediyoruz. Özellikle Levent hocamız adının geçtiği tüm yazıların ortadan kaldırılmasını bizzat talep ediyor. Sitede kliniğimiz ve Levent bey adına yazılan çok bariz ve hakaret dolu yazılar avukatımız tarafından arşivlendi (Serdax bey bu yazıları siteden kaldırmıştı ancak bu yazılar bizde kayıtlı) ilgili kişiler (cahil, gs34 vb.) hakkında zaten en kısa sürede avukatımız suç duyurusunda bulunup ilgili kişilerin gereken cezayı almasını sağlayacak. Sizin ve sitenizin de bu süreçten etkilenmemesi için Lim klinik, Levent bey ve gerçekleştirmiş olduğu enjeksiyon tedavisi ile ilgili (olumlu yorumlarda dahil) tüm yazıların siteden kaldırılmasını talep ediyoruz.

ve biz daha silme işlemine geçemeden diğer mail gelmişti.artık bu konuda birşey yazmayacam yada sizinle ikili polimiğe girmeyecem, bu tedaviyi inş. daha iyi yerlere taşırsınız, bizim çektiklerimizi başkaları çekmez...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serdax09prostatit -- 21 Mart 2015; 3:31:24 >

• fazla söze gerek yok.tartışmının kimseye faydası olmaz

sitenin kapanmasında bazı etkenler olmuş olabilir

ama site yönetici alparslan bey sitedeki durumu düzelteceğine sitenin kapanmasına karar kılmıştır.bu kadar çok panik yaparak hareket edilmez.forumu devredersin olur biter.neyin korkusu bu?

levent bey bir doktor.bazen eleştirlcek bazen övülecek.bunda sorun edilecek bir şey yok

karşısında bana göre dünyada psikolojisi en çok bozuk hasta grubu var.onları kazanması gerekiyor
  • İnternet öyle bir ortam ki dava ede ede bitiremezsiniz. Buradaki amaç insanları sindirmek ve korkutmak olmuş. Zaten bahsi geçen olayında herhangi bir cezai yaptırımı yok,1-2 kez kez savcılığa gider,kovuşturma verirler.Kliniğin avukatı da kendini kandırmasın,daha ciddi bir durumda yardım etsin kliniğe. Burada benim kızdığım nokta levent hocanın sitesinde, tedavi oranının oldugundan çok yüksek olarak gösterilip pazarlama yapılması, cunku bende sadece olumsuz sonuçları görmüştüm internet ortamından.Bizim sitede de biraz orantısız dalga geçer bir üslupla insanlar saygısızca yazılar yazdılar,levent hoca o konuda çok haklı.
    Onun dışında Levent hocaya bende gittim ,kibar ve ilgili bir insan,elinden geleni yapmaya çalışıyor,böyle tedavisi zor bir hastalık karşısında.Daha da bu tedavide ilerlemesini ve bize umut olmasını umuyorum ve bekliyorum kendisinden. Site de konuşmuş olduğumuz enfeksyon doktorlarıyla beraber çalışmak bana mantıklı gelmişti mesela,levent hoca ne diyor bu konuda merak ediyordum,soramamıştım kendisine.

Alparslan da dertsiz başıma dert almayayım diye düşündü sanırım ama kendisine büyük saygım vardı ama böyle bir konuda işgüzarlık yapmış oldu.En azından forumu devret ve sorumluluk senden gitsin, ki Kliniğin avukatına inanmana gerek yok, sitedekiler kötü bir şey yazarsa sorumlusu sen olmazsın. İçinde bulunduğumuz bu forum ve başka siteler gibi binlerce üyesi olan siteler var, onu geçtim incisozluk var ,eksisozluk var, kalkıp bunlar kullanıcının yorumu yüzünden hiç ceza alıyorlar mı ? Siteyi devretmeme konusundaki ısrarını, bir çocuğun sebepsiz bir şekilde inatlaşmasına benzetiyorum sadece.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TurTaa -- 21 Mart 2015; 10:28:57 >

• Serdax bey bundan bir önceki paylaşımınızda ilk cümlede bunu yazmışsınız aynen aktarıyorum: 'Zaten beyefendi ,sizin siteyi kapatın demenizle kapatıldı bu site her ne kadar öyle görünse de. Siz burda böyle yazmışsınız .
  • Ben yurtdışı prostat sitelerinide inceledim geneli prostat büyümesi ve kanseri konularına ağırlık veriyor bizim sitemiz prostatit ve yan problemleri ve komplikasyonlarıda içeren prostatı herhangi bir cerrahi müdahale olmadan iyileştirme konularında büyük bir istatistik olarak gerçek hasta yorumlarını içeren bir forumdu. Ağrıyı azaltan Bitkisel çözümleri bağışıklık onarımı sağlayan destek ürün paylaşımları, uzman doktor ismi tavsiyeleri büyük oranda bu hastalığı atlatmış ve belirli bir yaşam kalitesini yakalamış bilinçli hastaların yaptığı yönlendirmeler bu sitenin temelini oluşturdu heba olmamasını isterim Dr Levent beyde istemez çünkü yaptığı yanlışların oda farkına vardı 350 hasta içinde bazı farklı yaklaşımlar ve hayal kırıklığı yaşayıp agresifleşen olacaktır yeni yeni bir camia olmaya başlayan bu topluluk bu sancıları hep yaşayacak olumsuzluklar hep olacak olumlu şeylerde olacak bu işin doğası böyle ama gemileri yakmak bu yanlış, sağlıklı düşünmek herkesin ben dahil şapkasını önüne koyup ben nerde yanlış yaptım diye özeleştiri yapması lazım birbirimizi ne kadar iyi tanırsak o kadar önyargılarımızdan arınacağız diye düşünüyorum herkes son bir şansı hakedecek kadar masumiyet taşır hastalar doktorlar ve site yöneticileri birbirine bir şans daha vermelilerki birşeyleri düzeltme imkanımız olsun çünkü şu anda hepimiz başladığımız noktanın gerisine düştük ve iletişimi kaybettik hastadaşlarımızı simsarların şifacıların eline bırakamayız bu hastalığı ailesine bile anlatamayan insanların sesi oldu bu site bu kadar kolay olmamalı bu kadar kolay kaybedilmemeli.
    Doğan

• doktor bey bu forumu bilimsel kongrelerdeki tartışma ortamları gibi düşünseniz yard doçsunuz bilirsiniz bir bldiriniz kongrede çalıştaylarda sunulduğunda o artık eleştirye açıktır ve eleştirilerek o konunun daha doğrusu nasl olur nasul daha iyi sonuca ulaşılır knusunda fikir alış verişi yapılır
    u forumda bir çok farklı doktora tedavi olan hastalar tedavi yöntemlerini yazıyordu ve bu sayede siz de farklı doktorların bu hastalığa farklı yaklaşımlartını takip ederek enjeksiyon yöntemini daha da geliştirme fırsatı yakalayabiliyordunuz. eğer bu konuda ben her şeyi biliyorum bendeniyisi yok benim başka dotorlardan öğreneck bişeyim yok fikrinde ve tarzında bir insan değilseniz bu forumu hasta yaklaşımlarını ve farklı dotorların farklı tedavi yöntemlerini birleştirip artı ve eksi yönlerini alıp enjeksiyon yöntemini ve diğer yöntemlerinizi daha da ilerletebilirdiniz bu adar farklı bilgiyae toplu şekilde ulaşmanın en güzel yolunu bulmuştunuz ama bunu yasal uyarılarınız nedeniyle kaybettiniz. şimdi farklı tedavi yöntemlerini ve hasta fgörülerini takip etmeniz daha da zor olmayacak mı?
    tamam size yönelik bazı yanlış durumlar olabilir bunu tehdit veya yasal uyarı yerine site yönetimiyle görüşüp çözme yoluna gitmek bir epğimli tıp uzmanına daha uygun değilmiydi?
    bu durumda daha çok insana ulaşmak yerine nefret kazanmak daha mı iyi?

tıp kongrelerinde sizin yönteminize karşı çıkan ya da eleştiren herk doktoru yasal şekilde uyarma ihtişyacı hissediyor musunuz burdaki gibi?
    ticari kaygı normal ama bu tür tehdit maili yerine bir çözüm bulunamaz mıydı?

sizin doktor olarak hastaları anlamak ve daha yapıcı olmanız gerekmez mi?

,ayrıca maliyeti 300 tl olan testlerden 1200 tl almak gerçekten çok değil mi? bunun sebebi ne ?

biraz daha aklı selim ve sağ duyuya ne dersinşz

• öncelikle merhaba ben siteye (baran17) adiyla yaziyordum sik olmasada siteyi takip ediyordum .Biz insanlar ve siteklerimiz arzularimiz hirslarimiz bazen vicdanimiz bezande korkularimiz sebebiyle hep birseyler yapariz. Akilli bir toplum olabilseydik icimizden gercek bilim adamlari cikardi ve bu forumdaki insanlarin yaptiklarini yasadiklarini sikayetlerini iyilesmek icin kullandiklari yöntemleri incelerdi ve bunu arastirmalarinda kullanirdi . Zira yeni tedavi ve ilac yöntemlerini yan etkilerini göze alip deneyecek deneklere para bile verildigini hepimiz biliyoruz .Belkide dünyada uygulanmayan enjeksiyon yönteminin gelimis ülkelerde uygulanmama nedeni henüz iyilestirici ve yan etki oranlarinin iyi tahmin ve tatmin edici olmamasidir . Ama yinede böyle bir yöntemin varligi ve uygulabilirligi en son care olarak benimde icimi rahatlatmistir.Y a bu illetten kurtulursam diye .Daha öncede yazdim 1 yildir almanyada yasiyorum alman anayasina göre malumunuz düsünce özgürlügü var bir hoca bunu söyle özetlemisti birine sen ****sin derseniz kisilik haklarina saldiri ama ben senin **** oldugunu düsünüyorum diye ifade ederseniz bu düsünce örgürlügü kapasimda olur.

hepnize acil sifalar.

Telefonun sozlugunun ve benim dikkatsizliğimin azizliği,kusura bakmayin lütfen...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serdax09prostatit -- 21 Mart 2015; 15:54:17 >
  • bizim bu hastalıkla yaşamayı öğrenmekten başka çaremiz yok !!!!!!!!! gerisi boş!!!!!!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tungategin -- 22 Mart 2015; 10:33:13 >
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.