Şimdi Ara

Sony PlayStation için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] (1087. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: oanayurt Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 2 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
36.198
Cevap
644
Favori
2.764.756
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10851086108710881089
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Doğru diyorsun, bende ürün alırken paralel ithalat yada yan sanayi ürün almamaya çalışıyorum.
    N11 den bakıp söylediklerim Sony Eurasia garantili ve orijinal ürünlerdi, oyun hariç tabi 😊
    Ama ondanda sıkıntı olacağını düşünmüyorum.

Biraz daha bekliycem yada yurtdışına gidip gelen arkadaşlar var onlardan uygun fiyata aldırıcam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: leonskennedy

Arkadaşlar bu hafta sonu bomba gibi bîr kkampanya olacak. Ps4 slim 1 tb yanında uncharted 4 ve 2. Dualshock hediye verilecek. Fiyat 1499 tl.

Güzel tahmin hocam , teşekkürler. Peki ileriki hafta için düşüncen varmı
  • EfsaneFocus kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam , Oyunlarda pek önemli değil , Ucuz olan daima alınır. Fakat Kasa önemli. N11de bir çok satıcı Sony Eurasia garantili satmakta. Ve şuanda güncel fiyat SYD 1250 liradan 50 lira indirerek 1200e satıyor.

Ben 11 kasımı beklemekteyim kuponlar etkili olacak mı göreceğiz. Bu tür satıcılar 11 kasım günü indirimsiz fiyattan ürün sergiledikleri zaman , hiç bir anlam ifade etmiyor. Yani 11 kasımda 1250 lira olursa kasa fiyatı hiç bir anlamı kalmıyor. Ki sanırsam o şekilde satılacak bir çok ürün.

Şuan ki kampanya bence mükemmel ötesi vatanın ve teknosanın. 10 kasımda pro çıkınca , bu mağazalarda bu kampanyayı bitirirler ise , vay benim bizim halimize ...

Acaba diyorum , çok geç olmadan vatandan veya teknosadan alsam mı. Oyun oyundur. Ben daima fifadan yanayım. Onuda müsait bir zamanda N11den alırım indirimle :) Şuanda SYD Slim 1 Tb 2 kol 1 tane fifayı 1599 a satıyor. Ben 1500 e teknosadan alsam şimdi , 150 liralık indirimli kuponla fifa 17 alsam , hemen hemen aynı fiyata geliyor. Hadi gel çık işin içinden çıkabiliyorsan :)

11 Kasımda ne olacağını kestiremiyorum ...

• buraksenyuz kullanıcısına yanıt
    Az para degilki hemen alasın.
    Teknosanin bu kampanyası ne zamana kadar bilen var mi?

Elimdeki Ps3 ve oyunları değerinde sattığım için alacak durumdayım şuanda. Mağaza kapanmadan gidip alsam , sabahlasam mı acaba diye düşünmüyor değilim :)

Genelde kampanyalar 1 hafta 10 gün falan sürüyor hocam.
  • buraksenyuz kullanıcısına yanıt
    Eyv hocam.
    Yarını bekleyelim, bayrama özel kampanyalar çıkabilir. 😊

• quote:

Orijinalden alıntı: buraksenyuz

Elimdeki Ps3 ve oyunları değerinde sattığım için alacak durumdayım şuanda. Mağaza kapanmadan gidip alsam , sabahlasam mı acaba diye düşünmüyor değilim :)

Genelde kampanyalar 1 hafta 10 gün falan sürüyor hocam.

Her an gidip alabilirim bende çok kararsızım

• teknosa magazadan teslim alınırsa 1449 satıyor bilginiz olsun
  • kellezar kullanıcısına yanıt
    Sadece konsol fiyatı mi o?

• almaya karar vermiştim ps4 1 tb + ds4 + uncharted 4 internetten magazadan teslimi seçince 1449 lira düştü bende gittim aldım :) sadece ds4 kargo ile gelicek geri kalan konsol ve oyunu magazadan teslim aldim
  • benim SLIM kasa + FIFA17 ikilisi toplamda 1270liraya gelmiş oldu haberin olsun..
    amazonda ikinci DS4 için 165lira fiyat görüyorum..
    onu da alırsam 1435lira olacak ama benim 2.kola ihtiyacım yok tabi

bence 11 KASIM diye ısrar etme, dolar yükseliyor, bahsettiğimiz bu ürünler hep ithal,
    yakında bunların fiyatları yükselmeye başlayacaktır diye düşünüyorum..

bu arada amazondan THE LAST OF US (remastered) oyununu da uygun fiyata kaptım

• antique kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam hatırlıyorum , oldukça ucuza kapmıştınız visa kartla falan. Dediğiniz gibi hepsi euro ve dolarla giren mallar. Kurda yükseliş göstermekte. Önümüzdeki hafta Slim 2 kol ve fifa kampanyası bekliyorum şahsen :)

Aslında bugün alırdım çok gaza geldim , ama kartın kesilmesini mecburen beklicem , ayın 10'unda kesiliyor. Amazondan memnunmusunuz ? Çünkü daima orada herşey ucuza oluyor. Alışverişte kargo teslim süresi kaç günü buluyor türkiyeye ?
  • ilgili görsele dikkatli bakarsanız;
    27 EKIM: benim satın aldığım tarih oluyor
    10 - 17 KASIM arası da ürünün elime geçmesi gereken tarih oluyor (ama bazen planlanandan daha erken gelebiliyor)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi antique -- 31 Ekim 2016; 19:38:55 >
    Fiyat çokta uygun degil gibi.
    Yurtdışında daha uygun fiyata olmasını beklerdim.
    Bu ps4 ün en ucuz olduğu ülke hangisi ??

• Almanya mediamarkt ta,
    Teknosa kampanyasına benzer Bi kampanya var ve 300€.

Ne dersiniz alınır mi?

http://www.mediamarkt.de/de/product/_playstation-4-konsole-slim-1tb-uncharted-4-2-dualshock-4-wireless-controller-ps4-konsolen-2185453.html

• quote:

Orijinalden alıntı: EfsaneFocus

Fiyat çokta uygun degil gibi.
    Yurtdışında daha uygun fiyata olmasını beklerdim.
    Bu ps4 ün en ucuz olduğu ülke hangisi ??

piyasadaki ikinci el satış fiyatına amazon'dan sıfır olarak aldım.. bence fiyat gayet güzel :)
    500gb olanını arada bir 199 eur'a satıyorlar...

Bu sete bu fiyat çok iyi bence,

Yanlıs anlama, öncelikle hayırlı olsun.
    2.kol ile birlikte1450 TL geliyor sanirim.
    Buda bana çokta ucuz gelmedi.
    Ayni bundle lar burda 1500 e falan gelebiliyor.

Bi önceki Almanya mediamarkt kampanyası var, 300€ Buda yaklaşık 1050 TL ye geliyor.
    Bence bu fiyat şu ana kadar gördüğüm en iyi fiyat.

• UNDYING U kullanıcısına yanıt
    Slim çıkmadan önce mat olanları o fiyatlara satmışlar. Hatta burda biri 2 tane mi ne aldım demişti.

• Slim'i de aynı fiyattan almış geçen haftaki kampanyadan bir arkadaş...Millet valizle gidip alabildiği kadar alıyormuş dediğine göre...

• 
Sayfa: önceki 10851086108710881089
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.