DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
TATİL İÇİN HANGİ TUR ŞİRKETLERİ DAHA İYİ ????
60
Cevap
3
Favori
118.298
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> TATİL İÇİN HANGİ TUR ŞİRKETLERİ DAHA İYİ ????
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      2416 Mesaj
      18 Mayıs 2010 09:06:02
      Arkadaşalr tatil rezervasyonu için hangi tur şirketi daha güvenilir[sm=alala.gif
      anı tur
      bam tur
      vb.................

Osmanlı ve Türk Tarihi Kulübü
      Türk Tarihinin En Büyük Kumandanı Fatih Sultan Mehmet Han
    • Yarbay
      2416 Mesaj
      18 Mayıs 2010 09:43:42

• Çavuş
      56 Mesaj
      18 Mayıs 2010 09:47:56
      ETSTUR la gittim beğendim ben diğer turlara göre biraz tuzlu fiyatlar ama hakkını veriyorlar...

..PEUGEOT 308 1.6 HDi..
      Lenovo Yoga 2 Pro
      LG G3
    • Yarbay
      2859 Mesaj
      18 Mayıs 2010 09:51:27
      Mastur. M.t.s incoming Turkey =)

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      18 Mayıs 2010 10:00:47
      bak yukarda reklamı var en üstte

ops sürekli değişiyomuş o reklam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [Sync] -- 18 Mayıs 2010; 10:01:49 >

• Yarbay
      3248 Mesaj
      18 Mayıs 2010 10:08:38
      Jolly ve Ets başkasına bakma bile ama ilk tercihim jolly ets bazen servislerden çalmaya bakıyo jolly daha dürüst.

• Yüzbaşı
      494 Mesaj
      18 Mayıs 2010 16:23:20
      ben de şu an ETS ve JOLLY arasında kaldım. ets, worldcard'a indirim yapıyor; jolly, bonus'a
      ets tura sanki daha sıcağım, ama bonus kartım daha müsait
      tatil öncesi tatlı sıkıntı

• Yarbay
      2416 Mesaj
      22 Mayıs 2010 08:57:15

• Yüzbaşı
      325 Mesaj
      04 Temmuz 2010 23:26:34
      Peki tur ile tatile çıkmanın avantajları nelerdir?

forever kobe bryant
    • Yarbay
      21900 Mesaj
      04 Temmuz 2010 23:40:00
      www.tatilsepeti.com
      2 yıldır bu siteden rezervasyon yapıp giderim. Hep memnun kaldım.
      Son gittiğimde Odeon Tur yetkilisi hergün akşam arayıp "Bir derdiniz var mı?" diye sordu.

Bazıları hayatı dolu dolu yaşar. Bazıları ise yavaşça akıp geçmesini bekler. Ama hayatı biryerde yakaladın mı, işte O zaman muhteşem birşey olur...
    • Yarbay
      11043 Mesaj
      04 Temmuz 2010 23:41:47
      ETS ile gittim,memnun kalmıştım.

VW Passat 1.6 FSI Comfortline-Fırtına Grisi
      VW Caddy 1.9 TDI Comfortline DSG-Gümüş Gri
      Ford Fiesta 1.5 TDCI Trend
      Ford Fiesta 1.4 TDCI Titanium
    • Binbaşı
      1891 Mesaj
      04 Temmuz 2010 23:51:44
      Yurt dışıysa İntra

• Yüzbaşı
      325 Mesaj
      04 Temmuz 2010 23:54:54
      Yurtiçi.. Merak ettiğim konu arayıp telefon ile rezervasyon yaptırmakla ne gibi farkları var turların. Avantajları yada dezavantajları nelerdir. Tavsiye edermisiniz?

forever kobe bryant
    • Yüzbaşı
      325 Mesaj
      05 Temmuz 2010 00:08:05
      up

forever kobe bryant
    • Yüzbaşı
      325 Mesaj
      05 Temmuz 2010 02:21:58
      up

forever kobe bryant
    • Er
      0 Mesaj
      11 Ağustos 2010 13:39:42
      valla tur konusunda bende çok tedirgindim...ANITUR ile ege bölgesini gezdik...Jolly ve ets nin tur gruplarınıda aynı anda görmüş oldum.. Ets ninki bi kızdı ve sesi bile çıkmıyodu:p...Jolly nin ise bi türkçesi bozuk biriydi, ne dediği anlaşılmıyordu..Turda rehber çok önemli! ayrıca diğer bi önemli şeyde otobüs, Jolly ninki Temsa nın bi otobüsüydü, ETS ninkide bu yeni çıkan belki bilirsiniz Nilüfer Turizm çok kullanıyor, acaip dar koltuk araları var, dizleriniz mahvoluyor...bizim otobüsümüz mercedes bi eski modeliydi ama çok rahattı, koltuğa başkasını rahatsız etmeden rahat rahat uzanabiliyorsunuz..ayrıca tur rehberimiz, çok eğlenceli çok matrak biriydi adı Fikri özellikle not almanızı tavsiye ederim tüm tur animasyon şeklide geçti hiç sıkılmadık ve çok eğlendik...herkese tavsiye ederim:))

• 19 Kasım 2010 23:49:06
      Bence en önemlisi rehber.Çoğu şey rehberde bitiyor.Ben eşimle İtalya ve Taylant'a Pronto tur ile gittik.İkisinden de gayet memnun kaldık.

Pronto turdan önce bir tur şirketiyle Fransa'ya ve başka bir tur şirketiyle Prag'a gitmiştik ama o şirketlerin çalışması biraz dağınıktı.Otelleri de şehir merkezlerine uzaktı.Belki rehberlerinden kaynaklanıyordu tam bilemiyorum.Fransa'da rehber bizi hususi bir restoranta götürmeye çalıştı komisyon mu almaya çalıştı ne.Anti reklam olmasın diye bu turların isimlerini burada isimlerini yazmıyım.

Ama pronto tur ile gittiğimizde herşeyi çok sistematik yaptılar.Rehberler çok iyi ve yardımcıydı.Bence bir turda en önemlisi rehber.Bizi götürdükleri oteller de çok iyi ve güzel seçilmişti.Turdan sonra da Pronto turun müşteri hizmetlerinden beni aradılar turla ilgili herhangi bir şikayetiniz varmı ve rehberinizden memnun kaldınız mı diye sordular.Anladığım kadarıyla rehberleri de kontrol ediyorlar.
      Ben pronto turu tavsiye ediyorum.Bundan sonra da mısırı düşünüyorum Mısıra da eşimle birlikte pronto ile gitmeyi düşünüyoruz

• Binbaşı
      1152 Mesaj
      01 Ocak 2012 01:55:59
      arkadaşlar 2011 yılı içinde özellikle vizesiz gidilebilecek yerlere turla gitmiş olanlar

Hangi tur şirketini önerirsiniz?Nereye gittiniz?Ne kadar kaldınız?- ve + ları neydi?Lütfen yardımcı olun Sadece tecrübeyi yaşayan arkadaşlar tavsiye ve önerilerde bulunsun

• Er
      0 Mesaj
      19 Ocak 2012 11:48:29
      Arkadaşlar öncelikle yurt içi veya yurt dışı turlarda şu firmalar iyidir demek yanlış olur ama en önemlisi iyi-kötü rehberdir.Rehberiniz ne kadar iyi ise tur o kadar iyi geçer.Yurt dışı turlarından edindiğim bilgi ise ETS ve JOLLY tur firmaları kesinlikle en iyi hizmeti sunan ve bir problem çıktığında hemen çözüm bulan firmalardır.En önemli hususta anında çözüm bulmalarıdır.Bu yüzden yurt dışı turlarında biraz pahalıda olsa sorun yaşamamanız,sorun çıkarsa bile çözüm bulacağınız firmaları tercih etmenizi öneririm.

• Binbaşı
      1940 Mesaj
      19 Ocak 2012 11:55:08
      Takip.
      Somestr da yurtdisi dusunuyorum ama cok pahali

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Er
      1 Mesaj
      20 Temmuz 2012 14:34:46
      RAPSODY TRAVEL la gittim hiç memnun kalmadım sadece aç kaldım çünkü yemek için durmak gibi bir planları yada gidilecek yerler hakkında bi fikirleri olmadığı içindi diye düşünüyorum çünkü tura kayıt olurken en fazla 3-4 saat sürecek diye söyledikleri yolların en aza 3-4 saat olduğunu bunun 16 saate kadar çıktığını öğrendiğimiz zamanlarda bir de yanlış yollara saptığımız yolu uzattığımızda oldu. kesinlikle tavsiye etmiyorum hatta gitmemeniz için ısrar edebilirim kayıt olurken söyledikleri birçok şey sadece katılımı artırmak için olduğu ortaya çıktı daha ayrıntılı soru sormak isteyenler pm atabilir.

http://www.sikayetvar.c...key-hic-memnun-kalmadim/

• Çavuş
      58 Mesaj
      16 Aralık 2012 12:18:19
      Tatilbudur.com ( MIKA TUR ) Kesinlikle tavsiye etmem Ücret iadesinde sorunlar çıkıyor birde bünyesinde kalitesiz oteller var. Uygun aldım derken tam bir hayal kırıklığı.

Tatilbudur.com önce parayı düşünüyor kaliteyi değil . Öyle ki muhattap bile yok. Şikayet olan yorumları sitelerinde onaylamıyorlar.

• Yarbay
      2972 Mesaj
      04 Ocak 2013 13:42:20
      Güzel konu . Yaz Erken rezervasyon dönemi için sitelerde erkenden hareketlenme başlamış . İlk defa bu yaz bu tur şirketlerini deneyip tatile gitmek istiyorum ETS ve Jolly tur un iyi olduğunu duymuştum .

• Yüzbaşı
      366 Mesaj
      04 Nisan 2013 12:42:28
      Bende kararsiz kaldim jolly mi ani tur mu die sizce hangisi ilk defa tur ile cikcamda ege ve akdeniz

HERKES RÜTBESİNİ BİLECEK!
    • Yüzbaşı
      972 Mesaj
      17 Nisan 2013 14:35:30
      Bence yaşı 40 a gelmiş biri olarak yazıyorum. Türkiyede görmeiği yer kalmayan arkadaşlar tekrar tekrar tur şirketlerine para verip kopya tatiller yapmasınlar. THY ile 2 ay önceden alacağınız ucuz biletler ile dünyanın bir çok ülkesine vizesiz tatile gidebilirsiniz üstelik cebinizden türkiyedeki pahalı tatillerden fazla bir para da çıkmaz hemen hemen aynı paraya geliyor. Ben şimdiden 7 ülkeye gittim türkiyede tatil yapmak zengin işi olmuş orta direk olarak yurtdışına gidebiliyorum tabii biraz İngilizce bilmek ve cesaret gerektiriyor yada daha fahiş fiyatlara yurtdışı rehberli geziler de mevcut.
      Hong Kong ve Tailand tercihiniz olsun. Güzel Renkli Tatiller dilerim.

Nissan NOTE 1.4 Tekna SAMSUNG GALAXY S6 inci beyazı samsung i5 3210 8gb ddr3 1600 120 gb ocz vertex 3 ssd 2 gb atı rodeon hd 7670 intel hd 4000 notebook Samsung 50HU6900 UHD TV DSMART HDSMART UYDU AEGO M 2 1 ses sistemi (ingiliz)
    • Binbaşı
      1517 Mesaj
      17 Nisan 2013 14:37:42
      mojotur tavsiye ederim

• Binbaşı
      1461 Mesaj
      29 Nisan 2013 14:00:55
      quote:

Orijinalden alıntı: Hakanonur

Bence yaşı 40 a gelmiş biri olarak yazıyorum. Türkiyede görmeiği yer kalmayan arkadaşlar tekrar tekrar tur şirketlerine para verip kopya tatiller yapmasınlar. THY ile 2 ay önceden alacağınız ucuz biletler ile dünyanın bir çok ülkesine vizesiz tatile gidebilirsiniz üstelik cebinizden türkiyedeki pahalı tatillerden fazla bir para da çıkmaz hemen hemen aynı paraya geliyor. Ben şimdiden 7 ülkeye gittim türkiyede tatil yapmak zengin işi olmuş orta direk olarak yurtdışına gidebiliyorum tabii biraz İngilizce bilmek ve cesaret gerektiriyor yada daha fahiş fiyatlara yurtdışı rehberli geziler de mevcut.
      Hong Kong ve Tailand tercihiniz olsun. Güzel Renkli Tatiller dilerim.

aslında tur fiyatları yükske gibi gözükse de bazen daha avantajlı olabiliyor.

7 gece paris-benelux turu 700 euro (1650 tl gibi) kişi başı, ulaşım ve sabah kahvaltı dahil.

fransa , belçika, hollanda , luxemburg görülebiliyor

yurt dışına hiç gitmedim , ama 700 euro ile birden çok ülke görme fırsatı..

daha uygun gibi..

• Teğmen
      114 Mesaj
      26 Haziran 2013 16:25:47
      quote:

Orijinalden alıntı: psykopat81

Alıntıları Göster

aslında tur fiyatları yükske gibi gözükse de bazen daha avantajlı olabiliyor.

7 gece paris-benelux turu 700 euro (1650 tl gibi) kişi başı, ulaşım ve sabah kahvaltı dahil.

fransa , belçika, hollanda , luxemburg görülebiliyor

yurt dışına hiç gitmedim , ama 700 euro ile birden çok ülke görme fırsatı..

daha uygun gibi..

Bu tür şirketlerle tur yapan var mı? Benelux turu özelinde öğrenmek istediğim, otobüslerle yollar çekiliyor mu ve yol sırasında ekstra tur yazıyor, bunlara katılmayan kişiler ne yapıyor acaba?
      Gidipte bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim.

psn:eurekasse
    • Yarbay
      2791 Mesaj
      09 Temmuz 2013 23:42:13
      evet bende bu yaz italya ve fransaya gıtmek ıstıyorum,forum ETS VE jOLLY DEMIS,DAHA FAZLA BILGI PAYLASABILECCEK OLAN VAR MIDIR?

• Binbaşı
      1127 Mesaj
      10 Temmuz 2013 00:06:04
      ets tur çok kaliteli hele world cardın varsa çok da avantajlı sayısız otelle çalışıyorlar artı voyage otelleri ve maxxroyal etsnin, bildiğim kadarıyla en büyük tur şirketi, 2 yıldır gözüm kapalı oradan rez. yaptırıyorum

• Yüzbaşı
      470 Mesaj
      08 Ağustos 2013 11:39:09
      Arkadaşlar kappa tur'dan Prag-Viyana-Budapeşte turu aldık arkadaslarla. Kurban bayramı için. Sizce nasıl bir turdur?

• Yüzbaşı
      898 Mesaj
      08 Ağustos 2013 11:42:40
      Ben ayarliyim size tatil normal fiyatlardan daha ucuz sekilde.

• Teğmen
      115 Mesaj
      13 Ağustos 2013 15:33:36
      nasıl ayarlıyorsun dostum tatıl?

ayağı kırık şu tahta masa senden vefalı çıktı sevgilim..
    • Teğmen
      184 Mesaj
      13 Ağustos 2013 16:31:48
      quote:

Orijinalden alıntı: Gungorio

Ben ayarliyim size tatil normal fiyatlardan daha ucuz sekilde.

O nasıl oluyo

• Yüzbaşı
      898 Mesaj
      13 Ağustos 2013 16:32:53

quote:

Orijinalden alıntı: Juan Martín del Potro

Alıntıları Göster

O nasıl oluyo

Teyzemin turizm acentasi var yurtdisindan hallediyor.

• Yarbay
      3557 Mesaj
      13 Ağustos 2013 16:35:57
      Potur

• Teğmen
      184 Mesaj
      13 Ağustos 2013 16:44:24
      quote:

Orijinalden alıntı: Gungorio

Alıntıları Göster

Teyzemin turizm acentasi var yurtdisindan hallediyor.

Sadece yurt dışı mı yurt içi de var mı? Hangi turizm acentası?

• Çavuş
      70 Mesaj
      13 Ağustos 2013 16:54:58
      Ets ile 2 kere gittik hiçbir sorun yaşamadık

• Çavuş
      47 Mesaj
      28 Ağustos 2014 10:17:51
      Konuyu hortlatacaz ama, Jolly,Ets,Pronto,Touristica diğerlerine nazaran müşterilerine daha fazla önem veriyor. Diğerleri turu satana kadar iyi sonra sırtını dönüyor.

Tüm tur şirketleri dahil olmak üzere Yurtdışı turlarda promosyon yok aslında, İndirim yapıp seni götürmesi gereken yere götürmeyip, ektra tur düzenliyor, Türkiyeye geldiğinde bakıyorsun pahalı tur ile aynı paraya gelmiş :)

Eğer çoluk cocuk ailecek gidilmeyecekse ve çok cazip değilse, promosyon bilet alıp gitmek en mantıklısı. Takip edilirse 600 tl ye 2 kişi için avrupanın her yerine bilet bulmak mümkün.

• Er
      0 Mesaj
      04 Eylül 2014 20:28:24
      Tatile gideceklere önemli uyarı:
      Huzurlu bir tatil yapmak istiyorsanız ET' ye kesinlikle aldanmayın! ETS' nin yaptığı tamamen reklam işletmeciliği. Gerçekte yaptığı aslında insanları aldatmak!
      Aksi halde tatilinizin zehir olabileceğini şimdiden söylemeliyim.
      Bu sene ailecek gittiğimiz tatilimiz ETS sayesinden zehir odu!!!
      Bize satarken gösterdikleri oda ile otele vardığımızda karşılaştığımız oda arasında dünya fark vardı. Otel adı da Alibey Club.
      Öyle zannediyorum otel de ETS' den başka firmayla çalışmıyor, dolayısıyla otel de sahtekar. ETS ve ALİBEY CLUB birlikte kandırıyorlar tüketiciyi.
      Neyse.. Kısa bir ayrıntıyı da eklemek te fayda var. Biz bir şekilde tatilimizi tamamladık. (Tabiiki öpücükle değil; biraz daha düzgün odalarda kalalım diye bir de fark ödedik üstüne. Gerçi bu odalar da çok ahım şahım değildi, ama en azından daha az rutubet vardı. Önceliker ise, tam bir g filmi.. üstelik faturamızı da vermediler, bu da ayrı bir enteresan!) Tam otelden ayrılıyorduk, yaklaşık 10 kişi civarı bir grup geldi otele. O da ne?!! .Aynı feryatlar... Söyledikleri şuydu: Bize satılan odalar bunlar değil!!! Siz nasıl bir işletmesiniz? falan filan.. Tam bir rezalet!!!
      ETS' den bilet alırken iki kere düşünün derim!!!
      ETS reklamlarla işi kurtarmaya çalışıyor, ama tam bir rezalet.. Bence kendinize başka, adam gibi, dürüst bir tur firması bulun!
      Saygılar.

• Yüzbaşı
      527 Mesaj
      18 Haziran 2015 16:31:19
      ANI tur ile mayıs 2015 karadenize ve batum a gittik iyiydi güzeldi rehberde kaliteliydi.kültür turlarında anı tur ve mıka tur jolly ets buyuk şirketler.

M K A
    • Yüzbaşı
      430 Mesaj
      28 Haziran 2015 15:51:08
      Ege Akdeniz turu için öneriniz var mı arkadaşlar ?

• Er
      3 Mesaj
      07 Ağustos 2015 14:35:50
      Jolly Turla dün karadeniz batum gezisinden geldik. Bir rezaletti. Kendi koydukları kuralları tur görevlileri tarafından hiçe sayılıyor. Hakkınızı aramazsanız, sesinizi çıkarmazsanız, hiç bişeyi görmezseniz iyi ve mutlu olusunuz. ama İnsan kayırmalarına göz yummazsanız facia yaşayabilrsiniz.

• Er
      3 Mesaj
      07 Ağustos 2015 14:38:26
      Ayrıca Ücrete dahil olanhizmetlerde Mercedes Travagoya da Tourliner veya lüks otobüsler ile ile ulaşım sağlanır denmesine rağmen Temsa safir marka klimaları bozuk bir araçla 7 gün yolculuğa mahkum edildik. Klimalardan dolayı 3 gün mide ve bağırsak rahatsızlığı yaşadım.
      Araçta ne bir televizyon ne bir şarj yapılacak yer vardı. Telefonlarımızın şarjı bittiğinde lokantalarda rica ederek doldurduk.
      Hangi arızadan dolayı bilmiyorum araç arada bir durdurulup tekrar çalıştırılıyordu.
      Araç içi ikramlarda 7 gün boyunda sadece 3 yada 4 kez sıcak bir şey ikramı yapıldı. Bir kez kolonya ikramı o da hatırlattığımız için yapıldı. Herkes bolbol soğuk su içti.

• Er
      3 Mesaj
      07 Ağustos 2015 14:40:59
      Firma yetkileri bileti sattıktan sonra sizleri rehberlerin eline bırakıyor ve tur görevlilerinin kuralları geçerli oluyor. ben bunu yaşadım...

• Er
      1 Mesaj
      14 Eylül 2015 16:28:52
      SAKIN AMA SAKIN JOLLY TUR dan uzak durun
      Tatilimi zahir ettiler
      Resmen dolandırıcılar bize sattıkları oda farklı otele gittiğimizde oda
      Başımdan aşağı kaynar sular döküldü
      Zehir Ettiler tatili bana
      JOLLY TUR insanı dolandııyor, size satana kadar ilgileniyorlar

SAKIN JOLLY den almayın

• Teğmen
      101 Mesaj
      24 Aralık 2015 07:15:19
      izmir çıkışlı düşünen varsa lady travel gayet profesyonel..

istanbul çıkışlıysa da ets iyidir.. yurtdışı her ıkısı de bahsettıgım..

TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR
    • Teğmen
      108 Mesaj
      29 Mart 2016 15:41:28

• Teğmen
      148 Mesaj
      19 Nisan 2016 23:58:30
      Bu yaz eşimle avrupa turuna çıkmayı planlıyoruz hangi tur şirketini önerirsiniz arkadaşlar?

• Yüzbaşı
      257 Mesaj
      12 Mayıs 2016 15:59:57
      quote:

Orijinalden alıntı: huskozzzz

Bu yaz eşimle avrupa turuna çıkmayı planlıyoruz hangi tur şirketini önerirsiniz arkadaşlar?

Nereye gitmeyi düşünüyorsunuz.

• Teğmen
      148 Mesaj
      12 Mayıs 2016 18:12:37

Aslında bütün Avrupa'yı kapsayan bir tur var hocam onu düşünüyoruz.

murat 131kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      257 Mesaj
      13 Mayıs 2016 21:33:13
      quote:

Aslında bütün Avrupa'yı kapsayan bir tur var hocam onu düşünüyoruz.

Hayırlısı olsun bütün avrupayı dolaşmak uzun süre ister.Önce orta avrupa budapeşt
      viyana prag 2ci aşama roma venedik floransa daha sonra benelüx ve balkanlar.Arkadaşım bana sorarsan kendi görüşüm en iyisi JOLY turdur şu var ki yurtdışı otellerde kalite arama 4 yıldız diyor bizde tek yıldız vermezsin.Kahvaltı dersen çok zayıf ve diğer otel müşterilerinden ayrı bir bölgede veriyorlar bilgine.Sormak istediğin bir şey varsa yardımcı olaya çalışırım.

• Teğmen
      148 Mesaj
      13 Mayıs 2016 22:52:37

Sagolasin hocam.Kafamı karıştıran tura bağlı kalacagiz.Tur firması veya rehber kötüyse ne yaparız diye düşünüyorum. Onun için en iyi tur şirketini bulmayı önemsiyorum.

Tur 15 günlük bütün Avrupa'yi kapsıyor. 15 günlük turda çok yorukur muyuz sence?Otobuslu tur

• Teğmen
      148 Mesaj
      13 Mayıs 2016 22:53:36

Sagolasin hocam.Kafamı karıştıran tura bağlı kalacagiz.Tur firması veya rehber kötüyse ne yaparız diye düşünüyorum. Onun için en iyi tur şirketini bulmayı önemsiyorum.

Tur 15 günlük bütün Avrupa'yi kapsıyor. 15 günlük turda çok yorulur muyuz sence?Otobuslu tur

• Yüzbaşı
      257 Mesaj
      14 Mayıs 2016 10:33:31
      quote:

Tur 15 günlük bütün Avrupa'yi kapsıyor. 15 günlük turda çok yorulur muyuz sence?Otobuslu tur

Turlar genelde bir hafta sürer tatilini 2 ye böl 15 gün çok yorucu olur hele otobüs çok zordur imkanın varsa uçak tercih et hangi şehirdesin? demin de söylediğim gibi benim tercihim hep JOLY den yana olmuştur araştır başka arkadaşlara da sor kolay gelsin.

• Teğmen
      148 Mesaj
      14 Mayıs 2016 10:41:02

Sagolasin hocam otobüsü daha çok yer görelim diye istedik ama yorucu olabilir gerçekten. Ucakla gidip 3~4 ülke gormek de mantıklı tabii.

Jollyle nerelere gittin sen hocam?

• Teğmen
      192 Mesaj
      02 Temmuz 2016 14:52:55
      Geçen sene jolly tur ile Likya turuna katılmıştım. Çok keyif aldım. Gerek rehberimiz ve yardımcısı gerek otobüs, gerekse tur programı gayet iyiydi. Bu sene ege akdeniz turuna gideceğim.

İmparator
    • Er
      7 Mesaj
      05 Eylül 2016 17:40:16
      Bilinen turların aksine burayı da tavsiye ederim arkadaşlar Tatil Fırsatım . Odessa turuna katıldım, rehberleri gayet cana yakın ne istediğinizi anlıyor :) otel şehir merkezinde uçuş saatleri gayet iyi, fiyat olarakta uygun geldi bana. Şirket olarakta gayet ilgililer, gidene kadar 4-5 sefer aradım sanırım her defasında güzel karşılandım. İnceleyin derim

• Yüzbaşı
      669 Mesaj
      17 Eylül 2016 13:44:46
      tatilbudur.com yani Mika Tur` u kesinlikle onermiyorum, bulasmayin tatiliniz rezil olur. Bu yil Italya turuna gittik bu firma ile, cok kotuydu tatil yapamadik hep bir sorun cikti, yeni ucak bileti almak zorunda kaldik. Cebimizden odedik. Muhattap bulamiyorsunuz sorun yasadiginizda. Kimse sorumluluk almiyor. Bilgilendirme yapmiyorlar. Bulasilmamasi gereken firma. 50-100 fazla verin duzgun firmalardan alin.

Sikayetvar yazisi:

`` Tatilbudur.com (Mika Tür) üzerinden 3 kişilik İtalya turu satın aldık. Yeşil pasaport sahibi olduğumuz için OHAL nedeni ile yurt dışına çıkış için bazı ek işlemler yapılmalıymış, bize bu bilgiler söylenmediği için gidiş uçağımıza binemedik ve tekrar uçak bileti almak zorunda kaldık. Bu işlemler hakkında ya da herhangi bir şey hakkında en ufak bir bilgilendirme tarafımıza yapılmamıştır. Firma yetkilileri bu bilgilendirmelerin mail aracılığı ile yurt dışı çıkış protokollerini bize yolladıklarını söylemişlerdir. Ancak verdiğimiz mail adresini sistemlerine yazarlarken türkçe karakterler kullanmışlar ve mail bize ulaşmamıştır. Durumu İstanbul`daki genel müdürlüklerine giderek anlattık ancak hiçbir sorumluluk kabul etmediler ve maili yolladıklarını söylediler. Mailin Türkçe karakter ile yazıldığını gösterdiğimizde ise böyle bir mailin yollanılması gerekmediğini savundular. İlgisiz saygısızlar. ``

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blattodea -- 17 Eylül 2016; 14:11:53 >
    • Er
      0 Mesaj
      21 Eylül 2016 20:19:06
      Yurtdışı turlarda en iyi tur şirketi bence www.cafetur.com
      Paris Turu'na, Vietnam Turuna ve Zanzibar turuna katıldım. Gerçekten herşeyiyle 4 4 lük bir tur şirketi diyebilirim. ama tekrar hatırlatayım yurtdışı turlar için söylüyorum.

Otel veya yurtiçi turlarda Cafe Tur'u denemedim. Özellikkle paris'e giderseniz Rehber Hakan Bey'in rehberiniz olmasına dikkat edin. Çok başarılı bir rehber ve gerçekten insan kendini evinde hissediyor.

Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> TATİL İÇİN HANGİ TUR ŞİRKETLERİ DAHA İYİ ????
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.