Şimdi Ara

Sony PlayStation için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] (1084. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
36.198
Cevap
644
Favori
2.764.705
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10821083108410851086
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bende eski mat kasa 1216B serisi ile , Slim 2016A serisi arasında gidip geliyorum hocam , Kapasite benim için pek önemli değil. Ama olmuşken 1 Tb olsun , olmasada evdeki hddyi takarım diye düşünüyorum.

Şuanda benim için Hdr , 4K falan hiç birşey önemli değil , Aynı şekilde optik seste. Al tak oyna keyfine bak moduna sokuyorum kendimi , yakın zaman içinde ps3'ümü sattım , çok yalnızım :D

Dediğin gibi eğerki kasım 11 i falan bekleyecek isek , O an fiyatlarda biraz ya yükselme meydana gelecek yada düşme. Sonuçta o tarihlerde Pro çıkmış oluyor. Fiyatlarda bi revizyona gidebilir herkes.
  • yurtdışından alıp getirtebilecek varsa, amazon fransa'dan slim 1tb fifa 17 ve farcry primal'lı paketi 1180'tl'ye aldım. ps4 kendisi 299euro iken şimdi bu paketi 349 euro'ya indirmişler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 12henry14 -- 19 Ekim 2016; 14:23:48 >
  • Vatanda şuanda Ps4 Slim 1 Tb yanında Uncharted 4 oyunlu 1.499.01 tlye satılıyor arkadaşlar. ( içimden bir ses ahh ahh neden Uncharted 4 , neden fifa 17 açmadın yeniden ) dedim ,

Bu Uncharted 4 benim tarzım değil ama alınabilecek bir makina sanki. Oyuna 200 lira desek , PS4 Slim 1 Tb bize 1300 tlye geliyor. 500 gb fiyatına 1 tb almış olunuyor. Görerek elleyerek almak isteyenler değerlendirebilirler.

Birde bilen arkadaşlar cevaplar ise sevinirim. Örneğin ; ben ggden veya n11 den bir elektronik firmasından Örn: SYD gibi , Sony Eurasia garantili dedikleri makinadan aldım , bu garanti arıza durumunda benim şehrimdeki serviste geçerliliği varmıdır ? Kutu içerisindeki garanti kağıdını elektronik firması kendisi mi dolduruyor ? Yoksa kutuyu açmadan bize gönderiyor mu direk ? Malum garantili ürünlerde , garanti belgesi ve fatura ikisi geçerli. Elektronik mağaza bana tam faturalı ürün mü satıyor ? Daha önce alışveriş yapan elbet olmuştur. Garanti konusunda başımız ağrımasın ?

Vatanın kampanyası sizce nasıl ? Uncharted 4 oyun hediyeli slim kasa alınır mı ? Yoksa Gg'den veya N11 den mi bakmak gerekir ?

• buraksenyuz kullanıcısına yanıt
    Hocam neden gorerek elleyerek olayına takılıyorsun bosuna cebinden fazladan para çıkartıyorsun n11 den sony avrasya garantili bir cihaz al geç turkiyedeki butun sony servislerinde garantin geçerli kuponda yakalarsan hem cihaz çok uyguna gelir fifayıda beleşe getirmiş olursun, hem hiç bir problem olmaz zaten alış veriş güvenli n11 de baktın sorun var ödemeye onay vermez iade edersin ki sorun olacağını sanmıyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • qwert7610 kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam aslında mantıklı olan o da , işte huy :) bende e-ticaret ile uğraşıyorum. GG'de ilanlarım mevcut , ama iş elektronik olunca bir adım geri duruyorum. Aslında yanlış yapıyorum da işte bünye böyle alıştı. Yoksa ortalama 1200-1280 tl arasında değişmekte Ps4 slim 1 tblik. Doğru olan bu şekilde almak aslında haklısınız. Sonuçta yeni bir cihaz , bir problem yaşayacağımızı düşünmüyorum.
    Ben ps4 umu n11 den aldım sony garantili kupon vs baya uyguna geldi 1 yıl kullandım hiç problem yaşamadım sonra pro almak için sattım şimdide amazondan verdim siparişi taa almanyadan gelecek yani :) ayrıca unc 4 un piyasası baya dustu 2. El 80-90 liraya satılıyor ama fifa nın fiyatları yuksek tabi eğer alıcam derseniz n11 den sabahları saat 10 da kupon veriyor dun mesela 11 kasımda kullanılmak üzere 1000 üzerine 111 lira kupon verdi syd fifalı olarak veriyor avrasya garantili 1479 sanırım 111 de kupon kullansan 1370 e fifalı cihaz almıs olursun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Aynen hocam , sabah bende 1500 üzeri alışverise 175 indirimi kaptım kupon olarak , 11 Kasımı beklemek mantıklı mı ama bilemiyorum , Yaklaşık 3-4 tane güzel indirim kuponu yakaladım :)

Syd'den almak mantıklı gibi , aynen şuanda sitedeyim 1479'a geliyor. Güzel bir indirim ile olabilir. Tek sıkıntı biraz beklemek :)
    Cok iyi bnce degerlendirin o kuponu aceleniz yoksa hem paraniz cebinizde kalir onlada ekstra kol eklersiniz sepete 1500 den de kupon kullanirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Bekledik bekledik biraz daha bekleyeceğiz hocam o zaman , İnşallah o tarihlerde fiyatlarda revizyon olmaz.
  • Amazon'dan alınanların 1 yıl Türkiye'de garanti geçerliliği oluyor mu ki? Yoksa hangi ülkeden aldıysak oraya mı göndereceğiz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: buraksenyuz

Aynen hocam , sabah bende 1500 üzeri alışverise 175 indirimi kaptım kupon olarak , 11 Kasımı beklemek mantıklı mı ama bilemiyorum , Yaklaşık 3-4 tane güzel indirim kuponu yakaladım :)

Syd'den almak mantıklı gibi , aynen şuanda sitedeyim 1479'a geliyor. Güzel bir indirim ile olabilir. Tek sıkıntı biraz beklemek :)

kardeşim n11 de kupon yakalama olayı nasıl oluyor.tesadüfimi?
  • http://www.n11.com/kampanyalar/tik-hizinda-indirim

1500/125 bu arada 175 değil ayrıca bitti.Ama hergün girin takip edin yakalarsınız 11 kasımda kullanırsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: buraksenyuz

Bekledik bekledik biraz daha bekleyeceğiz hocam o zaman , İnşallah o tarihlerde fiyatlarda revizyon olmaz.

N11'de SYD isimli mağazanın sattığı cihazı favorilere ekledim her gün fiyat takibi yapıyorum..
    bu aralar sürekli 1200liradan satışta.. yani günlük bi kupon olsa direkt kapacam bir tane..

ama bu 11-11 kuponları biraz riskli.. çünkü N11deki satıcılar da kendi karlarını maksimize etmeye çalışıyor..
    11-11 ise bütün satıcılar için kaçmaz bi fırsat.. satışların garanti olacağı bir gün..
    adamlar o tarihte indirim/kampanya gibi şeyler yapmayacak.. haliyle cihazın satış fiyatı o güne özel 1300lira olacak..

tabi bu durumda elimizdeki 100liralık indirim kuponunun bi anlamı kalmayacak..
    cihaz yine bugünkü fiyata yani 1200liraya gelmiş olacak..

ben bu şekilde düşünüyorum ama bakalım.. bekleyip görecez

• quote:

Orijinalden alıntı: muslubrk

http://www.n11.com/kampanyalar/tik-hizinda-indirim

1500/125 bu arada 175 değil ayrıca bitti.Ama hergün girin takip edin yakalarsınız 11 kasımda kullanırsınız.

Nasıl yani 1500 / 125 ? O zaman 12 yapar , %12 indirim mi anlamına geliyor ?

Pardon 175 değil 125 miş kaptığım kupon.

@antique doğru diyorsun hocam , şuanda tüm firmalar indirimli satıyor. 11 Kasımda eski indirimsiz fiyata çekerler , Kupon indirimi ile şimdiki fiyata denk gelebilir diye düşünüyorum bende. çok beklemeye gerek yok diye düşünüyorum ama bakalı :D

• bu arada eski kasa ile yeni (SLIM) kasa arasındaki en bariz fark şu şekilde kolaylıkla görülebilir

Hocam merhaba. Bende hepsiburada.com üzerinden slim kasa 1 tb sony eurisia garantili sipariş verdim. Syd bilgisayardan 1199 TL.

Ayrıca Bonus karta özel 100 TL bonus kampanyası var.

Bilginiz olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TurkHonor06 -- 21 Ekim 2016; 2:48:25 >
  • Ayrıca aynı satıcının N11 deki satış fiyatı 1219 TL.

• TurkHonor06 kullanıcısına yanıt
    Hayirli olsun hocam , gule gule kullanin. En yakin zamanda bende katilacagim araniza :)

• Nisanda cihaz alan biri olarak slim kasayı kaçırdığım için üzgünüm

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Notebook ile oyundan iyice sıkıldım takipteyim. Bir Slim de ben çekeceğim sanırım.
  • 
Sayfa: önceki 10821083108410851086
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.