Şimdi Ara

TATİL İÇİN HANGİ TUR ŞİRKETLERİ DAHA İYİ ???? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
2
Favori
220.261
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Sadece tur şirketine bakıp almayı doğru bulmuyorum. Operatör iyiyken tesis beklediğiniz gibi çıkmayabiliyor tabi tam tersi de mümkün.
    Ben hem fiyatları karşılaştırmak hem de satıcı olmadıkları için daha tarafsız otel yorumları olduğuna inandığım neredekal.com ve tribago gibi sitelere bakıyorum.
    Fiyat karşılaştırma da akakce.com ne ise tesis fiyatı karşılaştırmada da bunlar aynı mantıkta çalışıyor.
    Siz de bakın

• blattodea B kullanıcısına yanıt
    ne gibi işlemler yapıldı dostum ohal için ?
  • siradisikitalar'dan tur alan var mı ?
  • 2017 de Eylül ayında Anı tur şirketi ile Likya turu
    2018 de temmuz ayında tatilbudur şirketi ile Ege Akdeniz turu yaptım.

kıyaslama yapacak olursak.
    likya turunda çok fazla yolculuk var. kesinlikle otobüsle gidin. Uçakla aynı sürede gidersiniz. izmirde inip izmirden fethiyeye 3 4 saatte gidersiniz.
    ege akdeniz turu ise kesinlikle uçakla gidin. daha az zaman daha az yolculuk.

tur olarak ikiside aynı diyebilirim. anıtur ile tatilbudur şirketi güvenli diyebilirim.
  • 2 kere Tura Turizm ile yurt dışına çıktım 2017 ve 2018 yazlarında 2sinde de çok uygun ve güzel bir tatil yaptım bu sene nasip olmadı maalesef :(
  • Prontotour benim denediğim tur şirketleri arasında en iyisi. Hem ekipleri çok iyi ilgili ve müşteri odaklılar. Rehberlerin bilgi düzeyleri yüksek ve otel seçimleri güzel oluyor. Ben yurtiçi turlarına katıldım karadeniz ve kapadokya turu baya memnun kalarak döndüm.
  • Ben prontotourla çok gezdim en memnun kaldığım tur şirketi.Fiyatlarının uçuk olmaması ve verdikleri hizmetin kalitesi çok iyi.Rehberleri bölgeye ciddi anlamda hakim insanlardan seçmişler. Anlatımı güçlü insanlar hemen hemen hepsi rotaları konaklanan yerler ve ulaşım konusunda da çok özenli davranıyorlar tavsiye ederim.
  • Yurt dışını bilmem ama yurt içi turlarda bence kesinlikle Tatilino dur. Bodrum, Karadeniz, Uludağ Turlarına katıldım hem diğerlerinden çok daha uygun hem çok ilgililer. Bodrum turları için Bodrum Break diye bir markalarıda var sanırım. Otel, araç ve rehber seçimleri
  • bu zamanda tatil satın alan gerizekalıdır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben de yurt dışı gezilerimi tura turizmle yaptım hep. 4 kez gitmek nasip oldu. bütün seyahatlerimdende memnun kaldım. hatta 5. turumuda bu yaz için hindistana satın almıştım ama malum Corona virüs durumundan dolayı ertelendi. ertelenmiş olması gidemicem anlamına gelmiyo   turumu iade etmek yerine gidiş tarihim ileri bir tarihe kaydı çünkü.

• Ben genelde tur şirketlerinin sitesinden oteli bulduktan sonra direkt oteli aramayı tercih ediyorum. Bazen ciddi anlamda fiyat farkedebiliyor.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.